Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

agull   Dążąc do celu
23 lipca 2013 14:47
Na logikę to i mi się wydaje, że taka sytuacja powinna być niedopuszczalna, a jednak się zdarza (w moim mieście  już po raz  drugi minimum :/ )
opolanka   psychologiem przez przeszkody
23 lipca 2013 14:48
Słyszałam też o sytuacjach, gdy sędzia startował w pozostałych konkursach, w których nie sędziował.
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 lipca 2013 14:50
Jeśli to towarzyskie, to niestety prawie wszystko jest możliwe  😤
agull   Dążąc do celu
23 lipca 2013 14:55
Sędziego, gdy nie sędziuje, to jeszcze mogłabym zrozumieć (czasem jest rotacja sędziów; no chyba że o głównym pomyślimy to wówczas podobnie jak z tym weterynarzem by było) ale weterynarz jest odpowiedzialny za konie non stop, dlatego byłam ciekawa czy jakieś zapisy to regulują  🙄
Towarzyskie czy nie kurna chyba taka sama krzywda się może stać koniowi jak na nietowarzyskich (a może i większa, bo różne przypadki się trafiają - bardziej lub mniej rozgarnięte)
Miesiąc temu kupiłam sandały, w tym tygodniu pekł mi tył obcasu. Dodatkowo są delikatnie przytarte na czubkach. Czy mogę pomimo tych przytarć reklamować buty?? Mam paragon i karton.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
24 lipca 2013 17:14
Możesz reklamować, ale obcas 🙂
agull ja to lekarza wet na regionalnych ujeżdżeniówkach u nas to chyba w życiu nie widziałam. Naprawdę wet to występuje tylko na propozycjach wpisany, a szczerze mówiąc jakoś szczególnie nigdy nie spotkałam.  Kiedyś była sytuacja, że dzwoniliśmy do weta mającego być na zawodach z jakimś pytaniem, to usłyszeliśmy, że: nooo tu mam jeszcze konie, tam wizytę, tam usg, nie wiem o której tam dojadę na te zawody o ile w ogóle.

siwaa
popatrz co masz na gwarancji, ale bardzo często jest tak, że reklamacji podlegają jakieś ukryte wady fabryczne niewidoczne w dniu zakupu czy jakoś tak. Dużo zależy od sklepu niektórzy coś takiego uwzględnią, niektórzy nie.
Pójdę jutro do sklepu i się dowiem. Bo kurcze nie są to pierwsze buty z tego sklepu, które szybko się rozwaliły. Mam nauczkę.  😤
opolanka   psychologiem przez przeszkody
24 lipca 2013 17:19
Moim zdaniem ten obcas podlega reklamacji i Ci go po prostu wymienią. Otarcia reklamacji nie podlegają. Chyba, ze są to jakieś przetarcia w miejscach, w których nie powinno ich być.
NIeaktualne  😉
Buuu.. Jednak jest to półpasiec.. Drugi w ciągu pól roku.. U mnie też on przebiega dziwnie. Takie niewielkie krostki zgrupowane w jednym miejscu.. Dwa pierwsze dni miałam gorączkę i się źle czułam a teraz już spokój..
Mój pierwszy półpasiec też wygladal jak malinka. Jeszcze byl na szyi. Lekarz jak to z daleka zobaczyl zapytal się po co z malinką do niego przychodzę.  🤣
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
25 lipca 2013 08:15
Pomocy, dziecko się bawiło klawiaturą i tym sposobem nie działa mi ta rolka do przesuwania w dół w myszce, a każde kliknięcie na linka otwiera stronę w nowym oknie... Kto wie, jak przywrócić dawne funkcje???
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 lipca 2013 11:55
Dziewczyny wiem, ze o to pytałam, ale potrzebuje serwisu pogodowego najbardziej zaufanego, gdzie sprawdza się pogoda.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
25 lipca 2013 14:50
nam się sprawdza pogodynka.pl albo icm meteo
JARA - yr.no mi się sprawdza 😉 Tyle, że to Norweska strona.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 lipca 2013 19:54
opolanka,
whitemoon071,
dzieki dzieki  :kwiatek:
Meteo nie jest za bardzo zaufane, bo tam to jak w kalejdoskopie. Jak wczoraj wchodziłam to w Krk miało być <25* i bez deszczu, natomiast dziś już pokazywało >25* i deszcz (a akurat tam gdzie się przemieszczałam, to ani kropli).
Mi się meteło jakoś zawsze sprawdza.
Chcę mamie dać w prezencie weekend w spa. Żeby w końcu zajęła się całkowicie sobą, a nie wiecznie myślała o innych. Znalazłam z grupera ofertę 1 noclegu w Borach Tucholskich za 199 zł z różnymi zabiegami, ale szczerze mówiąc trochę się boję. Wiadomo, różnie bywa z takimi ofertami. I moje pytanie brzmi czy nie orientujecie się może czy w jakichś ośrodkach spa nie ma jakichś fajnych, w miarę tanich opcje na weekend, żeby w cenie było chociaż te 3 zabiegi i wyżywienie? Kompletnie się w tym nie orientuję, a może któraś z was korzystała/sprezentowała komuś?

