Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
05 kwietnia 2013 16:31
CzarownicaSa, to za ten tydzien co bylas zarejestrowana, a nie mialas papierkow- czyli za marzec tyle Ci naliczyli. Ja ostanio doznalam szoku, jak przelew za zwolnienie (z korego ZUS placil za 9 dni), kore konczylo sie 20.03 przyszedl... 22.03.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 kwietnia 2013 16:50
gdybym chciała kupić używane lustro (ale nie w internecie), najlepiej jakieś stare, może być zmęczone życiem, trochę popękane nawet, to w jakim miejscu?
gdybym chciała kupić używane lustro (ale nie w internecie), najlepiej jakieś stare, może być zmęczone życiem, trochę popękane nawet, to w jakim miejscu?

jakaś giełda staroci, jakiś targ? 🙂
Znowu mi laptop (Asus) się nie zamyka, dodatkowo nie działa kosz, nie działa kombinacja ctrl+alt+delete.
Dzwoniłam po serwisach, pan kazał mi zrobić niejaki 'proces recovery'. Niestety przytrzymywanie klawisza F9 też nie działa.
Może już ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać?

Pomyśleć, że ludzie kiedyś nie mieli komputerów, ajfonów, ajpadów i dawali sonie świetnie radę 🙄
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 kwietnia 2013 16:56
[quote author=madmaddie link=topic=20.msg1739717#msg1739717 date=1365177024]
gdybym chciała kupić używane lustro (ale nie w internecie), najlepiej jakieś stare, może być zmęczone życiem, trochę popękane nawet, to w jakim miejscu?

jakaś giełda staroci, jakiś targ? 🙂
[/quote]
ciekawe czy mamy coś takiego w Oświęcimiu  😂
slw95   żyj i pozwól trwać
05 kwietnia 2013 17:17
Czy jest możliwość zmiany nicka na forum? Zakładałam konto dosyć dawno i wtedy konto służyło tylko do czytania, więc nie był on istotny.
nie. juz nie mozna
[quote author=borkowa. link=topic=20.msg1739721#msg1739721 date=1365177175]
[quote author=madmaddie link=topic=20.msg1739717#msg1739717 date=1365177024]
gdybym chciała kupić używane lustro (ale nie w internecie), najlepiej jakieś stare, może być zmęczone życiem, trochę popękane nawet, to w jakim miejscu?

jakaś giełda staroci, jakiś targ? 🙂
[/quote]
ciekawe czy mamy coś takiego w Oświęcimiu  😂
[/quote]

Jestem prawie pewien, że jest. Pogugluj może znajdziesz. Jeśli jakimś trafem jednak by nie było, możesz pochodzić po okolicznych targowiskach, tam czasami pojawiają się handlarze, jakimiś starociami, holandią itp. Nawet jeśli ich nie będzie, to ktoś Ci doradzi gdzie ich możesz znaleźć.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 kwietnia 2013 17:34
dziękuję  :kwiatek:
efeemeryda   no fate but what we make.
05 kwietnia 2013 17:39
przy dworcu w Mysłowicach jest sklep z antykami  😉
Czy można jakoś zapobiec poceniu się stóp w kaloszach? Nie znoszę w nich chodzić, ale w teraźniejszym okresie jest to wręcz niemożliwe, zwłaszcza jak się chce dostać po konia na padok (bo jeśli już ubieram kalosze to tylko w stajni 😉). Jak już zakładam, to na cały dzień i zdejmuję tylko na czas jazdy i właściwie na samą myśl, że moje stopy mają się kisić przez kilka godzin w nieoddychającej gumie robi mi się słabo :P Kupiłam wkładki przeciwpotne, jeszcze ich nie przetestowałam, ale myślę, że nie wystarczą, bo od góry stopa będzie się stykała z wyściółką kalosza i stopa się zapoci i tak. Jest na to jakaś rada? Specjalne skarpety może(byle nie zimowe, bo jeszcze się dodatkowo te stopy zagotują :lol🙂? Nie wiem jak niektórzy mogą lubić chodzić w gumowcach, używać ich non stop i to przez prawie cały rok, nawet w upały 😲
opolanka   psychologiem przez przeszkody
05 kwietnia 2013 19:36
Może wypsikaj je dodatkowo w środku takim sprejem antypotowym, dostępnym np. w ccc?
Ja kupowałem puder do stóp Dr Sholl. Doskonale zdawał egzamin. Pamiętać trzeba tylko o tym, że różni ludzie mają różną potliwość i co za tym idzie "zapaszek"  😀iabeł: i to co jednym pomaga, na drugich może nie działać.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 kwietnia 2013 19:56
gllosia, antidralem wystarczy posmarować stopy, ale przestaną się pocić w ogóle 😉
O, mam jakiś spray do stóp z talkiem antypotowy właśnie, ale nigdy go nie używałam z lenistwa, więc nie wiem czy działa. Może zda egzamin, psiknę go do buta i na stopy i zobaczymy.
JARA, to chyba dobrze? 😉 Dzięki, kupię to pewnie ^^
A jakie masz kalosze? Jeżeli są luźne w łydkach, to masz odpowiednią wentylację i stopy sie tak bardzo nie spocą. Natomiast w takich mocno dopasowanych, to faktycznie jest sauna dla stóp.
Dopasowane są, bo to oficerki gumowe, więc przewiewu zero z żadnej strony 😵
Mam pytanko do osób znających się na miarach brytyjskich:
Co to znaczy i jak to przeliczyć na ludzkie miary: koń mierzy już 18hh a jego o rok starszy brat 19,5hh??  Przy korespondencji z SHS spotkałem się z miarą "dłoń", czy to o to chodzi? Jaki jest przelicznik na ludzkie centymetry?
Misiek znalazłam coś takiego: "dłoń (miara wysokości konia, ok. 10 cm)"  :kwiatek:
No tak. Dziękuję bardzo  :kwiatek:
Ale czy na pewno hh to te dłonie?
tak wpisywałam w google'a i wyskoczyło właśnie to  😉
Jeszcze raz dzięki :kwiatek:
BTW: Czyli wychodzi, że syn mojego Niuńka w wieku trzech lat osiągnął wzrost 18,5hh czyli 185cm. WOW!
Tak to dłonie. Mówi się że koń ma np. 18 hand i to jest ok 10cm właśnie
Bardzo dziękuję  :kwiatek:
dlaczego teraz na każdej stronie pokazuje się komunikat, że strona używa plików cookies?
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
06 kwietnia 2013 11:07
mam dzikie pytanie: mam traktorek. niestety na szarpak. czy jest jakiś sposób, żeby ten rozruch na szarpak przerobić na coś łatwiejszego w obsłudze? względnie zamontować coś co pozwoli łatwiej "szarpnać"? Tak traktorek jest ekstra, ale no przeciez rękę sobie urwę zanim go odpalę :P
Kaktus Nowa polityka weszła od niedawna w życie. [url=http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,13544301,Europotwor_ciasteczkowy___musimy_wiedziec_o__cookies__.html#BoxTechTxt]poczytaj tu[/url]
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 kwietnia 2013 12:29
No tak. Dziękuję bardzo  :kwiatek:
Ale czy na pewno hh to te dłonie?


to skrót od Hands High o ile się nie mylę 😉 Są przeliczniki w necie "hands to cm" czy coś w ten deseń 😉
czytam czasami różne końskie fora i nie wiecie może, dlaczego "Świat Koni" wyśmiewa się z re-volty?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
06 kwietnia 2013 14:13
Oświeć nas  🙇
To bardziej pasuje do wątku "wszystko, co chcecie poradzić, ale nikt nie pyta"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się