Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Tak, ja mieszkam w kamienicy, ale na przeciwko (od strony podwórka, czyli tam gdzie mam okna) bardzo bliziutko stoi budynek chińskiego jubilera 😁 No i akurat na wysokości mojego okna oni mają okno w kuchni (zaplecze). Dużo czasu tam spędzają i jest ich w ogóle tam dużo 😉 Wszyscy jakoś w miarę kulturalnie zajmują się sobą i mi do okna nie patrzą, a jeden jest no... wyjątkowo nachalny. Stoi często w oknie, patrzy, macha, coś mi pokazuje :/ Ja go grzecznie ignoruję, bo mam nadzieję, że zrozumie, że w domu chcę mieć odrobinę prywatności. A naprawdę odległość jest taka, że nawet za dnia przy wyłączonym świetle, całe mieszkanie sobie nawzajem widzimy. A ja mam wszystkie okna na tą stronę, mieszkanko malutkie. Czuje się non stop pod ostrzałem :/ Na szczęście normalnie jak wychodzę z domu i wracam to oni jeszcze/ już spią. Ale weekendy albo dni jak dzisiaj (L4)- serio, wkurza mnie to niemiłosiernie :/ Nawet się swobodnie na łóżku położyć nie mogę, ani w nosie podłubać 😂 Boję się,żeby się kiedyś nie zapomnieć i prosto spod prysznica do pokoju nie wejść (po ubrania :hihi🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 stycznia 2014 12:06
Właśnie znalazłam w lodówce ser żółty w proszku, któremu wkrótce kończy się ważność. Pierwszy raz spotykam się z takim cudem, może ktoś ma pomysł co można z niego zrobić (bezmięsnego)? Szkoda, żeby się zmarnował.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 stycznia 2014 12:15
wendetta, a firanki w oknach? :>
Julie a to nie była przypadkiem emptyline ?

Julie, to mogłam być ja. 🙂
O! To mogłaś być Ty! 😀 Ale gdzie ta strona? Bo teraz masz skoczomyszki. 😉
Jak mam przekonać rodziców żeby pozwolili mi założyć facebooka? Bo myślą że mnie ktoś porwie itd. A przecież nikomu nie podam gdzie chodzę do szkoły i gdzie mieszkam. I będę gadać tylko że znajomymi. Mówią że za dwa lata będę mogła. Wszyscy mają od podstawówki a teraz nie mam tylko ja i dwie osoby.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 stycznia 2014 11:07
julka i dobrze że nie masz, bo nie warto - niepotrzebnie traci się czas siedząc na tym godzinami. Ja już nie mogę się doczekać aż skończę studia i pozbędę się tego badziewia (komunikuję się z rokiem tylko przez facebooka więc niestety jest mi niezbędny).
smarcik tylko przez to czasem nie ogarniam co się dzieje w szkole i nie mogę np gadać że znajomymi z obozów, a moi rodzice tego nie rozumieją.
In.   tęczowy kucyk <3
15 stycznia 2014 17:36
A czemu sobie sama nie założysz?
In., może dlatego, że julka177 jest niepełnoletnia, rodzice zabronili i julka słucha. Zalezienie argumentów, żeby rodziców przekonać jest moim zdaniem bardzo uczciwe.
mieszkam w Austrii, polski tel mam tymczasowo zablokowany, a z austriackiego nie moge pisac/dzwonic na numery polskie. Musze wyslac SMS na polski numer. Z jakiej darmowej i sprawdzonej bramki internetowej moge skorzystac? dzieki z gory za pomoc :kwiatek:
Przez
przypadek dotknelam koszulka jakiegos produktu żrącego i mam na niej
pomaranczowe plamy, mozna to jakos usunac? Koszulka jest czarna.
emptyline   Big Milk Straciatella
16 stycznia 2014 15:06
Średnio, odbarwił Ci się materiał. Chyba, że może da się jakoś ufarbować?
Ale jak? Nie znam sie i dlatego pytam. A chcialabym jakos uratowac koszulke, bo to moja ulubiona z konceru Acidow... :<
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 stycznia 2014 16:37
A czego nią dotknęłaś?

wendetta, do jakiej sieci chcesz wysłać smsa? Np. Orange ma bramkę u siebie na stronie.
Domestosa chyba :C
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 stycznia 2014 19:45
Dziewczyny, ozloce za informacje czy gdzies jeszcze sa dostepne takie kubki:


przeszukalam caly internet i sa, ale innych druzyn. A ten, ktorego ja szukam musi byc koniecznie barcelony. Wiem, ze byly w empikach, jednak w tych szczecinskich juz wykupione 🙁 pomoze ktos?  :kwiatek:

Edit: Poprawiony link do zdjęcia.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
16 stycznia 2014 20:01
emptyline   Big Milk Straciatella
16 stycznia 2014 20:14
Windziakowa, gdybym wiedziała to dałabym znać. 🙁 Ale też nie wiem jak to zrobić, tak mi tylko wpadło do głowy, że można próbować farbować.
A może zamazać tą koszulkę czarnym markerem? Tzn. te plamki zamazać.
martva a w innych empikach? Możesz podzwonić i popytać, czasem moga sprowadzić. A jak bys szukała i będzie we Wrocku to mogę ci kupić i wysłać 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 stycznia 2014 22:11
Opolanka - już napisałam do właścielki ogłoszenia na portalu Tablica. Dziękuję!  :kwiatek:

Alnama - na stronie Empiku już ich nie ma 🙁 Jak dla mnie nie ma ich już w żadnym Empiku w Polsce albo po prostu strona nie uwzględnia tego czy są w jakimkolwiek ich salonie 🙁 Jak będziesz przy okazji mogłabyś rzucić okiem?  :kwiatek:
Nie ma problemu 🙂 ale może uda Ci się zamówić z tej tablicy 😀
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 stycznia 2014 22:40
Napisałam i czekam na odpowiedź 🙂 Ehh tak to jest z facetami  😁 Zawsze powiedzą, że coś im się jednak podoba jak już tego nigdzie nie ma.
Są barwniki do tkanin, za jakieś grosze, w saszetkach np. Robi się to chyba z octem. Kiedyś farbowałam wypłowiałe czarne spodnie, zafarbowały się😉
Jaki jest łatwy, z pełną DARMOWĄ lincencja program do edycji zdjęć?
Te proste funkcje to może picasa ? Ja nawet czasami używam office picture manager, bo jakiegoś drobnego przycięcia czy przyciemnienia.

Co mi się mogło stać, że nie mam w ogóle dźwięku na you tubie?
Ze sprzętem wszystko ok, bo filmy z komputera odtwarza normalnie. Dźwięk na stronie na maksa.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 stycznia 2014 16:16
Alaska też tak czasem mam, nie wiem co jest tego przyczyną ale pomaga restart komputera.
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 stycznia 2014 16:19
julka, Picasa, Photo Scape, bardziej zaawansowany jest GIMP.

Alaska, może wyciszyłaś przeglądarkę w miskerze?
Alaska też tak czasem mam, nie wiem co jest tego przyczyną ale pomaga restart komputera.


Dzięki! Podziałało 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
19 stycznia 2014 19:14
albo cookies usunąć 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się