Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 grudnia 2015 07:55
Da się zarejestrować pojazd w miejscu zamieszkania a nie zameldowania? Jeśli tak, to w jak sposób?  😉 Google wypluwa bardzo mgliste informacje.
Jak zamieścić reklamę na Świecie Koni? Chodzi mi o banner na portalu, nie zwykłe ogłoszenie (choć opcji, jak ze zwykłego ogłoszenia zrobić ogłoszenie promowane, też mi się nie udało znaleźć). Szukałam na stronie, szukałam przez google, nic mi nie wypluło. Czy jedyna opcja to tam zadzwonić/napisać?
Ktoś wie gdzie w Warszawie (najlepiej centrum) kupię zwykłe, ceramiczne kubki w cenie ok. 5 zł? Potrzebuję do zrobienia nadruku takich najzwyklejszych, oczywiście takie najciężej znaleźć :v a wolałabym uniknąć płacenia dodatkowo za przesyłkę.
Ikea nie wchodzi w grę, to wyprawa na pół dnia  😉.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 grudnia 2015 10:15
W każdym Tesco powinny być  🙂 (tzn takim dużym, nie tych osiedlowych). Pewnie też Leclerc, Auchan itp, nie wiem gdzie Ci bliżej  😉
Gdzie w mieście mogę nabyć gałązki świerka? Bo chyba z osiedlowych drzewek nie można obcinać, nie?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 grudnia 2015 10:30
cavaletti, na placach i targach sprzedają 😉 Podobnie przy cmentarzach.
JARA, o, dzięki! Nie pomyślałam o tym
cavaletti, sklepy ogrodnicze (takie z krzakami), markety z działami ogrodniczymi i u prawie wszystkich handlarzy choinkami
Jak zamieścić reklamę na Świecie Koni? Chodzi mi o banner na portalu, nie zwykłe ogłoszenie (choć opcji, jak ze zwykłego ogłoszenia zrobić ogłoszenie promowane, też mi się nie udało znaleźć). Szukałam na stronie, szukałam przez google, nic mi nie wypluło. Czy jedyna opcja to tam zadzwonić/napisać?


Za takie reklamy się najczęściej płaci, wobec tego nie widzę innej opcji, niż kontakt mailowy lub telefoniczny 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 grudnia 2015 15:31
Skąd ściągnąć jakiegoś darmowego office'a?
JARA, szukaj w googlu Open Office'a 🙂
ogurek, dzięki!!!!! mam na przeciwko mieszkania, więc się przejdę jutro 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
16 grudnia 2015 17:24
mam pytanie odnośnie kuriera pocztex, co oznacza "przekazanie przesyłki do doręczenia" ? Taki status ma obecnie moja paczka, cały dzień nikt do mnie nie dzwonił, awizo w skrzynce brak, czy jest szansa, że on jeszcze dziś przyjedzie czy ja mam się po prostu domyślić gdzie ona jest ? 👀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 grudnia 2015 17:27
To znaczy, że kurier w Twoim mieście wziął paczkę z punktu, żeby Ci ją dostarczyć  😉 Czyli jeśli nic nieprzewidzianego się nie wydarzy to będziesz ją dzisiaj miała.
efeemeryda   no fate but what we make.
16 grudnia 2015 17:29
dzięki  :kwiatek: tak mi się też wydawało, ale trochę późna godzina mi się wydaję, ale Wrocław duży to może mu faktycznie zeszło cały dzień  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 grudnia 2015 17:30
Ja ostatnio za każdym razem dostaję paczki po 20  😁 O dziwo nawet te z Poczty Polskiej.
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 grudnia 2015 17:37
Gdzie można stacjonarnie dostać kubek-wiadro? Zwykły, nie termiczny, większy niż 400ml.
efeemeryda   no fate but what we make.
16 grudnia 2015 17:40
no to smarcik pocieszyłaś mnie 🏇, bo zamówiłam buty w zeszły czwartek, a z wrocka wyjeżdzam w piątek i aż do 7stycznia nie będzie ich miał kto odebrać jakby nie dotarły  😫


edit. właśnie dotarły  😅
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 grudnia 2015 17:56
Piszę w drugim wątku, bo nie mam pewności czy we wcześniejszym ktoś mi odpowie. A temat dla mnie ważny 🙂

Czy ktoś mi jest w stanie pomóc w temacie ,,szlifierki" do twarzy? zemdlal

Otóż 2 tyg. temu w Lidlu sprzedawali urządzenie do domowej mikrodermoabrazji.
Kupiłam, rzuciłam kąt ... leży.
Niestety Małż niechcący wypierniczył karton w którym była instrukcja obsługi.
Już pal sześć ten papierek , bo filozofii nie ma żadnej, ale ...

I tutaj moje pytania:  😉

Jak często wykonywać taki domowy zabieg aby to miało sens?
I czy po każdym zdzieraniu naskórka smarować się kremem? Jakim? lekkim?
Cerę mam mieszaną, naczynkową tylko w okolicach noska.

Ktoś coś? oczy2 help? kwiatek
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 grudnia 2015 18:08
Achaja, dzięki! :kwiatek:
Facella, W Pepco. 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 grudnia 2015 18:35
Julie, ooo nawet bym nie wpadła, żeby tam szukać! Dzięki  :kwiatek: :kwiatek:
Facella ja swój znalazłam w takim zwykłym sklepie w typie mydło i powidło - wszystko po 5 zł. A przeszukałam pół internetu! 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 grudnia 2015 21:51
Internet nie wchodzi w grę, musi być najpóźniej na poniedziałek  😉
Ja mam co prawda taki 400 ml, ale kupiłam w ikei. Tam właśnie i w kauflandzie widziałam takie kubole.
Ile powinno się dać komuś za umycie 3 okien, 2 zwykłych i jednego balkonowego? To mój pierwszy raz i nie mam pojęcia 😉 W Warszawie.
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
18 grudnia 2015 10:39
Dzionka, w sumie to jest niby godzinka roboty, ale mysle ze ok 50zl. U mojej babci kobitka myla (tylko okien sporo wiecej) i jeszcze cos tam drobnego zrobila i 120zl to kosztowala, stad tak szacuje.
A macie jakąś zaufaną firmę, która się tym zajmuje? Też muszę kogoś nająć a nie chciałabym tak z netu czy ogłoszenia pod sklepem.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 grudnia 2015 12:09
Dzionka, w sumie to jest niby godzinka roboty, ale mysle ze ok 50zl. U mojej babci kobitka myla (tylko okien sporo wiecej) i jeszcze cos tam drobnego zrobila i 120zl to kosztowala, stad tak szacuje.


Jeśli rzeczywiście takie są ceny, to ja chętnie popracowałabym przy myciu okien  😜 Serio, lubię to robić  😉 W sumie mogłabym myć okna w wysokościowcach  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 grudnia 2015 12:12
abre, na wiosne wpadniemy do Ciebie z Baff to Paula Ci umyje 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się