Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

dzięki  :kwiatek:
Kiedyś na you tubie w odcinkach był wrzucony film, no serial w zasadzie ,,Karino"? Teraz ni jak nie mogę go odszukać. Wpisuję różne frazy, ale nic nie wyszukuje co by mnie interesowało.
Zawsze przy nauce muszę sobie coś pooglądać na odstresowanie, pomysły mi się kończą i pomyślałam, że pooglądam o koniu. 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 czerwca 2013 14:02
czy tylko mi, od kilku dni, nie chcą się dodawać notki na blogu interii?

edit: zmieniłam przeglądarkę i jest ok
czy jest jakaś zamienna nazwa na wind spinner-y? szukam jakiegoś ciekawego, ale jestem w tyłku jeża. za chiny nie mogę nic znaleźć, oprócz trzech na allegro. tylko jakoś drogo mi się wydają i coś mało. a niby powinno to być na czasie.. jest jakaś pospolitsza nazwa do tego?
tomia, łatwiej będzie wpisać w google a nie w allegro 😉 http://antea.travel.pl/wind-spinner/
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 czerwca 2013 10:09
Kiedyś na you tubie w odcinkach był wrzucony film, no serial w zasadzie ,,Karino"? Teraz ni jak nie mogę go odszukać. Wpisuję różne frazy, ale nic nie wyszukuje co by mnie interesowało.
Zawsze przy nauce muszę sobie coś pooglądać na odstresowanie, pomysły mi się kończą i pomyślałam, że pooglądam o koniu. 😀


Nie mam teraz jak sprawdzić, ale może na iitv będzie
Alaska, Karino jest na kinomaniaku 🙂
Abre super, dzięki  :kwiatek:
co prawda w googlu też już wpisałam, ale akurat do tego linku nie doszłam.
ale nie ma jakieś polskiej nazwy? bo szczerze, dziwi mnie, że na allegro tylko trzy aukcje by były.
a jak się ogląda filmy na kinomaniak?  😡 trzeba mieć konto i dopiero wtedy mogę? czy trzeba jakieś punkty zbierać?
Kaktus, bez konta też można oglądać, niektóre filmy są niby z limitem i wtedy trzeba mieć konto. Konto jest darmowe, dostajesz punkty za różne rzeczy i te punkty możesz wymieniać na konto premium, które w sumie wiele nie zmienia. Tylko tyle, że czasem pojawia się komunikat, że za dużo ludzi akurat ogląda na bezlimitowym i musisz mieć premium, żeby móc też się dostać.
Także na dłuższą metę proponuję założyć konto, bo nic Cię to nie kosztuje a możesz sobie zwykle bezproblemowo oglądać wszystko 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
24 czerwca 2013 12:32
jaki rozmiar szorów do bryczki wypada na konia wlkp 1,60 w kłębie? Jak się dobiera taki osprzęt (ja laik) cob czy full na takiego konia?


oraz jak się to ma do bryczek? Sporo bryczek wyglądających na spore jest na kuce, haflingery- czy tu chodzi o wysokość dyszli? czy pod jakim kątem mam szukać bryczki?

Facella   Dawna re-volto wróć!
24 czerwca 2013 12:34
Jaki jest standardowy format plików na płytach CD? Taki, które każde radio z CD odtworzy, bo wszystkie wytwórnie wypuszczają w nim płyty...
kurcze, nie wiem o co chodzi. Założyłam konto na kinomaniak, ale przy Karino nie ma nigdzie oglądnij, nic się też nie da kliknąć 🙁 czy Wy też tak macie?
No dlatego ja liczyłam na po prostu na yt będzie, bo kiedyś było. Tam przynajmniej włączam i leci, bez jakieś innych ceregieli. 😉
Facella, to sa po prostu pliki audio.
Jaki jest standardowy format plików na płytach CD? Taki, które każde radio z CD odtworzy, bo wszystkie wytwórnie wypuszczają w nim płyty...

Na płytach są utwory z rozszerzeniem .cda
Kaktus, aa cholerka, przepraszam, zauważyłam, że jest a nie sprawdzałam czy jest wgrane  :kwiatek:
Czy naprawdę jak wezmę chwilówkę to oddaję tyle ile wzięłam, bez żadnych odsetek?
a gdzie to takie chwilowki daja niby? nie wierze w takie atrakcje, jesli ktos udziela pozyczki to musi na tym zarobic, wobec tego zawsze jest jakies oprocentowanie.
No niby właśnie koleżanka brała 200 zł i oddała też tyle. I mówiła, że przy drugiej pożyczce dopiero się naliczają odsetki, ale jakoś śmiesznie małe.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 czerwca 2013 14:44
flygirl, i jak niby miało by im się to opłacać? ja wychodzę z założenia, że każdy chce mnie oszukać, a zwłaszcza ludzie, którzy mówią "za darmo".
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 czerwca 2013 14:48
Facella, to sa po prostu pliki audio.

Pliki audio mają różne rozszerzenia, potrzebuję jednego, które będzie działało w każdym odtwarzaczu (.mp3 nie wchodzi w grę).

fin, dzięki!  :kwiatek:
Nie mam zielonego pojęcia. Muszę skombinować kasę na dosłownie tydzień, ale chyba wolę nie ryzykować takich opcji.
Nie ryzykuj Pati, szkoda nerwow pozniej.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 czerwca 2013 14:58
Facella, .wav, ale niektóre odtwarzacze mogą Ci nie chwycić niczego, co nie jest oryginalnie nagrane.
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 czerwca 2013 15:03
Kurka wodna  🤔 Dobrze wiedzieć, dzięki  :kwiatek:
A co do kinomaniaka, to z tego co pamiętam są dwie takie strony, jedna kinomaniak.pl i druga kinomaniak.tv i oglądamy na tym drugim 😉 pierwszy to coś w stylu filmweba chyba.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
24 czerwca 2013 20:36
Dziewczyny poszukuję byłego avatara szuwarowej. Kobieta w pończochach i oficerkach, wypięta tyłem i trzymająca nogę konia. Posiada ktoś to zdjęcie? 😉
Wie ktoś może ile kosztują bilety lotnicze na Islandię? Tak w przybliżeniu?
ovca   Per aspera donikąd
25 czerwca 2013 06:37
Szukałam kiedyś lotów z wro przez londyn i wyszło około 500 zł. Ale w przypadku biletów lotniczych nie ma "mniej więcej", tylko ceny ciągle się zmieniają 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się