Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Dzięki za mniej lub bardziej złodziejskie rady.  😁
Najpierw spróbuję młotkiem roztrzaskać ten plastik, jak wyjdzie to pójdzie z ogniem.  😀
Mam nadzieję tylko, że nie jest to ten klips z atramentem w środku...  👀
mam konto w banku w jednej miejscowości.. bez karty itd, zwykłe konto. czy mogę wyciągnąć pieniądze w innej miejscowości z tego samego banku, czy oni mają mój rachunek żebym mogła do nich po prostu wejść i wyjąć jakąś kwotę?  🤔

edit. a, już wiem, nie ma takiej opcji, szkoda  😵
To zależy jaki bank.
u mnie chodziło akurat o spółdzielczy.. ale dzwoniłam i nici niestety. a szkoda, bo by to życie ułatwiło
u mnie chodziło akurat o spółdzielczy.. ale dzwoniłam i nici niestety. a szkoda, bo by to życie ułatwiło


No właśnie o ten bank mi chodziło. W innych bankach nie ma problemu, a w spółdzielczym jest. Mam konto w BS Piaseczno i już w BS w Myślenicach nie mogę wyjąć kasy. Porażka na całego. Dobrze, że chociaż bankomaty mają wspólne.
heh no właśnie... a my akurat z mężem musimy mieć w BS konto ze względu na działalność rolną  😵 faktycznie dobrze, że bankomaty można wszędzie wykorzystać. ale utrudniają zbędnie, nie rozumiem dlaczego, skoro inne banki sobie z tym poradziły.. no ale mniejsza o to. dzięki za odzew  :kwiatek:
Czy dzisiaj w nocy jest zmiana czasu z zimowego na letni? 👀
ashtray, tak
Gillian,
przyjrzyj się bojlerowi i grzałce. W jaki sposób grzejecie wodę ile litrów ma bojler...

Ja też miałam kosmiczne rachunki okazało się, ze powodem jest właśnie ogrzewanie bojlera, straty ciepła i sposób dogrzewania wody.
O farelce nie wspomnę 😉
Wytłumaczy mi ktos ,  jak "krowie na rowie " jak to jest w końcu z tymi kursami instruktorów jeździectwa ?  👀 bo ja już nie ogarniam...

gdzie,jak,do kogo mam sie zgłaszać na taki kurs  :kwiatek:
... nie rozumiem dlaczego, skoro inne banki sobie z tym poradziły.. no ale mniejsza o to. dzięki za odzew  :kwiatek:

idąc do np BZ WBK czy PKO w różnych miastach to cały czas ten sam bank, tylko inny odział, BSy to różne firmy
opolanka   psychologiem przez przeszkody
31 marca 2013 08:09
Naciau, zajrzyj do tego wątku: http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,71.0.html
Dużo w nim jest informacji o kursach i o aktualnych przepisach 🙂
Gillian   four letter word
31 marca 2013 08:35
ancyk0991, farelka chodziła przez całą zimę może raz, jak musiałam tam nocować i było mi absurdalnie zimno.
Pani od prądu kazała wezwać elektryka bo może mam gdzieś przebicie. Co nie zmienia faktu, że zabulić trzeba.
Gdzie można bezpłatnie oddać starą kuchenkę?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 kwietnia 2013 21:32
Jak stara a dziala daj anons na gumtree 😉
Jara ponoć działa, nie sprawdzałam. Można wywieźć na złom? Wezmą?
Chatonne wezmą 😉
Pytałam w wątku odpowiednim do tego pytania, ale pytanie przemknęło bez echa, a zależy mi na czasie.
Może tutaj pomożecie, bo w sumie nie wiem gdzie indziej mogła bym się z tym pytaniem wcisnąć.

Czy wiecie gdzie na stronie PZJ mogę znaleźć regulamin dotyczący organizacji i zgłaszania zawodów towarzyskich do OZJ? Na prośbę o zgłoszenie do kalendarza zawodów zostałam odesłana właśnie na stronę PZJ w celu zapoznania się z tym regulaminem. Nie mogę go znaleźć, albo coś znalazłam, ale nie wiem, że to to.
Pomożecie?  :kwiatek:
Czy mogę używać takich słuchawek http://allegro.pl/panasonic-rp-djs200-dj-owe-sluchawki-gw2l-fvat-i3127947301.html do takiego telefonu http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28560/samsung-galaxy-mini-2-660.jpeg  czy może się coś stać? ktoś coś mówił, że takie słuchawki są za mocne(?) do telefonu. Czy to bzdura?
Sądzę, ze bzdura. Zdarzyło mi się używać beatsów do htc wildfire s. Jest mały ze słabym procesorem, nic się nie działo, jakość dżwięku świetna, jak to w beatsach, więc słuchawki za 100zł nie powinny nic zrobić złego 😉
Cieszy mnie ta odpowiedź  😀 w takim razie pędzę jutro do sklepu bo mi się promocja skończy  😉dziękuje  :kwiatek:
Mam te słuchawki i nie sądzę, żeby były "za mocne", cokolwiek przez to rozumiesz. Na co dzień używam odrobinę lepszych, a moja siostra tych i nie zauważyłyśmy, żeby ani powyższe, ani te drugie miały jakieś problemy przy słuchaniu z telefonu. Wygodne są i składają się w mały pakuneczek, za tą cenę polecam, jednak tekst, że są "dla DJów" jest bardzo mocno naciągany. Ot, zwykłe nauszne słuchawki.
kosteczka, zapewne chodzi o to (i pdf niżej):
konkursy towarzyskie
Oglądałam kiedyś pewien film i nie mogę zidentyfikować tytułu. Pamiętam tylko jedną scenę. Pora wieczorowa, kolacja. Jakiś gościu-psychol otworzył czaszkę innemu, wyciął kawałek kory mózgowej, usmażył ją (albo ugotował?) i podał do zjedzenia temu, któremu ten fragment wyciął chwilę wcześniej. W tym domu więził też kobietę. Obudziła się w pokoju wciąż pod wpływem jakiegoś środka. Chyba zadzwoniła na policję, zeszła na dół na tę kolację. Psychol otworzył wino, potem ona go zaatakowała, uciekła i okazało się, że policja już przyjechała
Kojarzy ktoś?
To była jedna z części Hannibala Lectera. Nie milczenie owiec, tylko następna.
Ooooo wlasnie! 😀ziekuje:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 kwietnia 2013 10:47
Był taki fragment z Pratchetta, z mówiącym krzakiem. Coś w stylu "Wyczuwam tu silny indeks magiczny.- To prawda- stwierdził przechodzący obok krzak" Ktoś tutaj nawet ma/miał? to w opisie.
Czy ktoś może mi napisać, jak to dokładnie brzmi? :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 kwietnia 2013 10:50
to podpis duuni
"- Zabłądziliśmy do strefy o wysokim indeksie magicznym. Nie pytaj, w jaki sposób. Dawno temu ktoś musiał tu generować naprawdę silne pole magiczne, a teraz odczuwamy efekty wtórne.
- Właśnie - zgodził się przechodzący obok krzaczek."
T. Pratchett
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 kwietnia 2013 10:54
Dziękuję! 😀 :kwiatek:
Chcę wystawić na sprzedaż futerał na lustrzankę i zastanawiam się, do której kategorii wrzucić? "Elektronika, fotografia" czy "Torebki, dodatki"? 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się