edit. zjadłam słowo
flygirl o tej porze roku (sezon) ciężko o tanie SPA
W Barlinku (bliżej niż w Borach) jest hotel Alma and SPA - bardzo przyjemne miejsce i nie jest jakoś strasznie drogo...
Tylko chodziłoby mi bardziej o takie pakiety z wliczonymi zabiegami, a z tego co widzę tam czegoś takiego nie ma. I w ogóle nie wiem czy jest możliwość takiego pakietu poza ofertami z grouponu/grupera?
Uważaj z tymi ofertami grouponow. Obecnie pracuje w hotelu. W dziale spa i niezle kwiatki z tymi ofertami później wychodzą.. Najlepiej zarezerwuj jej pobyt w jakimś hotelu spa lub innym ośrodku i osobno skontaktuj sie z działem spa w celu zarezerwowania zabiegów i wykupu dla niej vouchera. Na samą logikę.. Pobyt w tych twoich BT kosztuję 199 zl z trzema zabiegami gdzie jeden masaż całościowy kosztuje ok. 150 zl. Więc średnio oplacale by to dla nich bylo...
Ech ciężko. No nic, pokombinuję. Chciałam jej zafundować jakiś wypaśny weekend, ale w takim razie ciężko będzie z funduszem. 🙁 Ale będę szukać, dzięki. 😉
Czemu na paznokciach po pomalowaniu robią się pęcherzyki?
Gaga dzięki za cynk odnośnie tego hotelu i spa w Barlinku. Dzwoniłam tam i już zarezerwowałam dla mamy pobyt od piątku do niedzieli. W cenie jest nocleg, zabiegi i wyżywienie. 😅
opolanka   psychologiem przez przeszkody
27 lipca 2013 17:11
Czemu na paznokciach po pomalowaniu robią się pęcherzyki?

Może płytkę trzeba było odtłuścić, albo lakier wadliwy
Jak w wątku który liczy ponad 1900 stron odnaleźć konkretną stronę 😡? No kurczę, zamuliło mnie i nie umiem!
Wejdź w ten wątek i wpisz szukane słowo w wyszukiwarkę w prawym górnym rogu. 🙂
[quote author=szepcik link=topic=20.msg1837079#msg1837079 date=1374921856]
Czemu na paznokciach po pomalowaniu robią się pęcherzyki?

Może płytkę trzeba było odtłuścić, albo lakier wadliwy
[/quote]

odtłuścić? jak? wystarczy jak przetrę zmywaczem przed malowaniem?
Scottie   Cicha obserwatorka
27 lipca 2013 18:36
szepcik, nie wystarczy, bo teraz wiele zmywaczy do lakieru posiada w składzie olejki, które natłuszczają płytkę. W drogeriach Natura (i na allegro) można dostać odtłuszczacz do płytki paznokcia chyba firmy Sensique, przecierasz nim paznokieć przed malowaniem i tyle. Chociaż ja bym się skłaniała raczej ku wadliwości/starości lakieru. Mnie jeden lakier wyjątkowo bąbluje (Wibo), ale już go jakiś czas posiadam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się