Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Biczowa a tak z ciekawości to bardzo boli?
Ja mam do wyrwania ósemki, no ale jakoś się zebrać nie mogę. Jak sobie pomyślę o tych dziurach, szwach, bólu i w ogóle to mi słabo.
Jak teraz nazywa się sklep Flo? Pamiętam, że na facebooku mi się wyświetlało coś o tym, że nazwa się zmienia, coś takiego. Pamiętam, że były dwie literki i przecinek, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć co to za literki. A google mi nie pomaga wcale :/
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
10 lipca 2013 22:19
Jak Cię znieczulą to nic nie czujesz a potem masz ketonal 😉. Zęba wzięłam na pamiątkę.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 lipca 2013 22:25
Heval, pt, ale nie wiem na jakiej to jest zasadzie. Zupełnie inny właściciel czy co.
Mia, ooo, dziękuję  :kwiatek:

Też nie do końca wiem, ale na funpage'u na fb zmienili nazwę po prostu i pisał ktoś, że nazwa sklepu też została zmieniona, a tu właśnie ten artykuł co Strzyga wkleiła i nie wiem jak to działa.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 lipca 2013 08:51
Biczowa a tak z ciekawości to bardzo boli?
Ja mam do wyrwania ósemki, no ale jakoś się zebrać nie mogę. Jak sobie pomyślę o tych dziurach, szwach, bólu i w ogóle to mi słabo.

Ja po wyrwaniu 8ek (a nie mam od jakiś 7 lat żadnej) nie brałam żadnych przeciwbólowych. Dwie poszły bezboleśnie, a kolejne dwie .. no zapiłam z bratem, bo się dowiedział, że żona w bliźniaczej ciąży i bolało...
Jaki serwis pogodowy jest najbardziej trafny? Sprawdzam kompulsywnie pogodę i wszędzie co innego, nie wiem w co wierzyć!
Scottie   Cicha obserwatorka
11 lipca 2013 11:03
Dzionka, w Warszawie najczęściej sprawdza się pogoda z www.weatheronline.pl (nawet Rządowe Centrum Bezpieczeństwa czasem korzysta z tych prognoz), ale potrafi być tak, że przewidują deszcz i burze na weekend, a w piątek wieczorem zmieniają pogodę na np. samo zachmurzenie.
Korzystam z norweskiej strony www.yr.no
Mnie się zawsze sprawdza: http://www.meteo.pl/. Pokazywana co prawda na wykresach, ale da się przyzwyczaić.
Dzięki. Chociaż nie są to dobre wieści 🙁
Znalazłam swój nieszczęsny mandat. Jeśli zapłacę przelewem to starczy? Bo mam na kartce po boku napisane 'Odcinek B - dla poczty i banku' to znaczy, że mam to oddać bankowi czy o co chodzi? 🤔wirek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 lipca 2013 14:16
Na jakiej zasadzie ma działać taki... przyrząd?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
11 lipca 2013 14:33
Znalazłam swój nieszczęsny mandat. Jeśli zapłacę przelewem to starczy? Bo mam na kartce po boku napisane 'Odcinek B - dla poczty i banku' to znaczy, że mam to oddać bankowi czy o co chodzi? 🤔wirek:

możesz przelewem tylko wpisz nr blankietu 🙂
Facella - jak strzemię, bo to inny pomysł na strzemiona.
Tu więcej: http://www.kvall.fr/index.php?lang=en&PHPSESSID=857bbb496e36b637f227bf684d8f2471
nie wyobrażam sobie jakoś jeździć z opartą całą stopą 🤔wirek: no i spadając chyba też trudniej się "uwolnić". Dziwny wynalazek 😀
Jak to ładnie przetłumaczyć? "One through 100, and every number in between" - jest to fragment wywiadu, to zdanie znajduje się w akapicie mówiącym o tym, że w Indiach dużo dzieje się na raz. Jest na to jakieś polskie powiedzenie?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
11 lipca 2013 22:32
A wrzuć większy fragment fin.
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 lipca 2013 10:32
Facella - jak strzemię, bo to inny pomysł na strzemiona.
Tu więcej: http://www.kvall.fr/index.php?lang=en&PHPSESSID=857bbb496e36b637f227bf684d8f2471

Dziękuję  :kwiatek: Znalazłam takie zdjęcie na facebooku i nawet nie wiedziałam, co wpisać, żeby znaleźć cokolwiek.
Strasznie to dziwne i chyba średnio bezpieczne. Niby coś tam od spodu ma się łatwo wypiąć w razie upadku, ale już widzę, jak się klinuje... W mojej głowie powstaje następująca wizja: noga skręcona/połamana i jeździec przeciągnięty za koniem  🏇 Chyba nie chciałabym tego wypróbowywać w terenie bądź na skokach...
Zna ktoś jakiś dobry produkt na zagęszczenie i wypadanie włosów? Stanowią one teraz 1/3 włosów z zeszłego roku. I to wszystko przez moja głupotę  😡
Włosy cały czas wypadają mi w dużych ilościach, aż strach pomyśleć co będzie za rok jak czegoś z tym nie zrobię. Może to być wina słabych cebulek? Lub bardzo przesuszonych włosów?

I kolejne pytanie: czy istnieje możliwość odrośnięcia włosów na miejscu starego, który już wypadł? Niby to głupie pytanie, ale nie wiem  😡
Zna ktoś jakiś dobry produkt na zagęszczenie i wypadanie włosów? Stanowią one teraz 1/3 włosów z zeszłego roku. I to wszystko przez moja głupotę  😡
Włosy cały czas wypadają mi w dużych ilościach, aż strach pomyśleć co będzie za rok jak czegoś z tym nie zrobię. Może to być wina słabych cebulek? Lub bardzo przesuszonych włosów?

I kolejne pytanie: czy istnieje możliwość odrośnięcia włosów na miejscu starego, który już wypadł? Niby to głupie pytanie, ale nie wiem  😡

Jest ogromny wątek na ten temat.
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,88123.0.html
Wybaczcie, nie zauważyłam  :kwiatek: Już uciekam do nich z tym pytaniem.
Wybaczcie, nie zauważyłam  :kwiatek: Już uciekam do nich z tym pytaniem.

Nic, nic. Tam znajdziesz pomoc. Bardzo aktywne są nasze włosomaniaczki.
czym sprać z białego nadruku, takiej naprasowanki na koszulce ślad po niebieskim długopisie..? Za nic nie umiem, prędzej schodzi ta biała farba z naprasowanki, a nie długopis!
Jaki efekt daje danie do ciasta samych żółtek zamiast całych jajek (poza tym, że ciasto jest bardziej gęste)?
BASZNIA   mleczna i deserowa
12 lipca 2013 15:31
Może się zzakalczyc 😉 Jakie ciasto?
Dzisiaj się dowiedziałam, że pracując na umowe zlecenie i studiując, zus nie będzie pobierał opłaty chorobowej i wypłata wtedy jest pełna. Jest tak w rzeczywistości ?

edit- doczytałam, że to jednak prawda  😉
O co chodzi dokładnie z tym soleniem ziemniaków pod koniec gotowania? Czy to faktycznie jakaś różnica i na jakiej zasadzie to działa?
Czy kupno złotej biżuterii na allegro to nie strach 😡? A może zna ktoś sprawdzony sklep internetowy gdzie można takową kupić? Nie mam czasu biegać po sklepach.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się