Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

madmaddie moze camtasia? jesli nie podpasuje to moge Ci wyslac linka do torrenta z adobe premiere full lub sony vegas.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 maja 2013 14:49
casines, dzięki  :kwiatek:
abre   tulibudibu
20 maja 2013 14:57
lotka13, niektóre antykwariaty skupują.
Moja rodzina dostała zaproszenie na ślub i wesele. My z bratem możemy przyjść z osobami towarzyszącymi. Pamiętam, że ktoś tu był w takiej sytuacji i zastanawiam się, jak rozegrać sprawę z prezentem... Jakieś pomysły? Jak to rozegrać, żeby było taktownie, ale żeby też partner nie czuł się głupio (i żebym nie obciążała go kosztami)
cavaletti rozumiem, że to nie jest Twój chłopak? Ja w takiej sytuacji nie oczekiwałabym, że partner, którego zaprosiłam będzie się dokładać do prezentu. Po prostu nie poruszałabym tego tematu w ogóle. Jeśli sam by zapytał co z prezentem to powiedziałabym, że to pozostaje w gestii naszej czwótki (tzn rodzice i brat).
Misskiedis naprawdę nie ma, wchodziłam już chyba wszędzie. To w takim razie mi powiedz jak to diabelstwo zaktualizować teraz. 😁
vanille, :kwiatek:
To jest mój chłopak, ale od niedawna, więc zrobię jak mówisz 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 maja 2013 19:58
Fly, a tego to już nie wiem, na pewno są jakieś sposoby na cofnięcie aktualizacji (bo kiedyś miałaś ten guzik). Nowsze wersje są chyba powiązane z nowszym systemem i CHYBA nie da się zrobić z 9 np 11 ale głowy sobie uciąć nie dam, może jest taka opcja 😁 Możesz jeszcze poszukać, może są skórki do WMP i byłaby taka gdzie to powtarzanie byłoby gdzieś na wierzchu
Czy w kantorze wymienię bilon euro? Ewentualnie czy w jakiś sklepach można płacić euro?
Nie mam tego dużo ale garść monet wala się w szufladzie 😉
Tristia wymienisz, ale po niższym kursie
vanille- Dzięki  :kwiatek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 maja 2013 09:33
Czym mogę posmarować stopy pogryzione przez meszki? 🙁
BASZNIA   mleczna i deserowa
21 maja 2013 09:36
CzarownicaSa, fenistil zel, inne zele na pogryzienia. Dzialaja bardzo szybko.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 maja 2013 09:38
Dzięki :kwiatek:
działa wam FB? Czat, wstawianie zdjęć? 😉
Czy jest na sali pracownik zwierzętarni?
od jakiegoś czasu nie mogę udostępniać linków z yt na tablicy na Facebooku. Próbowałam na wszelkie sposoby - wklejać link, udostępniać bezpośrednio z youtuba, udostępniać z telefonu - nie mogę. Co z tym zrobić? Do kogo zgłosić? Może coś kliknęłam źle? Pomocy  😉  :kwiatek:
Czy wie ktoś co to mogą być za kropki i jak je usunąć?
Pojawiły się w pracy po ingerencji korektora (osoby znaczy się), są nieruszalne itp... nawet skopiowalne całego tekstu do nowego pliku nie pomogło.

Czy to możliwe, żeby z dwóch starych zdjęć (takich na papierze) zrobić na kompie w photoshopie jedno? Tzn. przekleić dwie osoby z dwóch zdjęć na jedno zdjęcie i wydrukować? Komu coś takiego można zlecić?
Dzionka, możliwe. Jakiemukolwiek grafikowi / fotografowi, zaprzyjaźnionemu (co może kosztować flaszkę) lub nie (co może kosztować w walucie).
Elbus, o proszę, to super! Mam paru takich, popytam 🙂
Ponawiam pytanie zadane parę postów wyżej plus rzucam kolejne.
Jeśli chcę zrezygnować z przystąpienia do egzaminu (i po prostu podejść potem do poprawki) to lepiej pójść i osobiście powiedzieć o tym w dniu egzaminu ustnego (później jest pisemny, ustny jest jutro) czy lepiej napisać maila do wykładowcy i nie iść w ogóle?
ash   Sukces jest koloru blond....
22 maja 2013 14:38
Chess, ja poszłam osobiście i powiedziałam, że nie jestem gotowa.
Profesor powiedział, że rozumie i kazał się uczyć 😀
Też tak zrobię. Kobitka jest do rany przyłóż więc nawet się nie boję  😁
Mam taki nawał zajęć i masę egzaminów, że po prostu muszę sobie z czegoś odpuścić bo inaczej mam dużą szansę zawalić resztę.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
22 maja 2013 14:41
Gdzieś ostatnio na forum podawany był sposób na czyszczenie ostróg. Teraz siedzę i szukam i szukam 😉 i nie mogę go zlokalizować. Pomoże ktoś?  :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
22 maja 2013 14:44
martva, wata + ocet i do roboty ! 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
22 maja 2013 14:45
Ok, no to idę 🙂

BARDZO DZIĘKUJĘ!  :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 maja 2013 14:56
szukam galerii świetnych fotografii z Krakowa. mam google oczywiście, ale chodzi mi coś z wielkim efektem wow, albo baaardzo klimatycznego i urzekającego
:kwiatek:
kiedys w necie była sobie seria kreskówek.
Zwierzątka to chyba były.
I te zwierzątka jak coś sobie robiły to lała się krew flaki wyłaziły oczy wypadały.

Cos ktos wie?
happy three friends? 😉
można wyłączyć adblocka dla jednej tylko strony? kiedyś chyba wyłączyłam, a teraz nie wiem, jak to zrobić  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się