Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 lipca 2015 20:13
Cricetidae, u mnie też niby musiał być... a nie był. Studia skończyłam, nawet 2 razy :P
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 lipca 2015 20:20
Musi być lekarz medycyny pracy.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 lipca 2015 21:03
co Cię podkusiło, żeby studiować w Katowicach?  😁

potrzebuję: mały, lekki program, darmowy żeby złożyć prosty filmik ze zdjęć, co by mi jakości tych zdjęć nie zepsuł. coś takiego nie istnieje, więc Windows Movie Maker najlepszy? mam jeszcze jakiś program Vaio do tego, ale jest prześmieszny i poza wyborem muzyki to niewiele ma tam człowiek do robienia, wszystko sam poskładał  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 lipca 2015 21:13
Kilka rzeczy: kierunek, znajomości, konie...

Możesz spróbować trialowej wersji Sony Vegas Pro.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 lipca 2015 11:02
Facella, jakie kierunek ?
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lipca 2015 11:09
Elektroradiologia.
Czy kupowanie biżuterii srebrnej z allegro za 80-100zł ma w ogóle sens? Nawet jeśli piszą że wyrób 100% ze srebra próby 925? Zupełnie się na tym nie znam, ale coś mi to podpuchą zajeżdża.
abre   tulibudibu
13 lipca 2015 11:19
anioleczek.97, to przecież zależy od tego, co chcesz kupić. Strona Apart http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1 - jak widać srebro nie jest drogie.
Patrzyłam na pancerki męskie. Podbudowałaś mnie!  :kwiatek:
Hm ostatnio się zastanawiałam, czy jest jakaś granica gramowa tłuszczów nasyconych, kiedy można sobie ocenić czy produkt spożywczy jest zły przy diecie na obniżanie cholesterolu czy jest ok.
Ja wiem, że inaczej będzie się takie tłuszcze traktować w wędlinach, inaczej w nabiale czy słodyczach, ale czy można ocenić sobie, że 15g/100g produktu uuu to już za dużo a 7g to jeszcze ujdzie?
Czy zna ktoś sposób na owady "przecinki" zwane też wciornastkami? W upalne dni można od nich dostać szału!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 lipca 2015 12:09
Ile może trwać konwertowanie pliku na wrzucie? 🤔 Wrzuciłam nagranie wczoraj rano, a dalej widnieje jako "plik nie został jeszcze skonwertowany" 😵
CzarownicaSa, nie możesz wrzucić na dysk google a potem linkować?
Gdzie można kupić zestawy piktogramów? Wiecie, taki standard:

Winda, Trawelator, Schody ruchome, Klatka schodowa, Wyjście, Toaleta damska, Toaleta męska, Toaleta dla osób niepełnosprawnych, Toaleta dla rodzin, Pokój rodzica z dzieckiem, Punkt pierwszej pomocy, Szatnia, Bankomat, Biura, Punkt informacyjny, Informacja, Parking, Restauracje, Strefa palacza

Patrzyłam na Shutterstocku, ale w sumie nie wiem, jak szukać.
Teodora, o tabliczki/naklejki Ci chodzi?
O same projekty, nie fizyczne realizacje.
Teodora, na Pintereście jest wszystko i jeszcze więcej 😀
Tyż prawda 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 lipca 2015 20:34
czy mając skierowanie do specjalisty ze swojej przychodni (Małopolska) mogę się zapisać do lekarza przyjmującego na Śląsku?
Czy naklejka na samochód to taka zwykła naklejka, czy jakaś 'mocniejsza' albo coś w ten deseń? I gdzie można takową zrobić według własnego projektu?
Pomocy 😡 Widziałam niedawno w sieci obrazek, będący cytatem z jakiejś książki, a którym kobieta zadawała tego typu pytania:
- I obiecuje Pan, że nie będzie pił dużo alkoholu?
- I nie będzie Pan wracał późno do domu?
i tak dalej, i tak dalej, a jak rozmówca przytaknął, to kobieta na koniec powiedziała coś w stylu "to takiego 'ciepłego klucha' to ja nie chcę".

Czy ktoś kojarzy ten obrazek, albo tytuł książki? Byłam pewna, że mam to gdzieś zapisane na dysku, a teraz jak na złość nie mogę znaleźć...
Mam odznakę brązową i potrzebuj srebrnej czy jet jakiś okres czasu który musze przeczekać aby przystąpić do drugiego egzaminu? 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 lipca 2015 22:28
Jeśli dobrze pamiętam, to 6 miesięcy.
flygirl, zwykła folia, pewnie nawet w drukarni mogą ci takie coś wyciąć, jeśli mają ploter.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 lipca 2015 09:17
Halo dzięki, na to nie wpadłam! 😀 :kwiatek:
CzarownicaSa, nie możesz wrzucić na dysk google a potem linkować?


...a co w takiej sytuacji z prawami autorskimi?jesli to jest np. piosenka czyjaś- wrzucanie na dysk google i rozpowszechnianie linku?
chyba, ze chodzi o Twoje nagranie Czarownica, to poprosze link 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 lipca 2015 10:02
Mój mój 😉 Musiałam wysłać próbki nagrań 😀 Leci pw 😉
pirat30, 3 miesiące
galopada_   małoPolskie ;)
16 lipca 2015 06:05
madmaddie, tak, można iść z tym skierowaniem do przychodni w całej Polsce 😉
A ja mam bardziej prośbę niż pytanie. Czy mógłby mi ktoś sprawdzić pociągi regio ze szczecina głównego do Baborówka po godzinie 14? :kwiatek nie wiedzieć czemu wchodzi mi strona pkp na telefonie 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się