Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

gdzie można "powiecić" zdjęcia? photobucket mnie coraz bardziej wkurza
Moon   #kulistyzajebisty
13 lutego 2013 13:16
[quote author=flygirl link=topic=20.msg1686881#msg1686881 date=1360754150]
No, jest. Dopiero w 3 sklepie znalazłam, a i tak niezmielone. 🤣


Całe siemie w domu mam, dwa opakowania. Od miesiaca szukam mielonego. Nie ma nigdzie... Tesco, Auchan, Żabki, Netto, Lidl, NIGDZIE!  😵
[/quote]

Ja kupuję w aptece. Takie gotowe zmielone jest lepsze niż robione samemu, bo jest odtłuszczone.
Czy LEN MIELONY to to samo co SIEMIE LNIANE MIELONE?  🤔

Byłam w aptece, pan dał mi len mielony i powiedzial, że to jest to samo. Jak zapytałam, czy na pewno, to mi odpowiedział "jestem technikiem farmacji, chyba sie na tym znam, prawda?"  😎
Nie korcilo cie zeby odpowiedziec: "jestem klientem, chyba wypada byc grzecznym prawda?" 😉 czy to ja mam niewyparzony jezyk ostatnio?😉
Faith, nawet nie wiesz ile słów mialam na jezyku, zeby juz wypowiedziec. Ale swoj limit na niewyparzony jezyk zdecydowanie w dniu dzisiejszym wyczerpalam.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 lutego 2013 14:22
Czy LEN MIELONY to to samo co SIEMIE LNIANE MIELONE?  🤔

Byłam w aptece, pan dał mi len mielony i powiedzial, że to jest to samo. Jak zapytałam, czy na pewno, to mi odpowiedział "jestem technikiem farmacji, chyba sie na tym znam, prawda?"  😎


To samo, po prostu ziarenku lnu.
JARA, dzięki  :kwiatek: Wolałam się upewnić, bo Pan w aptece nie wydał mi się przekonujący 🙂 Z lnu też mi się glut zrobi w takim razie?
Takie gotowe zmielone jest lepsze niż robione samemu, bo jest odtłuszczone.

olej lniany to jeden ze zdrowszych  🙄
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 lutego 2013 14:29
ogurek, może imageshack?
ash   Sukces jest koloru blond....
13 lutego 2013 14:30
Kajula, tak. Ja mam len mielony Oleofarm i Herbapolu.
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lutego 2013 14:32
jak ma się skierowanie do szpitala na urodynamikę, to trzeba leżeć w szpitalu, czy można przyjechać, zrobić i wrócić do domu?
czy takie male "domowe" alkomaty, jakie mozna kupic na allegro za 10-20 zl sa w ogole wiarygodne?
Nie są. Czytałam nawet niedawno jakiś test takich właśnie cudów i wyniki wahały się od 0.0 do 0.65 bodajże 🙂 Tak więc rozrzut mega.
no to wiadomo jaki kupic sobie, zeby byl jak najtanszy a wiarygodny?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 lutego 2013 16:18
JARA, dzięki  :kwiatek: Wolałam się upewnić, bo Pan w aptece nie wydał mi się przekonujący 🙂 Z lnu też mi się glut zrobi w takim razie?


Len i siemię lniane to to samo, też będzie glut. Tylko ten mielony wystarczy zalać wodą, a ten cały pogotować.


