Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Graba.   je ne sais pas
31 sierpnia 2015 20:14
spokojnie, białe jest obok czerwonego 😀 no nic, opakowalam grubo gazetami, folią, pomiędzy ubraniami i co ma byc to będzie 😀 Niestety mieszkam w takiej wsi, ze ciezko byloby zdobyć folię bąbelkową 😀
Szkoda wina. Kolejne rozlewać? 😁

Odzyskuję wiarę w dzisiejszą młodzież.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 września 2015 08:16
Szkoda wina. Kolejne rozlewać? 😁


Rozlewać, ale do kubków 😉
Czy da sie jakos sprawdzic w internetach których stacjach benzynowych są prysznice?
Kastorkowa   Szałas na hałas
01 września 2015 11:33
[quote author=cavaletti link=topic=20.msg2413747#msg2413747 date=1441043579]
Szkoda wina. Kolejne rozlewać? 😁


Rozlewać, ale do kubków 😉
[/quote]

Wino z kubków? A fe  😉 Do kieliszków  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 września 2015 11:38
[quote author=JARA link=topic=20.msg2413967#msg2413967 date=1441091798]
[quote author=cavaletti link=topic=20.msg2413747#msg2413747 date=1441043579]
Szkoda wina. Kolejne rozlewać? 😁


Rozlewać, ale do kubków 😉
[/quote]

Wino z kubków? A fe  😉 Do kieliszków  🙂
[/quote]

Wiesz, przesiadując na wrocławskim watykanie zawsze mam ze sobą komplet kieliszków dla mnie i moich przyjaciół 😁
Graba.   je ne sais pas
01 września 2015 13:56
dziewczyny, wina całe 😀 dzięki za wszystkie rady! gazety okazały się strzałem w dziesiątkę!
Czas na suchara: Teraz dobrze je schowaj by nikt się nie upomniał o nie, w końcu od dawna wszystko to wina Tuska 😉 :P 😀
vanisek   K może znieść dla miłości dużo, ale nie wszystko.
02 września 2015 08:26
Powiedzcie mi: ile to jest miarka owsa? 🙂 przychodzą do nas konie w hotel i każdy mówi ile koń ma dostawać owsa, jedni, że 5 dziennie, inni że 7, a zawsze jak pytamy, to ile kg w ciągu dnia, to nikt nie wie 🙂
Gillian   four letter word
02 września 2015 08:37
Jedyna słuszna miarka to pavo-miarka 🙂

Czym się sika jak się długo nie pije? Wysikuje się wodę z tkanek czy co? Ewidentnie przespałam zajęcia z fizjologii.
Woda metaboliczna? Taka woda, co się tworzy w czasie przemian metabolicznych w organizmie, dzięki niej radzą sobie zwierzęta pustynne i ptaki migrujące. Ale u człowieka zapewnia tylko 10% zapotrzebowania, więc nie wiem czy możemy ją wysikać😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 września 2015 12:16
Pomóżcie, bo mnie zaraz szlag jasny trafi.
Przykleiła się do mnie mucha. Ani jej ubić, ani odgonić, od dwóch godzin cały czas co chwilę siada mi na nogach a ja świta dostaję.
Mogę je czymś posmarować, żeby ją odgonić? 🙇
(nogi myłam, to tak jakby ktoś coś chciał sugerować :hihi🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 września 2015 12:26
Jak usiądzie to spryskaj ją dezodorantem i podpal 😁
albo jak usiądzie na nogę - lakierem do włosów ją ;-))))
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 września 2015 12:35
Tak, podpalę sobie muchę na nodze 😍 I depilacja od razu! 😜
Ale udało się. Nie na nodze co prawda, ale dezodorant poszedł w ruch i wreszcie spokój!
Czy da się odświeżyć kolor czarnych ciuchów tak, żeby potem nie brudziły skóry, pralki i innych ciuchów (ostatnie to mniejszy problem bo mogę prać same czarne).
piotrowska   Między grzywą a ogonem
08 września 2015 08:19
Perwoll Black jest godny polecenia 🙂
Właśnie czytałam, że te wszystkie specyfiki działają żeby ochronić kolor a jak już jest zszarzały to kiszka. Prawda to?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 września 2015 12:39
Jak już są sprane to Perwoll nie pomoże, bo on chroni kolory, a nie farbuje ubrania 😉
Właśnie to miałam na myśli. Mi chodzi może nie o ufarbowanie ale odświeżenie koloru, który nie jest idealnie czarny. Chciałabym uniknąć klasycznego farbowania.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 września 2015 13:27
dobra, mam bardzo wstydliwe pytanie. wiem, że powinnam to umieć  😡

piszę sobie spokojnie pracę, analizuję sobie wiersz, zaznaczam sobie tutaj jego budowę i mam coś takiego:

(tekst i literki zupełnie przykładowo)
Ech ci ludzie, to brudne świnie  a
Co napletli o mojej dziewczynie a
Jakieś bzdury o jej nałogach      b
No to po prostu litość i trwoga  c

no i teraz, jak te aabc wyrównać ładnie w Wordzie, żeby mi się nie rozjeżdżało?  :kwiatek: 😡
Ja w takiej sytuacji robię tabelkę, a potem ukrywam linie. Ale może są łatwiejsze sposoby, chętnie poznam.
madmaddie, tab zamiast spacji 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
08 września 2015 18:33
Chess, chyba nic z tym nie zrobisz... Jeśli zdecydujesz się farbować, to polecam barwnik do tkanin z motylkiem- nie barwi skóry ani ubrań.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 września 2015 19:20
dzięki!
Scottie, dzięki. Może spróbuję z motylkiem 🙂
Chess, Simplicol ma farby, po których ubrania na prawdę nie farbują. Pralki też nie brudzi. Procedura prosta: jedno zwykłe pranie z dodanym proszkiem (dostawia się otwartą paczkę farby do bębna) i drugie możliwie ciepłe i długie (w obu przypadkach: na ile farbowane tkaniny pozwalają).
Teodora, jak czytam na ich stronie to brzmi to sensownie. Dzięki 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 września 2015 18:46
Zakupy przez neta, typu Auchan Direct- ktoś coś? 👀 W sensie czy się opłaca, czy produkty zawsze wybrane czy często zamienniki itd.
Mamy jakiś wątek od tego? 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się