Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Znowu nie w tym watku sie dodało  😵 ale widzę smarcik podlapalas :p
edit:nieaktualne
busch   Mad god's blessing.
31 marca 2015 21:09
Rul, jeśli kasa wpłynie do nich np. jutro w trybie normalnego przelewu to jak najbardziej Ci zrealizują zamowienie na bilet. Jeśli będą jakieś problemy, np. pula biletow się skończy, to pewnie kasę zwrócą skąd przyszła. Możesz się dodatkowo odezwać do nich mailowo jeśli chcesz, odpowiadają sprawnie.
Czy jest może jakiś dostępny w necie darmowy program pozwalający na np. wycięcie fragmentu z mp3?
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 kwietnia 2015 06:16
Ja ostatnio jakiegoś używałam, ale nie podam Ci linka z telefonu. W Google wpisałam "przycinanie mp3 online" i to był pierwszy niesponsorowany wynik.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 kwietnia 2015 11:54
Jeśli nie online tylko do ściągnięcia to jest audacity, dość zaawansowany jak na darmowy program 😉
ja używałam swojego czasu mp3 trimer czy jakoś tak, problemu nie było, teraz jestem leniem i w moimprogramie do obróbki filmów ciacham jak trzeba 😉
Czy ktoś z Was się orientuje co oznacza skrót TD przy imieniu na facebooku? np. Anna Nowak TD. Widziaam to u ludzi trenujących mocno i strasznie mnie to ciekawi od czego to skrót.
google wyrzuca ze to jakiś rodzaj silnika, ale to chyba nie o to chodzi 😀
Czy jest może jakiś dostępny w necie darmowy program pozwalający na np. wycięcie fragmentu z mp3?


http://www.dobreprogramy.pl/mp3DirectCut,Program,Windows,22334.html
BARDZO NIE POLECAM strony dobreprogramy - od dłuższego czasu wiele osób się skarży i ja również bo to nie jest przypadek że po ściągnięciu poprzez ich downloadera (ten program który się ściąga na komputer zamiast programu i dopiero potem się ściąga jeszcze raz program) miałam na komputerze trojany. Ja mam kasperskiego i świrował, co dopiero jakby ktoś miał avasta - pewnie by nawet nie zauważył.
miałam to samo, tzn w zasadzie to program antywirusowy nie wpuszczał na tą stronę
Jak rozmawiać z kimś kto każdy argument traktuje jak atak na swoją osobę? Osoby dookoła może i nie są bez winy ale ta o której mówię również nie jest, zarzuty są obustronne ale jakakolwiek normalna rozmowa nie jest możliwa :/
mils   ig: milen.ju
02 kwietnia 2015 12:54
Do której powinnam nadać paczkę na poczcie, żeby została wysłana tego samego dnia?
Chess nie da się, żejeli ta osoba nie wykazuje chociaż odrobiny chęci, żeby chociażby wysłuchać drugiej storny  🤔
Chess, może na piśmie? W sensie napisania listu.
Do której powinnam nadać paczkę na poczcie, żeby została wysłana tego samego dnia?

zalezy od poczty, ale jak wyślesz do 13 to powinnaś mieć raczej pewność że wyjdzie tego samego dnia.
Chociaż mój chłopak nadał o 18 i na następny dzień była już do odebrania
No niestety nie wykazuje. Na co dzień jest w porządku ale jak ta osoba ma "fazę" to sytuacja robi się naprawdę nieprzyjemna. Każda próba zwrócenia uwagi wyzwala potok słów, no po prostu nie dociera do niej to, że ktoś inny też może mieć rację, chociaż częściowo a cała sytuacja nie jest czarno-biała tylko ma odcienie szarości. Tym razem chodziło o przygotowania do świąt, którym towarzyszyło wyciąganie wszystkich możliwych problemów i brudów sprzed dawien dawna. Na razie sprawa przycichła, znaczy mamy coś w rodzaju ustaleń co do tychże świąt jednak wiem, że nic tak naprawdę nie zostało wyjaśnione (i niestety raczej nie zostanie bo to by wymagało interwencji specjalisty i chęci głównych zainteresowanych). Teraz nie będę rozjuszać i rozgrzebywać tematu ale następnym razem może faktycznie napiszę list.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 kwietnia 2015 14:51
Do której powinnam nadać paczkę na poczcie, żeby została wysłana tego samego dnia?


