Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Kurczę, ja bym mogła polecić ale do koloru właśnie 😀
Dostaliśmy z chłopem drukarkę służbową, o taką: http://www.ceneo.pl/43434183
Jest tania. Tusze dolewa się z buteleczek i też są mega tanie. My drukujemy bardzo dużo i tutaj teoretycznie jedna porcja tuszy za ok 70-80zł starcza na 7000 stron. My drukujemy proste kolorowe grafiki ale jak się pozmienia ustawienia to zdjęcia wychodzą nawet nieźle. Może przy samej czerni też byłoby dość tanio.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 listopada 2016 22:05
maiia, my z koleżanką z pokoju (obie na polonie) kupiłyśmy brothera właśnie, jakiś model za 200zł, tonery jakieś obłędnie drogie nie były i w sumie starczały na semestr.
Chess, na Canony też patrzyłam właśnie, do rozważenia 😀
madmaddie, to poszukam jeszcze w takim razie, jest tak mnóstwo przeróżnych modeli, że ciężko wszystko ogarnąć żeby porównywać sobie ceny drukarek i tuszy/tonerów 😵
Dzięki dziewczyny! :kwiatek:
czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co w tym chodzi  😡 "Wynagrodzenie:  6000  PLN netto miesięcznie (w  rozliczeniu rocznym)". Czyli jeden miesiąc zarabiam poniżej 6tys inny powyżej 6tys i średnia roczna wychodzi 6 tys??  😡
maiiaF, przy tej jedyny minus jest taki, że jest głośna. No i nie drukuje zbyt szybko ale przy kolorze to chyba norma.
Scottie   Cicha obserwatorka
21 listopada 2016 07:37
herbatka, tak, na to wychodzi 🙂 Albo cały rok zarabisz poniżej 6 tysięcy netto, a na koniec roku (albo na początku) dostajesz dużą premię, która Ci podnosi to miesięczne wynagrodzenie.
Dziękuję za odpowiedź. Pierwszy raz spotkałam się z takim sposobem wynagrodzenia.
Czy ktoś ma dojścia do tapicera? Interesuje mnie orientacyjny koszt obicia starego manekina krawieckiego 🙂
Jak ten manekin nie będzie się bronił to obiję go za piwo  🥂  🤣
Niesobia: a jak będzie żeński.... to co zrobisz?
Wezmę w jasyr  🏇
Upatrzyłem też na jednym wątku niezły sweterek do wzięcia w jasyr.
Jest to (niestety) manekin męski, nie ma rąk, ma tylko jedną nogę, więc może być za piwo  🥂
W jasyr nie dam, sama go obronię! 🏇
Nie wiem czy odpowiedni temat ale zaryzykuję.
Czy ktoś z okolic Katowic(i nie tylko) mógłby mi pomóc? Chodzi konkretnie o hotele lub inne miejsca do wynajmu pokoju w okolicach Spodka lub z dobrym dojazdem do niego. Nigdy tam nie byłam, a wolałabym spytać się kogoś kto jest z tego miasta lub może nawet często tam bywa i orientuje się🙂
Achaja:
Nie będę się wcinał, niech niesobia pierwszy wybiera jasyr - zobaczę co zostanie.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
02 grudnia 2016 17:31
Dziewczyny, idę jutro na galę KSW czy jakoś tak 😀 i nie mam pojęcia w co się ubrać  😡 konieczne będzie coś bardziej eleganckiego? Baaaardzo proszę o pomoc  :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 grudnia 2016 18:18
Robaczek M., lateksowa mini spódniczka będzie ok 😀
to mniej - więcej te klimaty 😀
KLIK

Za duża fotka.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
02 grudnia 2016 18:22
O kurcze... Chyba jednak coś mi wypadnie w stajni i nie uda mi się wyrwać  😂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 grudnia 2016 18:56
Ej Strzyga nieprawda! Owszem, jest sporo takich lasek, ale zwykle jeansy, botki i fajna koszulka/bluzka też są spoko 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 grudnia 2016 18:58
Robaczek M., zależy czy lubisz oglądać jak się faceci leją po mordach 😀

martva, oj tam, oj tam :p
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
02 grudnia 2016 19:24
Strzyga jakoś bardzo mnie to nie cieszy ale czasem można przejść się na coś co kogoś innego cieszy 😉
Zastanawiam się tylko czy wskakiwać w sukienkę jakaś taką codzienną czy spodnie i koszula wystarczą. O raju raju 😀
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
02 grudnia 2016 21:32
Moim zdaniem prędzej spodnie i koszula niż sukienka 😉 pooglądaj sobie pierwsze lepsze zdjęcia z takich imprez, część tandetnych lasek, część eleganckich i część "normalnie" ubranych 🙂 to chyba tak jak wszędzie co komu pasuje 😀
Dziewczyny grające w planszówki - jaka jest różnica pomiędzy Scrabblami a grą Scriba? Warto tą drugą kupić z myślą o dorosłym gronie?
Ascaia, mam Scribę w domu, grałam wielokrotnie w Scrabble i powiem Ci, że ja różnicy nie widzę innej, niż wykonaniem. Nasza Scriba używana częęęęsto i po roku wciąż wygląda jak nówka, więc nie żałujemy, że nie wydaliśmy większej kasy na oryginał.
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 grudnia 2016 15:54
Pytanie głupie, więc jak najbardziej pasujące do wątku. Znalazłam ostatnio w sklepie wafle kukurydziane z czarnym pieprzem i konopią. Co to za konopia? Bo jedyna, jaka przychodzi mi na myśl, to raczej legalna nie jest w tym kraju, a to nie są jakieś wafle no name spod lady. Google jest średnio pomocne w tej kwestii.
Facella, konopia przemysłowa - pod tym hasłem sobie poczytaj.
Na co szybko wydać 200 złotych z komórki? Muszę to dzisiaj wykorzystać bo jutro zmieniam z mix na abonament i inaczej przepadnie  😁 Kont premium nigdzie nie używam... Wiem, że zawsze się przepłaca płacąc za coś smsem, no ale i tak skoro ma przepaść... Da się gdzieś kupować coś smsami? Może, że ktoś by chciał akurat jakieś konto premium gdzieś i by mi zwrócił część?  :kwiatek: Pomocy, nie mam pomysłu!
Powysyłaj smsy na potrzebujące zwierzaki czy ludzi.  😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 grudnia 2016 18:48
Jak oglądasz filmy i seriale to vip na zalukaj jest za smsy 😉
Tylko właśnie nie dość, że mało oglądam, to oglądam na darmowych stronach 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się