Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 kwietnia 2013 00:05
To ja do 30stki nie doszłam, zmęczyły mnie.
Jak to jest z rozporkami przy spodniach? Zazwyczaj spotykam się z tym, że damskie spodnie mają zameczek po prawej. To jest jakaś reguła? Mogą być spodnie damskie z rozporkiem po tej drugiej stronie?
Wystawiłam własnie ogłoszenie bryczesów koleżanki na sprzedaż. Ona je nosiła jako damskie, a w sumie rozporek mają po "męskiej" stronie i miałam problemy, do jakiej kategorii je zakwalifikować  😡
ja właśnie siedzę w spodniach które nq 100% są damskie i mają zameczek po lewej stronie 😉
ja właśnie siedzę w spodniach które nq 100% są damskie i mają zameczek po lewej stronie 😉


Aż sprawdziłam: ja też 🙂
Dziękuję! :kwiatek: 🙂 Czyli reguły co do zamków nie ma 😀
opolanka   psychologiem przez przeszkody
28 kwietnia 2013 15:13
Dlaczego herbat ziołowych typu mięta nie wolno słodzić, żeby pomogły? Czy to bajka?
Jaki program do sklejania filmików polecacie? Taki łatwy miły i przyjemny do bezproblemowego zainstalowania i żeby mi śmigał na windows 7  😉
I nie, nie windows movie maker  🤣
opolanka, na chłopski rozum mój- cukier jest pożywką dla szkodliwych bakterii w jelitach.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
28 kwietnia 2013 20:45
yegua, no dzięki, jakas logika w tym jest 🙂
czy dokumentacja, którą ziera sie z gabinetu pielęgniarki w szkole, koniec liceum, będzie mi do czegokolwiek potrzebna? mam zamiar to jutro odebrać, ale z ciekawości czy sie przyda. tak samo nie oddałam ostatniego bilansu, leży gdzies w domu, szkole juz skonczyłam. wystarczy jak go sobie wsadze do tej koperty i tyle?


edit: jednak sie dowiedzialam, ze nie oddawala tego. co sie dalej dzieje z ta karta?
niby na uczelnię potrzebujesz tej dokumentacji, ale mnie o nią nie prosili, więc się kurzy gdzieś w domu 😉
przeztysiacmorz, u mnie w szkole jest tak, że wszystkie papiery od pielęgniarki wysyłają do rodzinnego i tam chyba sobie można odebrać.
Jaki program do sklejania filmików polecacie? Taki łatwy miły i przyjemny do bezproblemowego zainstalowania i żeby mi śmigał na windows 7  😉
I nie, nie windows movie maker  🤣

Vegas Pro?  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 kwietnia 2013 15:38
Dzisiaj jak leżałam u pielęgniarki, to akurat przyszła maturzystka po kartę. Normalnie dostała ją do ręki i nawet babeczka jej powiedziała, żeby nie zgubiła, bo na dalszym etapie kształcenia może się jej przydać do papierów.
Mam pytanie, moze ktos bedzie umiał mi cos doradzic  😉 Otóz pare miesiecy temu kupiałam skórzaną kurtkę w pepe jeans i jest pewien problem. Kurtka wyglada mniej-wiecej jak na zdjęciu, na dole tez ma taki sciągacz. Rzecz w tym, że ten sciagacz farbuje mi wszystkie jasne ubrania, co potem sie nie spiera  😤 Opcja oddania kurtki nie wchodzi w grę - kupiałam ja w Polsce, a w PL nie mieszkam. Ktos ma jakis pomysł ?  🙇

Ada   harder. better. faster. stronger.
29 kwietnia 2013 16:48
Kojarzy może ktoś książkę do angielskiego, prawdopodobnie gramatyka i testy, możliwe że typowo business english.
Kolor granatowy z puzzlami na okładce, poziom advanced?
Książka zapewne już bardzo stara.
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
29 kwietnia 2013 16:51
jedyne co mi przychodzi na myśl to Murphy- English grammar in use
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 kwietnia 2013 17:05
Niestety to nie ta.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 kwietnia 2013 18:48
przeztysiacmorz, chociażby po to żeby wiedzieć kiedy i na co byłaś szczepiona, chorowałaś itp.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 maja 2013 09:51
nie chcą mi się odtwarzać płyty w laptopie. wkładam puste i też ich nie mogę otworzyć. mam Acera Aspire i Windowsa 8  👀 da się coś z tym zrobić?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 maja 2013 10:11
musisz sobie ściągnąć program do odtwarzania płyt (np. Power DVD), bo 8 nie ma juz Windows media Player w zestawie (Microsoft przegrał jakiś proces).
Też mam Win8 ale nie chwale sobie.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 maja 2013 10:23
o jej, pomyliłam się, mam win 7, chyba jeszcze śpię  😁
niemniej, program ściągnę, dziękuję 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 maja 2013 10:53
Z Win7 jest ta sama historia 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 maja 2013 18:09
Mam Win7 i normalnie WMP działa od początku, nie musiałam go pobierać czy płacić za niego. Komputer kupiłam z wgranym systemem.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 maja 2013 18:10
Za WMP nie musisz płacić, jest darmowy. Ale w zestawie go nie ma.
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 maja 2013 18:17
U mnie był, albo był wgrany dodatkowo - nie wiem.

[s]Gdzie dostanę książkę "Maturalnie, że zdasz" z chemii? Na całym allegro nie ma ani jednej, ceneo, skapiec i inne takie nic nie wypluwają, znalazłam jedną księgarnię, ale towar niedostępny, a potrzebuję na wczoraj  😵[/s]
Edit: Nieważne już, właśnie ktoś wystawił na allegro i już kliknięte, ufff.
Za WMP nie musisz płacić, jest darmowy. Ale w zestawie go nie ma.

W Unii Europejskiej, poza "standardowymi" edycjami, na rynku znajdzie się również 5 dodatkowych edycji systemu w wersji N.
Windows 7 N pozbawiony zostanie odtwarzacza Windows Media Player.


czyli w standardowych wersjach win7 przy instalacji systemu jest instalowany również wmp.
pilne,mam,problem,coś,mi,sie,poprzestawialo,i.jak,naciskam,spacje,to,komputer,przechodzi,w,stan.wstrzymania
jakieś,propozycje? :kwiatek: :kwiatek:
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 maja 2013 22:15
może shift + ctrl? Zmienia układ klawiatury z QWERTY.
juz,mam,zalana,klawiatura 🤔wirek:a,dzisiaj,zalalam,herabtka,z,malinami  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się