Mam talent

Kastorkowa   Szałas na hałas
18 września 2010 21:12
mi podobała sie ta Kasia czy jak jej tam ta blondynka ktora tak ladnie śpiewała i ten Damian miał cudny głos 😍 😍 😍 :kwiatek: 💘
A czy ktoś wie, jaką piosenkę śpiewał ten ostani chłopak, pierwszą chyba solo? Zaczynała się od "Cut, cut, cut me down" 🙂
KT Tunstall "The hidden heart"
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
19 września 2010 23:23
Właśnie na vodzie obejrzałam 3 odcinek i najbardziej podobał mi się występ Piotrka Lisieckiego (szczególnie piosenka Dolly Parton- Joeline) + Damiana Skoczyka. Piotrek Szwarc też był niezły  🙂

P.S. Ciężko żeby 14latek był w 100% męski  😉 Jest słodki jak przystało na 14latka, ale głos ma extremely impressive i ani odrobinę nie dziecięcy.
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
25 września 2010 21:27
Jak po dzisiejszym odcinku?
Moim zdaniem Kamil Bednarek był najlepszy. Jakby ktoś potrzebował sobie poznajdować  😉 Piosenka to I Kurta Nilsona, ksywa Kamila to MacaaBraa, jego zespół StarGuardMuffin  😉
ja mam wrażenie ze czasem biorą ludzi którzy się w ogóle nie nadają. Może to jest talent, ok ale do telewizji??
Tych co grali na bębnach wzięli tylko ze względu na tego 4-latka.. czy ta orkiestra?? dla mnie niektórzy porażka.
Kamil jest moim idolem od dzisiaj. Zaczarowal mnie Jego wokal. Chyba sie zakochalam 😀  😜 😜 😜
Kamil był dobry 😉
Podobał mi się też ten mały od bębnów  😎  😀

xxagaxx moim zdaniem ten mały miał niesamowity talent - w takim wieku mieć tak niesamowite poczucie rytmu, szok 😉
Kamil najlepszy, spodobały mi się jeszcze te 3 dziewczyny no i amerykaaanin  😜  🏇
Kamil był dobry 😉
Podobał mi się też ten mały od bębnów  😎  😀

xxagaxx moim zdaniem ten mały miał niesamowity talent - w takim wieku mieć tak niesamowite poczucie rytmu, szok 😉


ja się zgadzam że mały był niesamowity, ale wzięli wszystkim, a nie tylko małego. Zresztą nalęzy zadać sobie pytanie, co pokażą lepszego w kolejnym etapie??
Też się nad tym zastanawiałam 😉
To już ich problem, szczerze wątpię żeby zaszli do finału, ale na tą chwilę było fajnie  🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
25 września 2010 21:42
A mnie się dzisiaj nikt nie podobał.
A ja bym chciala wiedziec, skad sie wzial ten krolik? 😀
natchniuza skątowni!  😂
patataj   tyle smaku - we fraku
25 września 2010 22:05
Zakochałam się kompletnie w Kamilu Bednarku... Toż to ideał!
Mi się też nawet Wushu ale. Też czujecie niesmak do takich rzeczy gdy przechodzą? Było super ale to jednak "Mam Talent" a po 11 lub 21 latach to i ja bym takie bajery wyćwiczyła bez żadnego talentu  🙄 Już bardziej podoba mi się to, że przeszedł 4 letni dzieciak bo on miał wielkie wyczucie rytmu a moim zdaniem to już talent.
Ale ten mały za x czasu też będzie miał niezły staż. to wtedy nie będzie miał talentu tylko 'wyćwiczenie'? a wyddaje mi się że łatwiej bębnić niż uprawiać Wushu.[ale się kompletnie nie zanm, ani na jedym ani na drugim ;]  ale fakt mały był niezły 😉
Kamil .  😍 😍 😍 😍 no ideał no! masakrycznie mi się spodobał, mój faworytt!  💘 💘 💘
Maly był super, ale co Oni pokażą dalej? Inną melodię?
Dla mnie jest dość kontrowersyjne - mimo wszystko - zmuszanie małych dzeci do takich występów. Był tam 8-latek, co biedny się poryczał straszliwie po wszystkim, widać było, że z ogromnego stresu (tańczył hiphop chyba).
Czterolatki powinny smarkać w rękaw od bluzki, ewentualnie babrać się w piaskownicy.

