Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
23 marca 2013 22:41
Dzięki  wam dziewczyny 😀
korzystam w firefoxa i mam normalnie 9 okienek w nowej karcie, żeby sobie przypiąć ulubione strony. da się zrobić więcej tych okienek? 🙂 albo chociaż jak do "pustego" okienka (zakładki?) dodać stronę, jakoś nie umiem tego znaleźć 😉 (nie mogę kliknąć "przypnij", bo tam nic nie ma 😉)
ja zawsze kupowałam jeden bilet - nawet jesli z przesiadką, tylko musialam uwazac, zeby oba pociągi byly takie same, tzn nie moglam zaplacic jak za TLK a drugim pojechac ICC 😀 moze cos sie zmienilo, spytaj w kasie najlepiej 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 marca 2013 08:28
Jest tu ktoś z Zawiercia, albo choć trochę znający to miasto?  😉 Muszę przyjechać do Zawiercia pociągiem, a potem potrzebny mi autobus, który odjeżdża z 'dk Sikorskiego ING'- daleko to? Jak dotrzeć z jednego miejsca w drugie?  :kwiatek:
Kinia, kupiłam na dworcu w kasie 🙂 nie wiem jak to jest, że do Białegostoku płacę mniej niż do Wawy.
Natomiast pani powiedziała, że w internecie od nowa nalicza kilometry, ale nie jest w stanie mi nic więcej powiedzieć.
gdzie się chowają zrobione print screen'y? Bo nie mogę ich znaleźć.  👀
Zuzu. print screeny chowają się w schowku  🤣
Wklejasz je, np. do Painta i dopiero wtedy możesz zapisać  🙂
o, to mnie print screen zaskoczył, dzięki. 😀
Ada   harder. better. faster. stronger.
24 marca 2013 20:21
Kiedyś po YT/FB krążył filmik pokazujący mieszkanie jednopokojowe, zapewne coś koło 15-20 m2.
Kojarzy ktoś? Nie mogę teraz tego znaleźć 🙁
Ada   harder. better. faster. stronger.
24 marca 2013 20:28
Tak 😀
Dzięki  :kwiatek:
🙂 kojarzylam, ze bylo cos "jak facet miesci sie na 20m2... "  😁
Kaktus, a kiedy do Białegostoku śmigasz?
jutro 😉
Mam filmiki zrobione iPhone'em 5. Pierwsze 3 (<50MB) działają na komputerze (program All Player), reszta >50MB nie działa na kompie. Na telefonie wszystkie działają dobrze. Jaki może być tego powód? Czy do przesyłania większych filmików z iPhone'a potrzebny jest jakiś program? może konwerter plików?
grzesiek.1993   :emota200609316:
Mam prawie identyczny problem. Filmiki robione iPhonem 5 i odtwarzane w jakimkolwiek odtwarzaczu (a mam ich kilka wgranych) tną się niemiłosiernie - spóźnia się dźwięk, klatki filmu nie zmieniają się płynnie, generalnie nie da się tego oglądać. Any ideas?
wiem, że ktoś pisał o szklankach większych niż standardowa wielkość. Poszukuje ich ale nie mogę znaleźć. Gdzie to kupie w internecie? 
Może ikea? http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/departments/eating/18868/
Mam takie duże w domu gdzie mieszczą się chyba ze dwie takie małe jak np. z nutelli i chyba właśnie są z ikei. 😉
Pytanie w tym temacie może i laickie  🤬 ale chciałam podpytać-  czy ogłowia u p.Marka z ursusa mają jakąś stronę internetową? Popytałam wujka google ale nic mi nie chciał powiedzieć.  🤔 Czy zamówienia u nich są tylko telefoniczne, na podstawie wymiarów i wyglądu?
megi - tylko telefonicznie, ale dziewczyny opowiadały, że p. Marek jest w porzo 😉 i nie ma problemów żeby się dogadać.

moja kolej. czy mogę sama wyciągnąć sobie szwy? rozcięłam rękę, założyli mi 5 szwów - powinnam już zdjąć, ale nie mam czasu iść do poradni.
ekhem nie znam sie na tym ale bym się nie odważyła  😲 A jak z modelami? Na wzór wybranego modelu+ jakieś nasze widzimisię i wszystko szyte na zamówienie tak?  😉
ekhem, jak masz jakieś pojecie o tym to spoko ( np masz w rodzinie lekarza i może Ci pomóc w razie w) ale jak nie to ja bym sie sama za to nie brała
ekhem w innym wątku już była dyskusja na ten temat: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,2915.4230.html
Może to dla Was dziwne czy coś, ale od kilku dni jestem tego ciekawa. Czym różnią się Voltopry od Re-voltowiczów? To nie to samo? Dlaczego są dwie oddzielne strony,  a tak naprawdę jest tam ta sama treść? Dlaczego tak się podzieliło? O co chodzi?  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 marca 2013 20:46
vikifbl, niczym się nie różnią, wyglądem strony tzn logiem na górze.
... bo jedni wolą gwiazdki a inni końskie głowy  😀 😀
Dzięki, ale dlaczego jest taki 'podział'?
o masz, faktycznie, całkiem niedawno nawet ta dyskusja.
dzięki cień  :kwiatek:
Dzięki, ale dlaczego jest taki 'podział'?


...Bo jak volta padła, powstała volta zastępcza i dwie szaty graficzne, do wyboru: http://www.voltazastepcza.fora.pl/
opolanka   psychologiem przez przeszkody
26 marca 2013 06:13
vikifbl, poza tym jedni czuli się bardziej voltopirami, a drudzy re-voltowiczami i Quanta poszła wszystkim na rękę 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się