Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

madmaddie, aha, to już rozumiem. dzięki wielkie za pomoc 🙂
Dziewczyny, macie jakiś sposób na uniknięcie bóli w kolanie po skończeniu jazdy ? :/
BW, mi pomogły amortyzujące strzemiona.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 marca 2016 20:10
gdzie kupię takie czarki (?) do herbaty? jak to wyszukać?
[img][[a]]https://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/e15/11256921_1627995084111460_1306730577_n.jpg?ig_cache_key=MTAxNjA2NzA3MjAzNjM5MDgzMQ%3D%3D.2[[a]][/img]
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
19 marca 2016 20:15
To nie do herbaty ino do yerba mate.
I nie czarki ino tykwy.
Wpisz w wyszukiwarkę "tykwy do yerba mate".
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 marca 2016 20:23
materko, to ceramika jest. tykwę mam, yerbę piję. ale chodzi mi o tę czarkę do herbaty po drugiej stronie stoliczka 😉
madmaddie, np. po wpisaniu "czarka do herbaty" na Allegro: [url=http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=czarka+do+herbaty&bmatch=time-col-1-2-0203]klik[/url]  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 marca 2016 20:32
ło, tu są takie z zaokrągloną podstawą. ja szukałam po sklepach internetowych i nie mogłam znaleźć. dzięki!
Ircia   Olsztyn Różnowo
20 marca 2016 14:33
Może ktos będzie wiedział, może być na PW.
Mam bony do reala, ważne do końca czerwca, ale w lutym real zmienił się w  auchan i czy mogę je w  tym sklepie czyli auchanie wykorzystać czy już po ptokach  😵 
BW, - fizjoterapeute i prześwietlenie i/lub trenera, który poprawi Twój dosiad. Często ból wynika ze złego dosiadu, spięcia mięśni, wykrzywienia stawów. Nie lekceważ kolan, bo te paskudy całe życie potem zatruwają 😉
Ircia, z tego co kojarzę to Real przed zmianą długo trąbił o bonach, kartach zniżkowych itp więc raczej już po ptokach. To jednak prawie rok po terminie.
Ircia   Olsztyn Różnowo
20 marca 2016 18:58
Chess no to po ptokach, a to wszystko przez męża, bo bony dostał z pracy na święta w grudniu, ale on oczywiście nie chciał jechać bo ....się nie chciało i 350zł poszło się....  🤬 dziękuję za info  :kwiatek:
Szkoda takiej kasy. W sumie to naprawdę wypchany koszyk dla sporej rodziny :/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 marca 2016 19:04
Ircia, ale i tak idź, zapytaj, co Ci szkodzi?
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 marca 2016 19:16
A to już wszędzie jest Auchan? Bo u mnie się nosili ze zmianą przez prawie rok i jest dopiero od początku miesiąca.
U mnie już z pół roku jest Auchan, w co najmniej dwóch miejscach.
Ircia   Olsztyn Różnowo
20 marca 2016 19:17
Chess teraz to nic nie poradzę, mąż tak ma, czyli nie teraz bo... kolejki, bo nie ma czasu, bo mu się nie chce i milion innych powodów  😵 jeszcze w styczniu prosiłam pojedzmy bo przyda się spory zapas na "zaś"  a teraz bony se leżą i na mnie patrzą  👀 no szlag mnie trafia.
Strzyga mam zamiar zadzwonić, bo nie bardzo mam jak jechac i zapytać bo mąż pracuje w  dziwnych godzinach ostatnio, ale jakoś nie mogę znaleźć namiarów na ten auchan w zastępstwie reala  🙁
Facella, u mnie zamiast reala jest Bi1 od paru miesięcy, bo podobno za dużo jest auchanów w okolicy 😉 ale taki dalszy sklep jest już auchan, a był real. wolałam real :/
Czy ktoś może mi objaśnić jakie są praktyki przy kupowaniu z ogłoszeń na re-volcie?
Jak czy często sprzedający nie odpowiadają na pytania wysłane na podanego w ogłoszeniu maila?
Czy powinno się raczej dzwonić czy pisać na PW?
Czy kupowanie z takiego ogłoszenia to dobry pomysł?
Czy praktykowane jest wysyłanie siodła do testów?
Jeżeli tak to jak się to przeprowadza?
Sorry za tyle pytań :kwiatek:
Ircia   Olsztyn Różnowo
21 marca 2016 18:32
No i nie jest po ptokach, mąż w pracy się dopytał sekretarki, ta zadzwoniła i wychodzi na to że bony są ważne do daty ich ważności  😅
Dokładnie nie wiem o co chodzi, ale niby właściciel jest ten sam tylko musiał zmienić nazwę sklepu.
Aaaaa... ja sobie ubzduralam że były ważne do końca czerwca 2015... Jak jest przed datą ważności to faktycznie dziwnie by było jakby robili problemy. Co do nazwy itp to markety je zmieniają co kilka lat żeby uniknąć podatków. Taka cudowna praktyka...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 marca 2016 09:41
Najgłupsze z głupich, ale język polski mnie pokonał. Mając w zdaniu 2 czynności danego podmiotu, przypadek rzeczownika po nich występującego powinien odnosić się do czynności pierwszej czy drugiej? "(...)organizacji zapobiegających i zwalczających(...)" - zapobiegających przestępstwom czy zwalczających przestępstwa?  😵
Najgłupsze z głupich, ale język polski mnie pokonał. Mając w zdaniu 2 czynności danego podmiotu, przypadek rzeczownika po nich występującego powinien odnosić się do czynności pierwszej czy drugiej? "(...)organizacji zapobiegających i zwalczających(...)" - zapobiegających przestępstwom czy zwalczających przestępstwa?  😵


A nie możesz napisać "organizacji zapobiegających przestępstwom i je zwalczających"?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 marca 2016 09:55
Nie bardzo, bo dalsza część zdania robi się wtedy nieczytelna  😵

"polska język, trudna język"  😁 😡
Nie bardzo, bo dalsza część zdania robi się wtedy nieczytelna  😵

"polska język, trudna język"  😁 😡


Dawaj całe zdanko  🤣
"organizacji do spraw zapobiegania i zwalczania przestępstw" 😀
Tu będzie się odnosić do drugiego czasownika - "organizacji zapobiegających i zwalczających przestępstwa" 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 marca 2016 08:22
Achaja bardzo dziękuję  :kwiatek:

To straszne, jak bardzo pewne umiejętności zanikają kiedy nie używa się ich na co dzień - mam wrażenie, że w szkole podstawowej te wszystkie przydawki, dopełnienia itp były proste i oczywiste, a teraz już nie pamiętam "z czym to się je"  😡
Ja części zdania po polsku też nie pamiętam XD
Czy ktoś z Was korzystał z usług Polskiego Busa i Lux Express?? Jakie wrażenia? A może jest ktoś, kto korzystał z obu i ma porównanie? Na razie widzę, że Lux Express ma miejsca numerowane i to mnie zachęca. Chciałabym pojechać z Poznania do Berlina. Wolałabym pociągiem ale się w żaden sposób nie da. Ktoś coś?  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się