Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
31 sierpnia 2014 14:53
chciałam zainstalować ten program z dwóch stron, z jednej wykryło jakiś błąd a z drugiej nie dało się odczytać zapisanego pliku.
I na wersję Opery nie ma na dobrych programach.pl

A no i ten program usunęłam wczoraj, równie szybko jak zainstalowałam.
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 sierpnia 2014 18:05
Sprawdź rozszerzenia i narzędzia w przeglądarce, czy coś Ci tam nie wskoczyło. Jak wskoczyło - wyłącz, najlepiej usuń. Nie zainstalowałaś przypadkiem jakiegoś toolbara? Jeśli tak, musisz go usunąć z poziomu panelu sterowania/programy. Profilaktycznie przeskanuj komputer.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
31 sierpnia 2014 18:24
weszłam w rozszerzenia i "Brak zainstalowanych rozszerzeń. Czy chcesz przejrzeć galerię?"

Co to jest toolbar nie mam pojęcia, tzn. już sprawdziłam 😉 ale nie, nie instalowałam czegoś takiego. I nie ma go w programach.

Ogólnie to zauważyłam, że te reklamy wyskakują na stronach Allegro, Empik, Merlin, w niektórych sklepach internetowych  🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 sierpnia 2014 18:27
Zainstaluj sobie AdBlocka i po sprawie 😉 A profilaktyczny skan nigdy nie zaszkodzi.
Czy ucząc się w szkole policealnej w trybie zaocznym, można zarejestrować się w urzędzie pracy jako bezrobotny? 😉
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
01 września 2014 12:49
Chyba tak, wiem że osoba na studiach dziennych nie może na 100%, ale zaoczni raczej mogą.
Tak, na studiach zaocznych mogą ale nie wiem właśnie jak jest z policealnymi 🙂
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
01 września 2014 13:02
Ach no to Ci nie pomogę, bo sama nie wiem. Może najprościej będzie zadzwonić do UP i zapytać o to.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 września 2014 13:08
Zelmutek, możesz się zarejestrować, jesli nie uczysz się w trybie dziennym.
edit: czyli mówiąc wprost - ucząc się w szkole policealnej w trybie zaocznym, możesz się zarejestrować.
Dzięki dziewczyny, udało mi się w końcu dodzwonić. Tak jak piszesz [b]opolanko[/b], można się zarejestrować 🙂
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
01 września 2014 13:13
to fajnie 😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 września 2014 13:14
Zelmutek, w razie czego pytaj 😉
busch Dziękuję! 🙂 I te zdjęcia wstawiane jako załącznik trzeba samemu zmniejszać, jak rozumiem? Bo ostatnio gdzieś wpadałam na dyskusję o zmniejszaniu zdjęć i myślę sobie "pffff o co chodzi skoro zdjęcia zmniejszają się automatycznie?". A to pewnie o te załączniki chodziło...
Dostanę gdzieś serwis kawowy dla 6 osób z motywem końskim?

Szukam, szukam i nic nie mogę znaleźć 😫
emptyline   Big Milk Straciatella
01 września 2014 22:07
Chainsy, generalnie trzeba zmniejszać. Nie możesz wstawić zdjęcia którego dłuższy bok ma więcej niż 800px, czy to bezpośrednio w poście, czy jako załącznik.
W jaki sposób wykorzystać w occie?
Ale co w occie? 😉
Chainsy, WSZYSTKIE zdjęcia, jakie chcesz wstawić na to forum, trzeba zmniejszać, a zwłaszcza te, które wstawiasz do postu, a nie jako załącznik. Zdjęcia zmniejszają się automatycznie, ale dopiero po tym, jak strona się załaduje. A jeśli ktoś ma wolniejszy internet, to ładowanie się strony, na której jest kilka ogromnych zdjęć trwa wieki. Strona ładuuuje się i ładuje, nawet reszty wiadomości przeczytać nie można, bo strona jest "rozjechana" w prawo tak, że widać zaledwie kawałek postów, tylko lewą stronę... Dopiero jak strona załaduje się do końca, to zdjęcia się zmniejszają i "wskakuje" normalny wygląd strony. Jeśli masz normalny, miejski internet, tego procesu nawet nie da się zauważyć, wszystko dzieje się szybko i automatycznie. Ale wiele osób mieszka na wsi lub mniej dostępnych miejscach, łączy się przez antenę, no i internet jest bardzo wolny. Strasznie wtedy wkurza ładowanie strony, na której ktoś beztrosko walnął zdjęcie 3000px...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 września 2014 10:59
Zdjęcia w załącznikach również powinny być zmniejszone według wymogów regulaminu. 😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 września 2014 10:22
to znowu ja  😡  nie wiem co się stało ale od dziś linki nie otwierają mi się w nowym oknie tylko w tym, którym piszę/czytam  🤔
Nie mogę znaleźć odpowiedzi w googlach, albo nie umiem się do nich dostosować.

Przepraszam, że znowu ja ale... pomóżcie  :kwiatek:
opolanka   psychologiem przez przeszkody
03 września 2014 10:28
strzemionko, jeśli masz firefoxa wejdź w narzędzia -> opcje -> karty i tam zaznacz, że chcesz, żeby o0twierały Ci się karty a nie okna.
Analogicznie w pozostałych.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 września 2014 10:57
Mam Operę.
szukam, szukam i nie ma. Wstawiam nawet screena ustawień. Nie ma tu narzędzi i w ogóle ustawień kart  🤔wirek:


edit: zmniejszyłam zdjęcie
strzemionko, tu sobie zobacz 😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 września 2014 17:36
calore mamy trochę inną wersję, ja mam najnowszą 24.0.1558.53
U mnie nie ma w ogóle czegoś takiego jak preferencje, ustawienia kart.
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
03 września 2014 17:44
strzemionko musisz mieć jakąś możliwość ustawień
aż z ciekawości ściągnęłam tę wersję i też nic takiego nie znalazłam  🤔
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 września 2014 17:55
bibi22 no właśnie nie ma.

calore ufff bo już myślałam, że ciemna jestem  👀

Ale nie rozumiem dlaczego nagle tak się stało? Zawsze linki otwierały mi się w nowej karcie a teraz nie  🤔
Ok dzięki dziewczyny! 🙂 😀
strzemionko, spróbuj klikać na link z wciśniętym klawiszem ctrl jeśli nie możesz zmienić ustawień. Powinny otwierać się w nowej karcie.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 września 2014 19:00
abre dzięki  🙂 Jednak chyba wolę prawym przyciskiem pada i otwórz w nowej karcie.  Choć najbardziej to wolałabym po dawnemu...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się