Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Freska - dzik też może elektryzować. Spróbuj przepłukać włosie szczotki w wodzie z odżywką/spsikać odżywką bez spłukiwania 🙂
Freska, calkiem serio. jak klasniesz, to powinno sie rozladowac.
Wiecznie walczę z naelektryzowanymi kłakami, jutro z samego rana zacznę klaskać. Tylko mnie chyba mama wyrzuci z domu jak jej będę o 6 rano klaskała za ścianą.  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 marca 2013 22:25
Trzeba dobrze nawilżyć włosy. Mi, odkąd przeszłam na naturalną pielęgnację, włosy się w ogóle nie elektryzują. Ostatnio zauważyłam to w sklepie, miałam na sobie dziergany sweter, co chwilę się przebierałam, a włosy grzecznie leżały. Za to ja byłam naelektryzowana...
Poszukuje piosenki, po angielsku. Niestety nie wiem ani jak się nazywa, ani kto ją wykonuję, ale kojarzę tekst... Piosenka jest jakby dialogiem między kobietą, a mężczyzną. Ona mówi, że już jest późno, że musi wyjść, a on żeby została, bo jest późno, zimno, pada deszcz. Wiem, że to mało informacji, ale może ktoś coś kojarzy??

już znalazłam 🙂
Czy ktoś z was korzystał z takich stron, gdzie ludzie wymieniają przedmioty?
Mam komplet opon całkiem dobry i chętnie bym je zamieniła na byle co. Bo mi zajmują miejsce.
Można ufać takim wymianom?
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
21 marca 2013 09:52
Tania, na tablica.pl sa oferty wymiany. Ja do tej pory tylko cos kupowalam przez ten portal, ale mysle, ze z wymiana ne byloby problemu, szczegolnie, ze idea portalu sa transakcje osobiste- czyli wpisujesz swoja lokalizacje miasto i kod/ulice i ktos kto ma cos na wymiane przyjezdza z tymdo Ciebie. To raczej trudno sie naciac )choc vlta zna takie przypadki 😉 )
Tania, na tablica.pl sa oferty wymiany. Ja do tej pory tylko cos kupowalam przez ten portal, ale mysle, ze z wymiana ne byloby problemu, szczegolnie, ze idea portalu sa transakcje osobiste- czyli wpisujesz swoja lokalizacje miasto i kod/ulice i ktos kto ma cos na wymiane przyjezdza z tymdo Ciebie. To raczej trudno sie naciac )choc vlta zna takie przypadki 😉 )

Dziękuję. Popatrzę zaraz.
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 marca 2013 12:02
Poszukuje piosenki, po angielsku. Niestety nie wiem ani jak się nazywa, ani kto ją wykonuję, ale kojarzę tekst... Piosenka jest jakby dialogiem między kobietą, a mężczyzną. Ona mówi, że już jest późno, że musi wyjść, a on żeby została, bo jest późno, zimno, pada deszcz. Wiem, że to mało informacji, ale może ktoś coś kojarzy??

już znalazłam 🙂

A co to było? Z ciekawości, bo coś mi się po głowie tłucze i nie wiem, czy słusznie.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 marca 2013 13:03
To chyba baby, it's cold outside.
Tania, a kantorek zamian w Radiu Kraków?
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
21 marca 2013 15:09
Alaska, akurat mam drugi to wypróbuję  😉
katija, spróbuję w takim razie, ale ludzie w biurze będą mieli miny jak na ich widok zacznę klaskać  😁
PonPon, tyle, że ja tej szczotki używam już długo a elektryzuje mi szopa od jakiegoś czasu, ale nie zaszkodzi coś z nią zrobić  😉