Zdaję sobie sprawę, że część tych dzieci zapewne chce i im się to podoba, ale na pewno jest sporo nieszczęśliwych dzieciaków, które muszą niespełnione ambicje rodziców zaspokajać.
To mi właśnie strasznie przeszkadza w ogląaniu występów małych dzieci, bo nie wiem, jak jest naprawdę.
Chociaż ten szczylek malutki wyglądał na kompletnie wylajtowanego  🙂
Mi też się podobał Kamil, ten co śpiewał, tylko ani jednego słowa nie mogłam zrozumieć (chociaż w sumie z angielskim nie jestem na bakier) - on w ogóle śpiewał po angielsku?... Ta dziewczyna śpiewająca też była fajna, tylko... niech jej ktoś powie, żeby zostawiła sobie te brwi w spokoju (miała je obrysowane chyba konturówką?). Girlsband też był fajny, nie dały sobie w kaszę nadmuchać 😉

Ogólnie rzecz biorąc, w tym programie rzadko podobają mi się występy inne niż śpiew/granie. Jakoś nie umiem porównywać różnych dziedzin talentów. To tak jakby ktoś kazał mi orzec, czy wg mnie Anky lepiej jeździ konno, czy Kasparov gra w szachy...
wie ktos moze co to za muzyka leciala w czasie wystepu takiej malej gimnastyczki-Małgosi (?) ? to samo kiedys bylo w filmiku o Nevzorovie 🙇
ciri, ja na 100% znam ta piosenke, tylko nie umiem sobie przypomniec teraz, co to bylo. Jakbys znalazla gdzies linka z tym wystepem, to bym Ci powiedziala 🙂
Natchniuza :kwiatek:
http://mamtalent.plejada.pl/108,17265,8,4_odcinek_mam_talent_-_czesc_pierwsza,4,wideo_detal.html#autoplay
chodzi o to, co leci dokladnie od 1:22 od konca 😉
Mnie urzekła ta mała baletnica, która była jak takie piórko, dobry biały duszek. Może nie patrzę obiektywnie, bo z tą piosenką, do której dziewczynka tańczyła (
) wiążę tyle wspomnień, że jak ją słyszę, to wszystko mnie wzrusza 😁

Nie podobali mi się natomiast ta pomalowana grupa tańcząca jakiś rytualny taniec, nie przemawia do mnie ten rodzaj talentu.
ciri, tak wlasnie cos mi sie kojarzylo, ze to byl ten utwor, ale nie chcialam Cie ewentualnie w blad wprowadzic przez moja zawodna pamiec 😉
To jest piosenka "I wanna know what love is" Mariah Carey 🙂

Ooo, widze, ze fin juz odpowiedziala 🙂
Fajne było Wushu, ten mały chłopiec też był super i jakoś nie widziałem, żeby się denerwował 😉 Fajnie się podrapał w przerwie między graniem 😉 Śpiewającego chłopaka w ogóle nie rozumiałem(słów).
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
26 września 2010 11:47
kenna oczywiście że po ang  😉 Widomo, że każdego słowa nie wyłapiesz, bo to była wersja bardzo reggae, ale większość da radę. Wrzucam lyrics  😉

Look at my behavier
I can't help myself
one feet before the other
I hope you didn't notice

I'm fourteen days ahead of you
in my head you're already mine
I hope I don't seem
like the desperat kind

Sometimes I,melt I,
I don't know where to put myself but I'm
not alone,cause right outside
there's two people just falling in love

Some other time,some other place
maybe I'll show you my real face

Sometimes I,melt I,
I don't know where to put myself but I'm
not alone,cause right outside
there's two people just falling in love
Wow, powiem szczerze, ze wykonanie Kamila Bednarka podoba mi sie sto razy bardziej niz oryginal, ba, tysiac razy bardziej!

Ale i tak najbardziej kocham Sabine Jeszke 🙂 http://mamtalent.plejada.pl/108,16541,1,0,1_odcinek_mam_talent_iii_-_czesc_druga,wideo_detal.html
Normalnie, ciary na calym ciele jak tego slucham, zupelnie nie wiem czemu 😉

Dla mnie jest dość kontrowersyjne - mimo wszystko - zmuszanie małych dzeci do takich występów. Był tam 8-latek, co biedny się poryczał straszliwie po wszystkim, widać było, że z ogromnego stresu (tańczył hiphop chyba).
Czterolatki powinny smarkać w rękaw od bluzki, ewentualnie babrać się w piaskownicy.

Zdaję sobie sprawę, że część tych dzieci zapewne chce i im się to podoba, ale na pewno jest sporo nieszczęśliwych dzieciaków, które muszą niespełnione ambicje rodziców zaspokajać.
To mi właśnie strasznie przeszkadza w ogląaniu występów małych dzieci, bo nie wiem, jak jest naprawdę.
Chociaż ten szczylek malutki wyglądał na kompletnie wylajtowanego 


Ja też mam bardzo mieszane uczucia oglądając maluchy w takich programach. No bo jak tu takiemu powiedzieć, sorry nie przechodzisz dalej :/ Dla mnie to takie igranie z emocjami widzów, bo dzieci są taaaaakie słodkie  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się