Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Podać do sądu można o wszystko, kwestia tego co dalej  😉 Jeśli masz powód wystawienia takiego komentarza, to nie musisz się obawiać.
Poza tym sprzedawca zakładając konto na allegro wyrażał zgodę na taki system oceniania. (Chociaż konkretnie zapisu z regulaminu ci nie podam. )
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 maja 2013 22:13
Miałam powód, właściwie zastanawiałam się między pozytywnym a neutralnym (i napisałam to w komentarzu!). Wydaje mi się, ze żaden sąd się nie przejmie taką pierdołą, ale nastraszyli mnie równo. Jutro unieważnię komentarz i tak chyba będzie najlepiej. I już koniec z kupowaniem na.allegro, choćby nie wiem co.
Widzisz, jeśli anulujesz swój komentarz, to sprzedawca uzna, że to zasługa tego straszenia sądem.
Pomyśl o tym z tej strony, wyolbrzymiając trochę sprawę można uznać, że za to ty jesteś zastraszana i sprzedawca oczekuje do ciebie anulowania niepasującego mu komentarza ;]

Jeśli faktycznie masz jakieś zastrzeżenia, co do aukcji, kontaktu itp. lepiej o tym napisz, niech następni klienci o tym wiedzą.
Jeśli jednak to była drobnostka, która w znaczącym stopniu nie przeszkadzała, to komentarz neutralny mógł być krzywdzący.
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 maja 2013 22:24
Niech sobie uznaje co chce, mnie szkoda nerwów na takie coś, normalnie od godziny nie mogę się uspokoić... 🤔wirek:
Czysto hipotetycznie. Co by mi groziło gdybym (sprowokowana, podczas hmmm rozmowy) przywaliła w pysk byłej mojego faceta (jedyny człowiek na świecie, który jednym zdaniem jest w stanie podnieść mi ciśnienie i którego mam ochotę autentycznie wyeliminować) 🙂?
honey, no nic, jednak bardzo dziękuję za fatygę  :kwiatek: :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 maja 2013 06:49
Chcesssprawa w sądzie (o ile by Cię oskarżyła) a jeśli przywaliłabyś jej niefortunnie i np wybiła szczękę itp to mogłabyś dostać zawiasy. Pytasz bo już to zrobiłaś, czy dopiero masz zamiar?  😉
Zastanawiam się nad tym czy bardzo się powstrzymywać  🤣
Tak mi przyszło do głowy. Jeśli jest małżeństwo i jedna ze stron zmieni płeć. A są zgodni i się lubią. I nie chcą rozwodzić.
To jest wtedy małżeństwo osób tej samej płci? Czy wygasa jakoś?
O. To ja się podepnę, jeśli osoby tej samej płci ożenią się/ wyjdą za mąż w kraju gdzie takie małżeństwa są dozwolone i wrócą do Polski to takie małżeństwo jest ważne? (mają polskie obywatelstwo i pozwolenie na pobyt w tamtym kraju).
Scottie   Cicha obserwatorka
27 maja 2013 12:22
lotka13, w Polsce to małżeństwo nie będzie ważne (pod względem prawnym oczywiście).

edit: Chociaż nie... nie wiem w zasadzie.
Nie jest ważne. Słuchałam w radio, jak się muzułmanin skarżył. Tylko jedną żonę uznają. To partnera tej samej płci też nie będą.
Platyna   Platynowe szczęście a smaku Karmelu :P
27 maja 2013 15:02
Jak długo może boleć pośladek po zastrzyku przeciwbólowym? Już 4 dzień boli dosyć konkretnie ;/
Gillian   four letter word
27 maja 2013 15:35
a co dostałaś?
