Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Z margaryną spokojnie można, ja robię i zawsze wychodzi 😉


Super, dzięki. Czuję się pocieszona 🙂
czemu życie jest takie do d ?  😕 :l
patt co się stało?  🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 czerwca 2013 10:43
Czy wyjda mi "sajgonki" jesli papier ryzowy zamiast smazyc na glebokim oleju upieke w piekarniku?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 czerwca 2013 13:03
Ile waży siodło wyścigowe?  😉
Dziewczyny, polecicie mi jakiś salon w Warszawie, najlepiej centrum, gdzie robią tatuaże henną?
smarcik wg neta "Waga typowego siodła wacha się od 200g do 2kg wraz z osprzętem, zdażają się jednak cięższe i lżejsze".
ile może kosztować ściągnięcie sim locka z telefonu ? 🙂
Zależnie od modelu. Ja niedawno płaciłam 40 zł za samsunga galaxy mini, z tym, że ten "mój" salon jest dość drogi.
Ja kiedyś płaciłam 15 zl.
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 czerwca 2013 17:17
Mnie się zdarzyło 50 za nokię-cegłówkę...
Jutro jadę do Włoch. Co muszę zrobić w telefonie, żeby mi nie pobierało żadnych opłat? Mama mi mówi coś o roamingu, ale ja jestem kompletnie zielona i nie wiem, o co chodzi...
Telefon: Samsung Young
Sieć: Play
piotrowska   Między grzywą a ogonem
09 czerwca 2013 19:54
Jak załagodzić ból po zbyt mocnym opaleniu? Po 6 godzinach spędzonych na Międzynarodowych Policyjnych Zawodach Konnych i moje ramiona są wręcz buraczane, a do tego pieką okropnie, już sama nie wiem co z nimi zrobić 😕
ushia   It's a kind o'magic
09 czerwca 2013 20:00
panthenol spray - ratuje co roku mnie i moje rownie blade dzieci przypalajace sie pomimo kremow z filtrem 50

kefir
mleczko sopot sun ziaji
generalnie dwa trzy dni bedziesz plakac...
piotrowska   Między grzywą a ogonem
09 czerwca 2013 20:03
zaaplikowałam sobie kefir a jutro wybiorę się po panthenol.. czuję że moje ramiona płoną..
Czy któraś z Was jest po filologii angielskiej i by mi pomogła z tłumaczeniem cv ? Chodzi o takie specyficzne nazwy szkół.
piotrowska maślanka,  Panthenol, ewentualnie żel chłodzący z aloesem ( taki specjalny na oparzenia, można dostać w aptece) ,  paracetamol lub co innego przeciwbólowego . Po paru dniach zacznij smarować ramiona maścią typu Dermosan.
piotrowska, łączę się w bólu, książka mnie wciągnęła i wyglądam aktualnie tak. A co najlepsze, sam tył! 😀 Polecam kefir i panthenol.
Słyszałam, że nałożenie maślanki/kefiru jest jedną z najgorszych rzeczy jakie można zrobić. Chwilowa ulga a potem skóra nie oddycha i 'promieniujące' gorąco nie może się wydostać przez co jest jeszcze gorzej :/ Podobno jak oparzenia są poważne to można sobie konkretną krzywdę zrobić jak to wszystko się pod kefirem ukisi :P
BASZNIA   mleczna i deserowa
09 czerwca 2013 20:32
sandrita, przemecz sie, jak mlode wyleca wtedy daj znac spoldzielni. Jest szansa, ze jak zalataja to bedziesz miala rok spokoju, na wiecej bym nie liczyla. Ja Cie szczerze mowiac rozumiem, wszystko fajnie, ale syf i halas jest taki, ze sie odechciewa ekologii...
piotrowska, jeśli nie wytrzymasz do jutra a mieszkasz w mieście możesz zamówić taksówkę z dostawą zakupów do domu. Płaci się wtedy za zakupy i za kurs w jedną stronę.
Jutro jadę do Włoch. Co muszę zrobić w telefonie, żeby mi nie pobierało żadnych opłat?

nie chce mi sie sprawdzac, czy to smartfon. na pewno musisz wylaczyc internet. "przesyl danych" albo cos co sie podobnie bedzie nazywalo. dzieki temu telefon w roamingu nie bedzie sie laczyl z internetem, zeby pobrac np jakies aktualizacje.
jesli chodzi o roaming- jesli nie dzwonisz i nikt do ciebie nie dzwoni, to nie placisz za to, ze ten telefon wisi w sieci. nie trzeba tego uruchamiac, po wyjezdzie za granice telefon automatycznie zaloguje sie do sieci. placisz za to, ze przychodza do ciebie esy, za to ze ktos do ciebie dzwoni no i oczywiscie jak ty zadzwonisz. jesli roaming wylaczysz, telefon bedzie gluchy. po prostu poinformuj znajomych, zeby nie pisali do ciebie esow, a jesli maja cos waznego to niech napisza JEDEN konkretny. ja uwielbiam jak dostaje pod rzad 3 wiadomosci, ktore sa w ogole nie istotne. kazda- 50gr 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 czerwca 2013 21:00
katija, za dostawanie smsów się NIE PŁACI. Tylko za wysyłanie i rozmowy.
Strzyga, placi sie. przynajmniej w sieci play.
BASZNIA - a kiedy pisklaki wylatują? Mam gniazdo nad oknem - czekam z usunięciem aż maluchy się usamodzielnią, tylko przyznam, że nie wiem kiedy to będzie. Wrzesień? Październik?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 czerwca 2013 21:24
katija, nie płaci się. Mam w play'u, byłam 3 tygodnie temu w Niemczech i we Francji, dostawałam smsy i nie płaciłam za nie. W orange'u tak samo.

Z resztą, gdzieś w tabeli opłat widzisz cenę smsa przychodzącego?
http://www.play.pl/resources/pdf/Oplaty_za_uslugi_miedzynarodowe.pdf
:kwiatek: Dziękuję.
Czyli tylko muszę wyłączyć "transmisja danych po sieci"? Jak będę w zasięgu wifi to muszę to włączyć, żeby mi net chodził?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 czerwca 2013 21:30
cavaletti, nie, wifi to wifi, a transmisja danych to transmisja danych sieci komórkowej.
Czyli wyłączam tę transmisję i nic mnie już nie obchodzi? A jak będę chciała napisać smsa do Pl to muszę coś specjalnego włączyć/wyłączyć?
Wybaczcie głupie pytania, ale zupełnie nie ogarniam...
Roaming - wyższe niż w Polsce opłaty. Wyłącyasz = nikt się nie dodzwoni, nie dzwonisz, nie płacisz. Transmisja - internet, aktualizacje. Wyłączysz = nie płacisz, nic Ci się nie aktualizuje, nie masz internetu chyba, że jesteś w obszarze wifi, które włączasz oddzielnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się