Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

lazuryt00, jesteś WIELKA! (bo działa, prawda?)
Działa! Super! :kwiatek:
ushia   It's a kind o'magic
29 lipca 2013 13:17
a to nie wiedzieliście o tym?  👀
bodajze deidre opisywala mechanizm wieeeeki temu, myslalam ze normalnie jest w uzyciu, nie trzeba go ponownie odkrywac 🙂
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
29 lipca 2013 19:13
adblock?

a co to jest??
dodatek do firefoxa blokujący reklamy. ale to nie to, mnie świat koni normalnie działa, mimo że mam adblocka zainstalowanego.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
29 lipca 2013 19:21
Kurczę, sprawa wygląda tak, że instalacje powinny się ściągać automatycznie.
To może mi jeszcze ktoś podpowie, jak w tym przeklętym systemie zablokować wyskakujące strony z różnymi gierkami/bonami do wygrania i innymi duperelami. Wyskakują mi pomimo blokady wyskakujących okien...
a masz adblocka?
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
29 lipca 2013 19:29
adblock plus to to samo??
a nie wiem 😡 może, a może różni się tylko trochę i to trochę blokuje śk, pojęcia nie mam 😉
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
29 lipca 2013 19:39
Co ciekawe, wśród blokowanych elementów wyświetlają mi się tylko elementy z re-volty... Ech, nie dojdę z tym kompem do porozumienia...
Cieszę się, że mogłam pomóc  😀
opolanka   psychologiem przez przeszkody
29 lipca 2013 21:37
Jaka jest temperatura na poszczególnych polkach lodówki? Czy można to jakos ustawić? (pewnie zależy od producenta lodowki)
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
30 lipca 2013 12:54
Wyjeżdżając w teren, gdzie chowacie telefony? Do kieszeni mi się nie zmieści. Z tyłu pokrowca mam niby taki zaczep na pasek, ale na ile to jest godne zaufania  🤔
Do stanika.  😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
30 lipca 2013 13:07
Na to bym nie wpadła. Muszę pokombinować z montażem  :p
opolanka   psychologiem przez przeszkody
30 lipca 2013 14:03
safie, jak nie mam kurtki/bluzy z kieszeniami, to mam taki specjalny pokrowiec przyczepiany do paska od bryczesów.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
30 lipca 2013 14:07
Mam niby coś takiego, ale nie mam zaufania czy jak zaczepie o pasek to telefon nie wyleci górą, albo czy ten zaczep się nie urwie
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
30 lipca 2013 14:08
ja czasami chowam w długą podkolanówkę (jak nie mam czapsów)




ile ml ma miarka dołączona do butelki 1l chevinala?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 lipca 2013 14:19
safie, Kup sobie taki pokrowiec jak mają biegacze, na ramieniu zapinasz.

W Decathlonie kosztuje ok 10zł
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
30 lipca 2013 14:26
JARA, dzisiaj już niestety nie zdążę podjechać, bo też mi do głowy przyszło takie coś. Muszę kombinować na razie bez takich wynalazków.


Zachciało mi się ciężkiego telefonu  😵
opolanka   psychologiem przez przeszkody
30 lipca 2013 14:26
safie, ja mam taką kaburkę zapinaną na zatrzask i nie zdarzyło mi się, żeby się rozpięła 🙂
ovca   Per aspera donikąd
30 lipca 2013 14:27
Do aquaparku chodzi się w kostiumie jedno czy dwuczęściowym? Nie na full szport profi basen sportowy, tylko żeby wymoczyć tyłek w jacuzzi.
Ostatnio na basenie byłam jak miałam 11 lat, więc proszę o zrozumienie  😁
ushia   It's a kind o'magic
30 lipca 2013 14:32
w jakim chcesz 🙂
wiecej luda widzialam w bikini, bo tam sie nie plywa tylko wlasnie moczy tylek 😉
ale w pelnych tez

jak sie nastawiasz na zjezdzanie rurami to polecam pelny i w dodatku taki ktorego Ci nie zal, bo to niszczy rzeczy 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
30 lipca 2013 15:02
safie, ja mam taką kaburkę zapinaną na zatrzask i nie zdarzyło mi się, żeby się rozpięła 🙂


Moja jest na rzepa, ale sprawdziłam i skoro w tańcu się nic nie dzieje to na koniu raczej też nie powinno. A to na ramię muszę koniecznie kupić 
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 lipca 2013 18:57
safie, w torebce-nerce, zapiętej wysoko w pasie (tak, żeby na niej nie siadać). Musi być niewielka i dość ciasno zapięta, żeby się nie obijała o ciało, najlepiej z jakiegoś miękkiego i nie sztywnego materiału (ekoskóra?). Chociaż jak telefon ciężki, to może trochę latać, w sumie zależy od modelu.
Do stanika.  😀

owszem, ale nie polecam w upaly. kiedys napocilam sobie do glosniczka 😉
safie, ja mam piterka takiego malego i z nim jezdze. miesci mi sie tam zestaw terenowy- fajki, telefon i p.wstrzasowy.
W Decathlonie kosztuje ok 10zł

Dlaczego nie napisałaś, a ja nie przeczytałam tego kilka lat temu? Rozwiązałby się jeden z najbardziej upierdliwych problemów życia mego.
Teraz już mam inne problemy, ale to się może jeszcze kiedyś przyda. 😀
Nie znalazłam odpowiedniego wątku, więc pytam tutaj  :kwiatek:

Otóż wraz ze znajomymi mamy sobie koniki, jeździmy typowo rekreacyjnie. Mamy ujeżdżalnię: piasek porośnięty trawą. Ujeżdżalnia jest lekko na górce, wiec nie ma problemu ze stojącą wodą (no chyba, że opady są bardzo obfite to tylko na ścieżkach). Pojawił się pomysł, by zryć ujeżdżalnie i ją wyrównać, tak by był tylko piasek, a nie jak do tej pory trawa.

Co myślicie o tym ? Zwykły piasek nie zaszkodzi końskim nogom podczas jazd i skoków ? Na ścianach jest wydeptana ścieżka.
A piasek, no taki najzwyklejszy, żółty.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 lipca 2013 16:07
jak jest po angielsku piwo niskopasteryzowane?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się