Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Dobra to jeszcze tu spróbuję, bo w żadnym innym wątku nie dostałam odpowiedzi, a zależy mi na czasie..

Połączenie wielokrążka i wytoku.... Ma to racje bytu czy nie powinno się tego kiełzna łączyć w tymi "wodzami pomocniczymi" ?
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 marca 2015 19:04
Czy są gdzieś dostępne odcinki "Never Mind the Buzzcocks" z polskimi napisami/lektorem? Interesuje mnie 26. sezon.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
08 marca 2015 08:49
Czy jeśli wystawiam ogłoszenia na revolcie to mogę wkleić w ich treść link do aukcji allegro, żeby ktoś mógł od razu kupić, i żeby wszystko było załatwiane "z ochroną" ?
Od jakiegoś miesiąca nie mogę wyświetlić strony forum w laptopie. Sprawdzałam różne przeglądarki i za każdym razem wyświetla się blad 403 jeśli dobrze pamiętam. Co to może być?  Ogłoszenia,  galerie działają normalnie  🤔
xequus, możesz jak najbardziej.
mils   ig: milen.ju
08 marca 2015 11:55
Znalazłam to na jakiejś stronie i tak mi chodzi po głowie... Czy baby oil to oliwka dla dzieci po prostu?
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
08 marca 2015 17:03
Tak
Czy fakt, że koń ma NN w paszporcie(z dwóch stron) ma jakieś znaczenie w startach?
EDIT:gdzies czytałam, że licencja dla takiego konia jest o wiele droższa... są jeszcze jakieś minusy posiadania takowego konia?
nie wiem, gdzie najlepiej zapytać 😉 czy ktoś zamawiał coś z tego sklepu? KLIK
help !
Przez moją zacinającą się myszkę coś kliknęłam i przestawiłam sobie pasek zadań z pozycji dolnej poziomowej ( jak normalnie) na to, że mam go teraz pionowo z boku po prawej.  zemdlal
Jak to odkręcić?  oczy2
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 marca 2015 16:23
Kliknij na niego lewym przyciskiem myszy, przytrzymaj i przeciągnij na dół. Jakbyś ikonkę na pulpicie przenosiła.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 marca 2015 16:32
Internet(Sky) zablokowal mi strone chomikuj.pl . Jeszcze rano dzialala..  :/ Da sie to jakos odblokowac?
Kurde już się bałam, że jestem takim tłumokiem, że nie zrobię  😂 ale się udało, dzięki ! 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 marca 2015 20:00
Znow ja 😁

Chce rozliczyc PIT przez neta, bede to robic pierwszy raz. Przeczytalam juz, ze zeby to zrobic musze miec wynik koncowy rozliczenia z zeszlego roku(?). Skad cos takiego zdobyc? 🤔 Za cholere nie pamietam, ile mi wychodzilo w zeszlym roku... :/
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 marca 2015 20:17
No to nie złożysz pita drogą elektroniczną 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 marca 2015 20:22
To mam duzy problem, nie ma opcji zebym teraz do Polski pojechala. Pit w zeszlym roku skladala mi ksiegowa tescia, ona moze miec takie info?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 marca 2015 20:27
CzarownicaSa, możesz wysłać pocztą.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 marca 2015 08:43
Nie wiem, gdzie pytać, czy tu czy w pomocy przedmedycznej.
Czy dziurki w uszach mogą zarastać?
Nie mogę założyć kolczyków, chociaż 2 tyg temu jeszcze je nosiłam.
Udało mi się założyć takie z bardzo cieniutkim tym wsadem do ucha (jak to się poprawnie nazywa...?), ale takich grubszych (czyli normalnych) no już się nie da.
Z tyłu widzę, że dziurka jest, wkładam kolczyk do połowy i nic.
Takie zaczopowane mydłem? 😁
Nieużywane zarastają, chociaż chyba nie w takim tempie?
Może spytaj w wątku o piercingu i tatuażach?
Gillian   four letter word
10 marca 2015 09:19
opolanka, zarastają takim śmiesznym czopkiem 🙂 przepchaj powoli. Mi w pępku dziurka zarosła w ciągu nocy, nie było szans włożyć rano. W uszach nie noszę wcale, od wielkiego dzwonu, po prostu wpycham i działa 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 marca 2015 09:26
Teodora, o dzięki, napiszę tam.
może ona zarastała powoli, bo już od jakiegoś czasu po włożeniu kolczyka, bolało mnie ucho :/

Gillian, spróbuje powypychac 😉
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
10 marca 2015 09:56
Sprobuj jeszcze wepchnac od tylu, u mnie to swietnie dziala na jedna "uparta" dziurke 😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 marca 2015 10:58
Będę próbować, dzięki 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 marca 2015 11:18
Opolanka ja kolczyki nosze rzadko, wiec mi dziurki regularnie sie "czilopuja" 😉 przepycham delikatnie na sile i jest wszystko ok.
Albo możesz mieć też trochę krzywą dziurkę tak jak ja.  😁
Często mam problem z założeniem kolczyka na jedno ucho. Na pierwsze bez problemu, na drugie wchodzi troszkę i jak jakby było zarośnięte, ale doszłam po jakimś czasie do wniosku, że dziurkę muszę mieć minimalnie krzywą. 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 marca 2015 11:21
Tak, jedna jest krzywa, ale druga na bank zaczopowana 😉
Też mam pytanko odnośnie PIT-a. Mam wpisany na nim zły numer domu. Od razu dzwoniłam do firmy,żeby to poprawili, ale sprawę komplikuje fakt,że a)obydwa numery są niedostępne b) firma ogłosiła upadłość już jakieś pół roku temu. Wątpię,że ktoś jeszcze pracuje w starej siedzibie. Co mogę w takiej sytuacji zrobić?Gdzie najlepiej się zgłosić? Bo rozumiem,że PIT ze złym numerem domu nie przejdzie i tylko narobię sobie dodatkowych kłopotów?  🤔
delene
a o ktry Pit konkretnie chodzi? bo są różne wzroy i pisma do wprowadzania korekt, tylko powiedz o który pit chodzi (domyślam się, że o 11stkę)
Tak 11 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 marca 2015 12:47
Skladasz swoj pit37 z poprawnym adres i tyle.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się