Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Heh, a u mnie to nowo kupiony lakier, pierwszy raz malowałam 😉 ale poza tym to czasem ten sam lakier mi bąbluje, a czasem nie...
Wejdź w ten wątek i wpisz szukane słowo w wyszukiwarkę w prawym górnym rogu. 🙂


Ale jak to słowo? Ja chcę znaleźć konkretną stronę, a nie cofać się o kilka wstecz.
Muffinka, to jedna z największych wad forum - NIE DA SIĘ 🙁
opolanka   psychologiem przez przeszkody
27 lipca 2013 21:12
właśnie - brakuje "skocz do strony...". Ostatnio też chciałam w którymś z wątków gigantów wskoczyć ma ktoras odlegla strone i odechcialo mi się cofać co 2 strony...
Kurczę, serio? Myślałam, że to ja nie umiem.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
28 lipca 2013 11:03
nie tylko Ty 🙂 lidze na to, ze pojawi się taka funkcja
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 lipca 2013 11:39
Widzicie mój avatar? Na komputerze go nie widzę, na telefonie czasami... Porobiło się tak jeszcze komuś po tych ostatnich problemach?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lipca 2013 11:50
Ja widze.
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 lipca 2013 12:05
A swój widzisz? Bo ja Twojego nie. Ale np. Muffinki czy szepcik już tak.
byl taki serial, tytulem chyba bylo imie i nazwisko bohaterki. dziewczyna, licealistka rozwiazywala zagadki kryminalne. jej ojciec byl detektywem. ktos cos?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 lipca 2013 13:15
Veronica mars 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lipca 2013 13:16
Facella, widze swój i wszystkich innych.
safie, tak! dzieki!
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 lipca 2013 13:37
JARA, dzięki, to musi być coś u mnie /-;
robakt   Liczy się jutro.
28 lipca 2013 16:51
Facella ja widzę wszystkie oprócz Twojego.
a ja widzę wszystkie, nawet Facelli. Wczoraj za to widziałam mało które, i dziwiłam się co to za masowe kasowanie avatarów 😁 Później wróciłam do wątku i już były, teraz też wszędzie są 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 lipca 2013 17:53
Na telefonie widzę już wszystkie, teraz na komputerze widzę też JARY, ale opolanki czy halo - nadal nie. Może się samo naprawi...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 lipca 2013 18:31
czy nienoszenie stanika zaszkodzi na jedrnosc biustu?
ushia   It's a kind o'magic
28 lipca 2013 18:38
podobno w koncu tak, zwlaszcza jezeli biust obfity a wlascicielka aktywna - na zasadzie bezlitosnego dzialania grawitacji
ale jak sobie raz na jakis czas zrobisz dzien wolnosci to nic sie nie stanie 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 lipca 2013 19:05
dzieki 🙂
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
28 lipca 2013 19:22
A ja mam kolejny problem po zmianie systemu na diabelski wynalazek pt. Windows 7. Na stronie świata koni nie widzę ogłoszeń - tzn. normalnie ładuje mi się strona, ale w miejscu, gdzie powinna wyświetlać się oferta mam szare pole. Tak to wygląda:


Ktoś wie, co mogę zrobić, żeby to zmienić???
Makrejsza, po pierwsze spróbuj innej przeglądarki, np google chrome czy opery, jak na każdej będzie to samo to zaczniemy myśleć dalej... 😉
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
28 lipca 2013 19:44
Kurczę, teraz sprawdziłam, na IE działa. Nie dałoby rady, żeby działało na mozilli??? Bardzo lubię tą przeglądarkę...
Makrejsza, a może brakuje jakiejś wtyczki w mozilli? Poszukaj aktualizacji, albo właśnie konkretnej wtyczki, chociaż mi przy otwieraniu strony zawsze wyświetlało się, że "brakuje wtyczki blabla, strona nie zostanie wyświetlona" i była opcja "zainstaluj brakującą wtyczkę". Nie wiem...
adblock?
Dlaczego Zosia, gdy w giezłeczku popylała przez ten zarąbisty warzywniak, nie nadepnęła nadobną bosą nóżką na oślizłego ślimora bez skorupki? Powinna była, nie?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 lipca 2013 06:47
Facella, wyczyść ciasteczka
abre   tulibudibu
29 lipca 2013 08:21
halo, albo turkucia podjadka 😉 romantyzm dobra rzecz ale lepiej nie naśladować 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 lipca 2013 10:05
JARA, bez zmian  🤔 Na IE widać wszystkie, więc to wina przeglądarki  😤
Co do znajdywania stron w tematach, mały trick:

Spójrzcie na link. [daje randomowy link, jaki ma się napatoczył pod łapki]
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,57.6120.html
Podkreślone liczby to numer pierwszego na stronie posta ^^ Postów na stronę jest 30. Więc wystarczy tylko pomnożyć. Pamiętajmy jednak, że na 1sza strona się nie liczy [nie chce mi się tłumaczyć]. Czyli jak chcemy szukać strony 57, mnożymy 56 [nie 57] * 30 = 1680. Iloczyn zastępujemy wcześniej podkreśloną przeze mnie liczbą i jesteśmy na danej stronie  :kwiatek: Mam nadzieje że pomogłam i że napisałam to w miarę zrozumiale ^^
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się