Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Z komputera na instagramie to mało co da się zrobić. Zdjęcia zobaczyć i polubić co najwyżej.  🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 listopada 2014 15:43
Czyli zdjęcia nie wrzucę? Eee to lipa 🙁
Facella, można przeglądać, ale nie można dodawać zdjęć. I żeby się zarejestrować też potrzeba smartfona.
Facella, wrzucisz zdjęcia tylko tym programem o którym Ci pisałam.
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 listopada 2014 16:20
Smartfona mam, ale bez internetu, więc odpada. Dzięki  :kwiatek:
to idź do chociażby Maca, gdzie jest darmowe wifi, zaintaluj instagrama a później loguj się przez komputer.
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 listopada 2014 16:54
infantil, ale po co mi to, jak z komputera nie wrzucę żadnego zdjęcia?
możesz też chodzić do maca, żeby je wrzucać  😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 listopada 2014 17:03
Logiczne  😁
Facella, możesz na komputer ściągnąć program do odczytywania aplikacji np. BlueStacks, przez niego następnie uruchomić daną aplikację, w tym przypadku Instagram. Powiem tak: u mnie program działa, Instagram otwiera się tak jak na smartfonie, jest opcja dodawania zdjęć, niestety ani razu nie udało mi się załadować zdjęcia.. Nie wiem czy się wtedy ten program zacina czy co jest, ale kiedyś czekałam godzinę i nic się nie zmieniło, pokazywało się tylko, że się ładuje. Podjęłam parę prób w różnych dniach, ale za każdym razem to samo. Możliwe, że to tylko u mnie tak jest, a może to tylko bujda na resorach 😉 Możesz zaryzykować i ściągnąć.
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 listopada 2014 18:52
gllosia, już wiem o tym programie i aż tak mi nie zależy, żeby się w to bawić 😉
facella wi fi jest teraz wszędzie, więc nie będzie chyba problemu  😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
30 listopada 2014 11:01
Czy jest jakiś materiał (szczególnie chodzi o skarpetki), z którego szybko i wygodnie czyści się siano? Poliestrowych nie widziałam, ale może jednak?  🙂
strzemionko, magic brush 😁 Czyści wszytko 😉
Szukam kogoś dobrze znającego hiszpański, kto pomógłby mi przetłumaczyć kilka (ok. 10) prosty zdań z polskiego na hiszpański.  Jest tu ktoś taki? :kwiatek:
Infantil, chetnie sprawdze ile jeszcze pamietam, dawaj 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 listopada 2014 19:45
Potrzebuję pomocy, bo mój angielski dopiero się rozwija 😡
Jak ładnie zapytać, jak wyglądają lekcje w szkółce jeździeckiej i ile kosztują? Konkretnie o pierwszą część pytania chodzi :kwiatek: Może być pw :kwiatek:
głupotka, ale utknęłam.

potrzebuję pomocy, a moja kreatywność umarła. nazwy na fanpage potrzebuję 🙁 moje wydziubane rysunki będą publikowane na jednej stronie i muszą mnie linkować jakoś, więc coś założyć muszę. Końsko-humorystycznie a i od razu będę tam foty wrzucać, skoro już jest. bez nadęcia i pseudoartyzmu, śmiesznie.

mógłby ktoś pomóc?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 grudnia 2014 09:39
Czarownica poszło PW  😉
Isabelle Koń by się uśmiał 😉
Końmiks?
ksan Moja żona i syn ziewają przez sen, ostentacyjnie  🙂  Więc chyba można  🙂

Nie jestem pewna, czy ta ostentacyjność ich nie zdradza 😉
ksan Dobre!!! Uśmiałem się  😀  Zabrakło mi słowa, bo jak inaczej można nazwać ziewanie całą buzią?  😀
Szukam chatu przeznaczonego dla ludzi, którzy chcą pisać po angielsku aby się uczyć, ktoś coś?  👀 do tej pory nie ustrzeliłam nic porządnego, nie mówiąc o "normalnych" chatach, które z reguły są oblegane przez "nadmiernie podekscytowaną" płeć męską  😉
Szukam kogoś dobrze znającego hiszpański, kto pomógłby mi przetłumaczyć kilka (ok. 10) prosty zdań z polskiego na hiszpański.  Jest tu ktoś taki? :kwiatek:


ja mogę  😉
Mamy tu kogoś obeznanego w prawach ucznia/jakiegoś rzecznika? :kwiatek:
elle, najprościej z obeznanymi znajomymi pogadać, którzy zawsze coś poprawią i wytłumaczą. Takich czatów do nauki to chyba nie ma, nigdy się nie spotkałam w każdym razie.
Potrzebuję 3 kg prosa - nie dla ptaków, tylko do zrobienia słodu piwnego. Gdzie toto kupić?
Teodora, na targowisku w Kołbieli nie ma?
Może jest - tylko ja tam nie bywam w targowych dniach/porach... Ale może to jakiś trop, sprawdzę Falenicę. Chyba że ktoś już wie, czy prosto tam namierzę, czy nie bardzo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się