Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

A spróbuj włożyć inną kartę do tel. zobaczysz czy działa. Jak inna działa, to znaczy że karta. Jak inna też nie działa, to klopsik  🙁
Spróbuję, jak ktoś wróci do domu.  :kwiatek: A jeżeli okaże się, że to nie karta, to mam nadzieję, że da radę to naprawić? 👀
Gillian   four letter word
20 lutego 2015 17:15
flygirl, a jaki masz telefon? mi tak się zrobiło w Lumii, niestety był to jeden z objawów uszkodzenia płyty :/
HTC 310. Tyle razy spadł i nic, a teraz akurat to. 🍴
opolanka   psychologiem przez przeszkody
20 lutego 2015 20:13
Gillian, a jaki miałas komunikat? moja lumia miała kilka razy bliskie spotkanie z ziemia, w tym dwukrotnie wymieniany ekran. I pojawia mi sie komunikat "bład karty sd, czy chcesz przeskanowac telefon" (czy jakos tak).
Gillian   four letter word
20 lutego 2015 20:20
coś w ten deseń, już nie pamiętam nawet. Przy włączaniu był czarny ekran i komunikat o błędzie karty SD.

opolanka   psychologiem przez przeszkody
20 lutego 2015 20:33
no to tak, jak u mnie.
powinnam to naprawiac?
Gillian   four letter word
20 lutego 2015 20:49
jeśli reszta telefonu działa, to ja bym to olała.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
20 lutego 2015 20:52
ok 🙂 no na razie działa 😉
[quote author=katija link=topic=20.msg2295268#msg2295268 date=1424216131]
Gillian, a  co chodzi w ogóle?




znalazłam coś takiego:
"W tych z pozoru chaotycznych klipach internauci doszukują się treści związanych z zagładą atomową. [...]"
W sumie ma to sens, brak oczu bohaterki, grzyb czyli forma jaką przybiera wybuch. Tylko skąd ten temat wypłynął? istnieje jakieś atomowe zagrożenie w dzisiejszych czasach?

[/quote]
ja bym zaczęła od zdiagnozowania autorów i ustalenia jakie narkotyki są aż tak mocne 😉
i nie doszukiwałabym się niczego poza świetną reklamą koszulek, które są dzięki tym filmikom sprzedawane.

edit: wygląda na to, że się nie pomyliłam
http://www.wykop.pl/link/2016390/poradniki-usmiechu-kraina-grzybow-rozwiazanie-zagadki/
http://pokazywarka.pl/t67a7s/
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 lutego 2015 11:18
Dlaczego nie dziwi mnie, że tam gdzie narkotyki tak Katija ?

edit:
I Ty mi powiesz, że to ja Ci robię czarny PR  😂
ej, przecież to Gill, wrzuciła, nie ja! ja tylko rozwikłałam kolejną zagadkę 😎
Gillian   four letter word
21 lutego 2015 19:58
a figa, bo najpierw był film a koszulki na prośbę fanów się pojawiły 😉
a figa bo nie 😉
Jak długo ważne jest skierowanie do dermatologa? 🤔
Wydaje mi się, że do dermatologa można iść bez skierowanie, ale jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi 😉
Od tego roku jest wymagane. Mam skierowanie z 22 stycznia i zastanawiam się, czy je uwzględnią w rejestracji w tym tygodniu?
Od 2015 roku musimy mię skierowanie do dermatologa oraz do okulisty.
Takie skierowanie ważne jest pól roku.
aszhar, dziękuję 😉
A skierowania na badania, np. gastroskopię, też jest ważne pół roku?
mundialowa, na 90% również pól roku.
Ale nie wiem czy nie obiło mi się o uszy ze 3 miesiące.
Ale liczy się ważność do dnia rejestracji czy badania? Bo u mnie na gastroskopię czeka się prawie pół roku...
mundialowa, masz pól roku od momentu wystawienia skierowania do momentu zarejestrowania się.
Dziękuję :kwiatek:
Istnieje cos takiego jak uprawnienia do wykonywania zawodu kowala/podkuwacza ? Można gdzieś zgłosić takiego delikwenta - partacza ? Sprawa jest dosyc poważna - celowe krzywdzenie koni  plus podszywanie się pod innego znanego i cenionego kowala.
Wiedziałam, że kiedyś o tym pisano  👀 
Nawet ci odszukałam
http://www.swiatkoni.pl/editions/13,04-2013.html
Kwietniowy ŚwiatKOni sprzed 2 lat 🙂 Masz artykuł o obowiązkach podkuwaczy, może tam wyczytasz co cię intereseuje.
Czy zdjęcie do dowodu osobistego musi być na białym tle czy może być na niebieskim/błękitnym? Chodzi mi o stare dowody.
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
23 lutego 2015 20:31
Zgubienie prawa jazdy trzeba zgłaszać na policji?
nopebow w wymogach jest zaznaczone tylko, że tło musi być jasne. Chociaż znając złośliwość pań z urzędu może być różnie... Jeśli zdjęcie robisz sama to warto zaryzykować 😉  Później i tak zdjęcie jest czarno-białe 😉
w jaki sposób zwracać się do weterynarza? muszę zadzwonić do lecznicy i nie wiem w jaki sposób mam zapytać czy dany wet dziś będzie przyjmował? Pan doktor czy po prostu pan ?
Zależy jaki wet  😉  ale jak nie wiesz jak się zwrócić, a niech chcesz dać plamy, to powiedz "doktor", w końcu to lekarze są
a do ludzkich też się mowi doktorze (mimo, że większość to lekarze, bez stopnia naukowego doktora)  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się