Mam talent

i jak Prokop ją za tyłek złapał  🤣

mi się podobali ci chłopacy co byli na początku co przebrani byli za matke,ojca i syna  😅 😅 i oczywiscie ta pani co śpiewała ''i need u baby, i need u baby''  😀
AA dzieciak wymiata!
Darek też był super  😁
Ale przy barbie już padam  😂
Przy "szok dance" dostałam oczopląsu
Pies był uroczy, tak się krzyyywił przy tym sygnale nacisków
O i Daniel znów przybył  😀
Czekam z utęsknieniem na końcowe solo rudej
Mały słooodiutki..
Ale do Akai'a z Got to dance nie ma startu.. Widzieliście??
ja nasłuchuję przez ścianę, Cher była niezła
Bliźniacy byli niesamowici!
A nie wiem dlaczego 11 Magda mi się nie podobała zbytnio...
Mi się bardzo podoba, ma niesamowity głos jak na 11-latkę 😜
Livia   ...z innego świata
11 września 2010 20:21
Mnie się ta Magda nie podobała, tak samo jak nie podobało mi się Shock Dance i paru innych wykonawców jeszcze 😉 Rewelacyjni za to bliźniacy  💘
ale na boga, co to byla za piosenka... 😵
też się właśnie zastanawiałam kto wybiera takie piosenki dla dzieci, bo nie pierwszy raz się zdarzyło aby piosenki o trudnych temetach poruszać
Zapewne specjalnie są tak wybierane, żeby wzruszyć sędziów i widzów.

Bliźniacy byli świetni 😀 Zastanawia mnie tylko czy to talent czy kwestia wytrenowania 😉
Grupa Mozarta na dęte?
Livia   ...z innego świata
11 września 2010 20:55
fin- talent to jednocześnie umiejętność i wytrenowanie jej do mistrzowskiego poziomu 🙂
A mnie jakoś kurczę w tym odcinku nic specjalnie nie urzekło  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 września 2010 20:57
Bliźniacy świetni 👍
Averis   Czarny charakter
11 września 2010 20:58
Piosenka śpiewana przez tę jedenastolatkę ,to piosenka Osieckiej.
szczurołapka   żółtodziób. od 10 lat...
11 września 2010 21:59
Wiecie jaki ma tytuł piosenka, która służyła za intro do występu bodajże Patrycji, która śpiewała Crazy? Znam ten utwór, ale nie umiem skojarzyć wykonawcy, ani tytułu 🙁 Prawdopodobnie słyszałam go w jakimś filmie.

Dodaję link http://mamtalent.plejada.pl/37174,wideo,,198191,mam_talent_-_oni_uslyszeli_tak,aktualnosci_detal.html#autoplay
jeee bliźniacy super 🙂  🏇
yesad   Blondynka z mózgiem (:
11 września 2010 22:40
Polska teraz bd miała własnych bliźniaków, jak Irlandia z Jedwardem! (z xfactor)
Moim zdaniem to ten 8 latek miał super opanowane ruchy jak na 8 lat 😀
Cher ledwo co domyśliłam się że to facet!
A ta dziewczynka ma super głos ale nie pokazała nic czego jeszcze nie było...

Lubię Chylińską! 😀
Ten Damian ma prze-boski głooos!!  😜 I głupio mi to mówić bo on jest w moim wieku ale się chyba zakochałam  😍
( 😁 )

Czekam jeszcze na tą Kasię, podobno ma super głos
Wojenka   on the desert you can't remember your name
18 września 2010 19:42
Bardzo fajny ten Damian.

ten 14 latek? fajnie, fajnie i zdziwiło mnie mile to że niby tyko tyle ma lat a wydawał się taki dorosły, z dystansem

szczurołapka, nie zauważyłam cię. Gnarls Barkley "Crazy"  😉
Mamo, jak ja kocham takie głosy jak ma ten chłopak z gitarą  💘 Taki trochę Amerykański ma...
ten ostatni chopak mile mnie zaskoczył, ale tylko jak sam śpiewał bo razem z dziewczyną to niespecjalnie... widać jury się jednak zna i potrafi wychwycić perełki
Powiem szczerze, że pierwsze co zrobiłąm to wrzuciałam jego imie i nazwisko na yt... zobaczymy co to będize.  😜
Livia   ...z innego świata
18 września 2010 20:55
A czy ktoś wie, jaką piosenkę śpiewał ten ostani chłopak, pierwszą chyba solo? Zaczynała się od "Cut, cut, cut me down" 🙂
ten ostatni chopak mile mnie zaskoczył, ale tylko jak sam śpiewał bo razem z dziewczyną to niespecjalnie... widać jury się jednak zna i potrafi wychwycić perełki

Dokładnie tak, zgadzam się w 100% 😜
Ten ostatni chłopak był zdecydowanie najlepszy i chyba tylko on mi się tak naprawdę dzisiaj podobał  😉

A ten Damian to o matko, fakt, śpiewał może fajnie, ale nie mogłam na niego patrzeć, on jest 28738216312 miliardów za słodki  🤔 ble.
A ten Damian to o matko, fakt, śpiewał może fajnie, ale nie mogłam na niego patrzeć, on jest 28738216312 miliardów za słodki  🤔 ble.

3% chłopaka w chłopaku 🤣
uwielbiam mam talent  💘
[quote author=Vana link=topic=201.msg710540#msg710540 date=1284840295]
A ten Damian to o matko, fakt, śpiewał może fajnie, ale nie mogłam na niego patrzeć, on jest 28738216312 miliardów za słodki  🤔 ble.

3% chłopaka w chłopaku 🤣
[/quote]

Przypominał mi trochę Biebera 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się