Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

maiia, wyszło Ci dobrze, bo teraz patrzę i mam do tego wynik, co nie zmienia faktu, że muszę do tego dojść 😉

edit. ja odpadam. wezme sie za to rano 🙁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
30 czerwca 2013 22:22
najłatwiej z pierwszego równania wyznaczyć x1 i podstawić do drugiego. Obliczyć x2 i podstawić do wzoru jaki wyjdzie na x1. Stęskniłam się za matmą  🙁
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
30 czerwca 2013 22:25
Czy most śląsko-Dąbrowski jest normalnie otwarty?  😡
safie, ja akurat wyznaczyłam x2 z pierwszego i przemnożyłam przez 1.5. To już bez różnicy 😀 A metody przeciwnych współczynników nigdy nie lubiłam więc wolałam się za to nie zabierać z tej strony 😁
A., daj go do szlachetnej polkrwi, bo w sumie to jest kon szlachetnej polkrwi przeciez.
A.   master of sarcasm :]
30 czerwca 2013 22:59
:kwiatek: no to dam  😉
Koń szlachetny półkrwi, to koń ma być szlachetny, nie krew
Czy most śląsko-Dąbrowski jest normalnie otwarty?  😡


Tak. Dla osobówek.
Już o każdej porze? Do niedawna był w określonych godzinach otwarty tylko?
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 lipca 2013 10:20
Jak usunąć konto z tego portalu? http://gitesy.pl/ Ktoś mnie lekko wrobił, musiałam się zarejestrować i robiłam to z myślą o natychmiastowym usunięciu konta, tylko... Nie wiem jak  😤
Koń szlachetny półkrwi, to koń ma być szlachetny, nie krew

u nas w ogoloszeniach nie ma rasy polski kon szlachetny polkrwi, tylko jest szlachetna polkrew. stad kon A. tam pasuje  😎

edit: nie ta emotka.
Chodzi o odmianę - nie koń szlachetnej półkrwi, ale koń szlachetny półkwi :P
honey, ja wiem 😉
Łe, myślałam, że się znam na żartach, a tu taki fakap  🤣
Już o każdej porze? Do niedawna był w określonych godzinach otwarty tylko?


Jezu! Przepraszam, nie wiedziałem o jakichś godzinach. Niżej wklejam link do info:

http://infokorki.pl/tag/godziny-otwarcia-mostu-slasko-dabrowskiego

Ja mam przepustkę, jestem jednym z tych, którzy budują tą dziurę w ziemi i nie interesowałem się nigdy do końca czy są jakieś godziny, czy nie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 lipca 2013 06:43
Czy kaletnik zszyje mi smycz parcianą?
JARA, zszyje 🙂 Mojemu ojcu paski parciane do paralotni nawet rymarz zszywał. A jak nie będzie chciał to pierwszy lepszy szewc też się tym zajmie (tylko prawdopodobnie nie będzie to robione na maszynie, tylko ręcznie) 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 lipca 2013 07:16
Zależy mi żeby było porządnie. Pies przegryzł mi smycz taką za 160zł i szkoda mi tego olać, a smycz wyrzucić.

:kwiatek:
JARA, to do szewca nawet nie idź 😉 Tylko kaletnik lub rymarz 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 lipca 2013 07:57
Ok dzięki, będę szukać u siebie w mieście! 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 lipca 2013 09:15
Jeżeli pożyczę telefon z gps'em to muszę do niego przekładać kartę SIM? Ewentualnie ktoś wie jak uruchomić gps w telefonie HTC Chacha? Niby jest taka opcja, ale nie wiem jak to działa  😵
No raczej tak, tylko bedziesz musiala wlaczyc transfer danych zeby dzialal gps a co za tym idzie jesli nie masz wykupionego pakietu danych u operatora to zaplacisz gruba kase za to. przynajmniej w moim telefonie (samsung galaxy s2) w taki sposob to dziala.
ekuss   Töltem przez życie
03 lipca 2013 00:10
Jak w samsungu s4 wlaczyc ten tryb ,ze telefon dziala na przesuniecie reka? Nie wiem jak to sie fachowo nazywa-w kazdym razie nie na dotyk,ale kiedy np.przegladamy strone www to wystarczy reka nad ekranem przesunac. Mysle i mysle i nie wiem nadal
darolga   L'amore è cieco
03 lipca 2013 17:46
Naprawdę nie mam pojęcia gdzie spytać...
Czy ktoś próbował przy pomocy [b]MARKERA KRAWIECKIEGO[/b] zmienić kolor jakiegoś elementu na ubraniu? Konkretnie bryczesach :-P
Jeszcze raz w sprawie Śląsko-Dąbrowskiego. Dziś tamtędy jechałem i specjalnie się przyjrzałem. Otóż most jest dopuszczony do ruchu pojazdom do dmc 2,5T, bez ograniczeń całą dobę można swobodnie nim przejechać do zjazdu na Wisłostradę, ale już jazda w stronę placu Bankowego możliwa jest tylko w godzinach szczytu. To by było na tyle.  💃
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 lipca 2013 19:48
co trzeba zrobic, zeby spedzic rok w zakonie w Indiach?
Gdzie na re-volcie mozna wstawic ogloszenie o prace? Byl kiedys taki watek ale za nic nie moge go znalezc  😡






[sub]przepraszam za brak polski znakow(dunska klawiatura)[/sub]
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 lipca 2013 20:59
Frania, wątek jest przyklejony na samej górze
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,2280.0.html
Mam  🙂
czas sie wybrac do okulisty  😡
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
03 lipca 2013 21:37
polecacie może jakiś dobry pas masująco-wyszczuplający (koniecznie na prąd) do max 200zł? Macie coś sprawdzonego?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się