Czy ktoś mógłby podać mi formułkę odnośnie wstawiana cudzych zdjęć. Tzn brania sobie ich z forum i wstawiana np na swój profil na fejsie?
np
[[a]]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=587020541327557&set=pb.512920892070856.-2207520000.1360772152&type=3&src=http%3A%2F%2Fsphotos-e.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-prn1%2F483601_587020541327557_536637309_n.jpg&size=800%2C600[[a]]
JARA, "Zgodnie z Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zabrania się kopiowania i rozpowszechniania prac autorskich. Za naruszenie praw autorskich kodeks przewiduje kary grzywny i/lub pozbawienia wolności do lat 2" ?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 lutego 2013 16:39
Dzięęęęęękuje! 🙂    :kwiatek: spadłaś mi z nieba  :kwiatek: szukałam w wątku o fotografowaniu, ale nic nie znalazłam.
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
13 lutego 2013 17:16
Dziewczyny, jak Wam wpadnie w oko gdzies, to kupcie ten:
http://mmo.pl/3504-len-mielony.html

jakies tam eko-sreko, ale ciut inaczej wyglada i duuuuzo bardziej sie gluci (musialam zmniejszyc dzienna dawke, bo mi prawie lyzka w kawie stawala 😁 ), wiec jest wydajniejszy.
JARA, no problem 🙂.
Edit: oglądał ktoś może "Krzyżaków"/omawiał? Potrzebuję opisu postaw bohaterów (ich motywów) w pojedynku Zbyszek-Rotgier. Muszę napisać pracę do szkoły, a nie omawialiśmy "Krzyżaków".
ogurek, a może lepszy, w kontekście tycia po nim? 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 lutego 2013 17:37
Dziewczyny, jak Wam wpadnie w oko gdzies, to kupcie ten:
http://mmo.pl/3504-len-mielony.html

jakies tam eko-sreko, ale ciut inaczej wyglada i duuuuzo bardziej sie gluci (musialam zmniejszyc dzienna dawke, bo mi prawie lyzka w kawie stawala 😁 ), wiec jest wydajniejszy.


Tego właśnie jest najwięcej w spożywczych, w każdym pss społem i większym sklepie będzie.
In.   tęczowy kucyk <3
13 lutego 2013 18:58
katija, Moon, dzięki! 🙂
no to wiadomo jaki kupic sobie, zeby byl jak najtanszy a wiarygodny?


Pojęcia nie mam... Poszukaj w googlach testów alkomatów.
Averis   Czarny charakter
13 lutego 2013 22:06
Co należy zawrzeć w umowę najmu mieszkania i jak powinien wyglądać zapis o kaucji? Pierwszy raz wynajmuję sama mieszkanie i jestem zielona w tym temacie. Wcześniej mieszkałam albo ze znajomymi, albo wprowadzałam się tam, gdzie jeden z lokatorów miał kontakt z właścicielem.
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 lutego 2013 15:12
jak ma się skierowanie do szpitala na urodynamikę, to trzeba leżeć w szpitalu, czy można przyjechać, zrobić i wrócić do domu?

ktoś, coś, cokolwiek? ważne trochę, bo mi powiedzieli, że nie przyjmą na oddział, więc chyba trzeba leżeć? a nie za bardzo mi się to uśmiecha...
Gillian   four letter word
14 lutego 2013 15:22
Facella, z tego co wiem to chyba nie trzeba leżeć tylko przyjść normalnie z wypełnionym pęcherzem ale różne szpitale mogą sobie różnie życzyć więc najlepiej by było zadzwonić i zapytać.
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 lutego 2013 15:26
i tak mnie nie przyjmą, więc w sumie już po ptokach...

ma ktoś kontakt do shy? poza rv?
edit: nieważne już.
Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże, bo jak w googlach szukam, to jakaś czarna magia  🙄

Otóż wrócił dziś do mnie laptop z jakiegoś tam formatowania itp, wszystko było super, ale w pewnej chwili przestał działać przycisk scroll w touchpadzie.
Mam laptopa firmy Acer: Aspire 5738ZG.
Czy ktokolwiek umie mi powiedzieć co z tym zrobić?

Kiedyś się zdarzało, że się jakby wyłączał, ale po uruchomieniu ponownym działał, a teraz nic.  😵
Co zrobić w sytuacji, gdy Skype nie chce ustawić żadnego statusu? (ikonka statusu jest ciągle szara, strzałki się kręcą)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się