Do 15😲0 🙂
Nie tyle wstydzę się zapytać, co nie wiem gdzie. Wątek podróżniczy? Re-voltowicze rozsiani po świecie?
Będę w Wiedniu 4/5 kwietnia. Czy tam cokolwiek będzie czynne, czy powinnam wziąć np. wałówkę?
Napisz do wendetty(urzedowala w wiedniu), moze bedzie wiedziala.
Teodora, w sobotę 04.04. sklepy powinny być pootwierane, ale krócej. Generalnie w wiedniu w soboty sklepy zamykają się ok 18, więc weź poprawkę, że w tę sobotę już koło 14-15 mogą się zwijać. ale nie ma reguły, każdy sklep ustala sobie indywidualnie. Nie ma znaczenia czy to centrum czy bardziej ościenny Bezirk.
05.04, czyli w niedziele na pewno wszystko będzie zamknięte. Nie dość, że to świeto to jeszcze niedziela- w Wiedniu w niedziele sklepy są pozamykane.
Dwa sklepy powinny być czynne - U3 Supermarket (malutki i drogi) na stacji metra/ kolejowej Westbahnhof (otwarty bodajże do 24😲0) oraz Billa na Prater (większa) przy stacji U1/U2 Praterstern (do 21). To tak w razie emergency 😉 Te dwa sklepy są otwarte 365 dni w roku.
Jest jeszcze malutki Spar Pronto otwarty codziennie do 23, więc w święta też, ale gwarancji nie daję, bo nigdy tam w żadną niedzielę, ani świeto nie byłam.
Jakbyś miała bardziej szczegółowe pytania, to śmiało uderzaj na PW

edit. chyba, że miałaś na myśli restauracje. a wtedy to już insza inszość 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 kwietnia 2015 12:43
Pytanie takie trochę  z uzytkowych:

Czym mogę zafarbować trwale lej takich  bryczesów?-> :kwiatek: Villa Horse Bryczesy Jodhpur  -http://animalia.pl/produkt,16296,villa-horse-bryczesy-jodhpur-granat.html

Kupiłam nówki, były mega tanie, tylko... kolor leja nie ten. 😵
Pytanko: Czym można to w jakiś trwaly sposób zafarbować? Chodzi głównie o ten mega paskudny beż.
Na metce napisane - imitacja skóry i tyle.
Wujek google nic nie wypluł  🤔
Ktoś coś? 👀
Jak pozbyć się lekkich zagnieceń z czapraka obok szlufek na popręg? Po jednej jeździe zostały takie z obu stron i nie wiem co z nimi zrobić 🤔
wendetta, dziękuję za podpowiedzi  :kwiatek:
Pytałam o sklepy, bo jako bezglutenowiec bezmęsny wolę mieć coś w odwodzie 😉
Czy ktoś trzyma zdjęcia na google+?
Jakie muszę mieć ustawienia, żeby moje albumy były widoczne tylko dla znajomych? Tzn żeby nikt ich nie znalazł wpisując moje nazwisko w google?
szepcik, opcje udostępniania -> widoczne dla -> wybierasz kręgi
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
07 kwietnia 2015 19:50
Skąd firmy mają dane o ludziach? I nie mówię tu o operatorach komórkowych i pobocznych dzwoniących z pytaniem "Czy zechciałaby pani usłyszeć NAJlepszą ofertę jaką przygotowaliśmy?"
Chodzi mi o firmę paszową, której przedstawicielka dzwoniła do mnie dziś a z pytaniem skąd ma mój numer odpowiedziała, że "mamy taką bazę danych". Da się z takiej bazy wykreślić?  👀
ja słyszałam o sprzedaży baz danych
a masz zgłoszoną jakąś działalność?
ew. kupowałaś coś w sklepie internetowym?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się