Platyna   Platynowe szczęście a smaku Karmelu :P
27 maja 2013 16:01
Nie do końca pamiętam a na tej takiej kartce jest chyba pyralgina i jeden przeciwwymiotny i coś jeszcze. w sumie trzy zastrzyki a nie umie się rozczytać. mebio cośtam i coś jeszcze na P
Gillian   four letter word
27 maja 2013 17:00
po pyralginie będzie boleć długo i żałośnie 🙂 metoclopramid?
Platyna   Platynowe szczęście a smaku Karmelu :P
27 maja 2013 17:58
o o o dokładnie :P Nie wiem po co ten trzeci zastrzyk 🙁 To jakiś " polepszacz" czy cuś mógłby być?
Gillian   four letter word
27 maja 2013 18:03
a co Ci dolegało? zazwyczaj wali się triadę - pyralgina+papaweryna+ephedryna/atropina, ale wiem że ludzie robią różniste składaki...
Metoclopramid jest przeciwwymiotny i ruszający perystaltykę w skrócie mówiąc, ja nigdy nie miałam konieczności dawania go do mięśnia 🙂
Platyna   Platynowe szczęście a smaku Karmelu :P
27 maja 2013 18:23
Miałam bardzo silne bóle miesiączkowe i migrenowe jednocześnie. W dodatku prawdopodobnie jestem uczulona na pyralginę więc pani doktor podała to przeciwwymiotne. A właśnie rozczytałam to trzecie i jest to właśnie papaweryna. też przeciwbólowe ?
z tego co wiem działa rozkurczowo 🙂
Gillian   four letter word
27 maja 2013 18:51
Platyna, rozkurczowa 🙂
Jak jesteście przy takim temacie to i ja sie szybko o coś zapytam. Mam potworne bóle brzucha. Nasilają się one przed samą miesiączką więc wydaje mi się że to coś na tle ginekologicznym. Byłam u lekarza i dala mi skierowanie do szpitala na oddział chirurgiczny( pod kątem wyrostka) i kazala się tam udać jak mnie znów zlapie ból. Czy jeśli zglosze sie z tym skierowaniem na chirurgię to zrobią mi badania też pod tym kątem czy pogonią jeśli to nie wyrostek?
Z moich doświadczeń: jeśli nie będziesz miała bardzo wysokiej gorączki lub/i wyraźnego odruchu otrzewnowego to pogonią.
Powinnaś sprawdzić krew (w tym OB) i zrobić USG całego brzucha (ginekologiczne też).
Czy szpital zechce ci sponsorować diagnostykę? Może tak, może nie.
Wszystkie badania mam robione praktycznie co miesiąc jak zwijam sie z bólu, ale nie wiedzą co mi jest. Lekarka dala ten pomysl ze szpitalem ale wpisala nie wiadomo po co chirurgię jeśli badania pod kątem wyrostka przechodziłam milion razy i nic nie wyszlo.. Gorączka zazwyczaj tym bólom towarzyszy więc może mam szanse na kompleksowe badania.  😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 maja 2013 07:06
Zamarzły mi jajka w lodówce  😲 Tzn po rozbiciu białko było zamarznięte a żółtko w środku płynne- takie jajka nadają się jeszcze do jedzenia?  🤔wirek:
opolanka   psychologiem przez przeszkody
28 maja 2013 07:07
smarcik, myślę, że raczej nie...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 maja 2013 07:10
Dzięki  😉 Nie mam pojęcia jak to się mogło stać, lodówka jest ustawiona chyba na 5 stopni, nic innego nie zamarza  😁
opolanka   psychologiem przez przeszkody
28 maja 2013 08:01
hehe jakieś specjalne jajka. Albo mają bardzo cienką skorupkę 😉
Taka domowa lodówka to ma bardzo duży margines błędu w ustawianiu. Zwłaszcza pusta.  😉
Przy ścianie mogło być spokojnie poniżej zera. Kiedy mam pustą lodówkę wypełniam ją butelkami z wodą.
Wtedy jest bardziej stabilna. I mniej zjada prądu.
smarcik, nadają się - bez problemu, jajka się mrozi 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się