Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

tak, in my opinion
No widzicie..... na to nie wpadłem. Dziękuję serdecznie.  :kwiatek: :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 października 2014 18:51
Jakbyś trafił na wersję IMHO, to jest prawie to samo, tylko jeszcze z honest (in my honest opinion)
No właśnie, było jeszcze IMHO  😀 Dzięki Facella  :kwiatek: 
Facella, ja znam wersje "humble", czyli w mojej skromnej opinii, moim skromnym zdaniem.
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 października 2014 19:50
kenna, nie znałam wcześniej takiej  :kwiatek:

Misiek69 nie ma sprawy.
Ja również znam to w wersji "humble"  😉
Błagam, pomożecie!  😵 Kupiłam bilet na pociag przez internet, zrobiłam przelew i mam sesja pomiędzy bankiem a tym portalem wygasła i bilet sie automatycznie anulował. Co mam teraz zrobić.. Za niecałe dwie godziny pociag, kasy na drugi nie mam i jest w czarnej d... Moge jechac na numer anulowanego biletu i potwierdzenie przelewu ?
Dzwon na informavje. Zawsze mozesz jevhac na dworzec wczesniej i kupic tam lub u konduktora.
I wydawać kolejne 70zl, których z reszta nie mam? Nie wydaje mi sie..

edit. u konduktora można płacić kartą?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
03 października 2014 19:22
Zapytam jeszcze tu: czy jest na sali ktoś, kto by mi z łazienki usunął naklejki na wannie? 😁
Dysponuję wyłącznie paintem hahaha

Edit: Zrobione, dziekuje  :kwiatek:
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
04 października 2014 09:39
Korzystał ktoś z wywoływania zdjęć przez internet używając gruponu? Jak z jakością takich zdjęć? Coś mi nie pozwala wierzyć że za 20 zł można wywołać ponad 100 zdjęć w dobrej jakości  🙄
Freska z gruponu może nie korzystałam ale za to korzystam z empik-foto, a oni notorycznie mają promocję na 100 odbitek standard za 29 zł i jakość jest świetna 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 października 2014 08:53
Co to za ptak?
JARA, szpak.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 października 2014 09:22
Oh, dziękuję. Bajerował mnie wczoraj swoim śpiewem na przystanku 🙂
JARA, to niezły bajerant jest 😉 gdy się przyjrzysz to zobaczysz, że te białe plamki się w serduszka układają 😉
Dlaczego ludzie już nie wierzą w Zeusa, w bóstwa starożytnego Egiptu? Czemu te wiary wygasły? Chyba, że nie wygasły i ktoś jeszcze dzisiaj oddaje kult starożytnym bóstwom?
Czy mogę zapłacić za czynsz z góry za cały rok wynajmu mieszkania ? Czy nie wszyscy się godzą na takie coś ?
Ja bym się zgodziła. Gorzej jak zmienisz zdanie i nikt Ci reszty nie odda.
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
06 października 2014 14:23
alnama a jak z jakością papieru? Wywoływanie u miejscowego fotografa za 70gr za zdjęcie gdy mam ich około 50szt jakoś mi się nie uśmiecha 🙄
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 października 2014 14:40
Dodzilla mi się wydaje, że dziś wiara w wielobóstwo jest odbierana jako ciemnota i zabobon. A szkoda, bo osobiście bardzo ją lubię... myślę, że też chrześcijaństwo mocno wyparło ten motyw z wielu kultur. Na pewno są jeszcze ludzie, którzy w nich wierzą, ale raczej się z tym nie obnoszą. Ale to tylko  moje domysły, czemu tak jest... nie wiem.
dodzilla, zmieniali się władcy, zmieniały i religie - tak jak w Polsce niemal nikt nie czci już Światowida, ponieważ król przyjął chrześcijaństwo, tak w Egipcie któryś władca przyjął wiarę muzułmańską. Tak mi się wydaje, historykiem nie jestem 😉
Ktoś potrafi mi krótko i treściwie opowiedzieć do czego i jak działają takie plastry ortopedyczne? znalazłam też pojęcie: Kinesiotaping
Widuję dość często ostatnio, że mają ludzie pooklejane tak czy to kolano czy przy ramieniu i inne miejsca. Ktoś mi wytłumaczy jak to działa, może ktoś miał i powie czy działa ?  👀
Alaska dokładnie Ci nie wytłumaczę, ale działają odciążająco na mięśnie, w jakiś sposób je...no, odciągając. Sama byłam parę razy klejona, ale z zaleceń trenera, więc nie wgłębiałam się zbyt dokładnie. 🤣 Ale sporo dają, biorąc pod uwagę to, że w kilku dyscyplinach są zabronione na zawodach. Konie też się zakleja, o ile dobrze się orientuję  😉


edit: Często używane przy kontuzjach, żeby mięsień odpoczął lub przy dużych obciążeniach na dane partie mięśni.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 października 2014 20:31
Mam program Open Office, w którym jest opcja automatycznego uruchamiania się "punktowania" w tekście, więc jak piszę np. dialog to mi go dziwnie punktuje. Da się ją jakoś wyłączyć?
A pojawia ci się wtedy takie okienko "wypunktowanie i numeracja"? Tam jest opcja włącz/wyłącz.
Ktoś potrafi mi krótko i treściwie opowiedzieć do czego i jak działają takie plastry ortopedyczne? znalazłam też pojęcie: Kinesiotaping
Widuję dość często ostatnio, że mają ludzie pooklejane tak czy to kolano czy przy ramieniu i inne miejsca. Ktoś mi wytłumaczy jak to działa, może ktoś miał i powie czy działa ?  👀


Ja mam na kręgosłupie.
Przyklejaja mi lekarz -  rehabilitant. Ponoć działają stabilizująco u mnie.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 października 2014 20:48
Jestemzlasu pojawia, ale automatycznie jak już napiszę zdanie i kliknę "enter"- wtedy mi się punktuje, to właśnie chcę wyłączyć 🙁 bo tak muszę co chwilę przerywać, wyłączać punktację i stawiać myślniki od nowa.
Freska jak dla mnie jest okej, taka sama jakość jakiej używają przy normalnej cenie za odbitkę standard (chyba mają za 89 gr do 50 sztuk normalnie - kiedyś tak wywołałam i to jest ten sam papier co jak płacę 29 zł - im więcej zdjęć tym cena u nich jest niższa zawsze, oczywiście poza tymi promocjami 🙂 )

Oczywiście polecam Ci linię premium bo zdjęcia w ogóle wyglądają niesamowicie, raz że papier lepszy, dwa że kolory też jednak fajniejsze. Ale za tę cenę, jakość jest super 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się