Dziękuję dziewczyny za rady  :kwiatek: mam nadzieję, że uda mi się pozbyć tego dziadostwa  😀iabeł:
Jak to jest ze świadczeniem usług medycznych za granicą osobie z wyrobioną, ważną europejską kartą ubezpieczenia zdrowotnego?
W tym roku w Czechach na nartach siostra miała wypadek. Udzielono jej pomocy, przewieziono karetką do szpitala - tam zszyto ranę i wypuszczono, bez hospitalizacji.
Dziś przyszło pismo, że trzeba wpłacić 200 euro na konto placówki do której ją przewieziono. Dlaczego? To normalne? Zawsze myślałam, że jeżeli posiada się tą kartę to pomoc jest udzielana tak jakby na zasadzie NFZtu.
Czy bilet na przejazd Polskim Busem można kupić tuż przed odjazdem, czy trzeba tylko przed odjazdem?
Jak lepiej usunąć pieprzyk z twarzy - laserem czy chirurgicznie? Chciałabym, żeby nie było widać żadnych blizn po zabiegu.
Heval http://kobieta.interia.pl/zdrowie/news-10-waznych-pytan-o-znamiona,nId,944902

Przeczytaj do końca, bo tam masz odpowiedź.
gryglodor a tuż przed odjazem co to znaczy? ja pare razy kupowałam dzień przed i nie było problemu.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 marca 2013 20:46
Zależy jaki jest duży. Małe można laserowo.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 marca 2013 20:47
gryglodor - można, kosztuje 50 zł, ale często się zdarza, że nie ma miejsca i nie chcą sprzedawać.
Cień na śniegu, dzięki, ale mi nie chodzi o samo przebadanie, tylko żeby pozbyć się tego i najlepiej bez śladu.
JARA, pieprzyk ma średnicę 2mm około, więc zalicza się do małych chyba?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 marca 2013 21:18
Tak 😉 Nie wiem czy takiego Ci wypalą. Ja miałam dwa wypalane na twarzy.
I jak, masz jakieś rzucające się w oczy ślady?
Czy po wypalaniu trzeba jakiejś szczególnej pielęgnacji tegoż miejsca?
Ja miałam wypalane żyłki laserem i blizny po poprzednich zabiegach . Po zabiegu były drobne ślady, które trzeba mocno chronić przed słońcem stosować krem z filtrem 50+. Ogólnie po zabiegu cera goi się ok 10-14 dni.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 marca 2013 21:43
I jak, masz jakieś rzucające się w oczy ślady?
Czy po wypalaniu trzeba jakiejś szczególnej pielęgnacji tegoż miejsca?


Nie ma śladu, a pielęgnacja jak każda inna rana 😉 Przy większych pieprzykach blizna zostaje. Na twarzy śladu nie mam, a na szyi już tak.
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Muszę znaleźć jakieś miejsce, gdzie mi go usuną (mam nadzieję, że w miarę przyjaznej cenie)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 marca 2013 22:33
Ja we Wrocławiu miałam na kasę chorych usuwane. Robił to onkolog w przychodni, który jest ordynatorem onkologii w jednym ze szpitali, więc w dobre ręce trafiłam 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
23 marca 2013 20:44
Chciała bym sobie obejrzeć Harrego Pottera i księcia półkrwi na kinolive.pl ale nie mogę, film jest podzielony na dwie części i nie mogę dobrać się dobrać do tej drugiej. Pod okienkiem na którym film leci są 2 przyciski CD1 i CD2 i naciskanie na CD2 nic u mnie nie daje. Kombinuje już 2 dzień pomocy.
czy jadąć PKP na trasie z przesiadką muszę płacić za 2 osobne bilety?

potrzebuję dojechać z Krakowa do Białegostoku, bezpośredni jest za późno, więc muszę się przesiąść w Wawie.
Online trzeba kupić dwa bilety, co mnie kosztuje 59zl (37 bezpośredni), czy w kasie kupię normalnie za 37 z przesiadką?
Biczowa spróbuj na filmmex.pl mi na tym działały obie części :-)
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
23 marca 2013 22:39
Biczowa, na kinolive nie mogę znaleźć drugiej części więc Ci nie pomogę ale tu masz cały film, jeśli o to Ci chodzi  😉
http://zalukaj.tv/zalukaj-film/2790/harry_potter_i_ksiaze_polkrwi_harry_potter_and_the_half_blood_prince_2009_.html
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się