Mam talent

A pani z dużym biustem co 'rysowała z piaskiem? Talent to miała kobieta która rysowała opowieści chyba z rosyjskiego Mam Talent. To było przepiękne!!!!  A ta nasza poza biustem to niczym się nie wyróżniała. 
Ona z Ukrainy była  😍
O właśnie  :kwiatek:
Oni byli prawie jak ten student transformers chyba z drugiego castingu  😁

haha dokladnie tak mi sie to skojazylo 😀
A pani z dużym biustem co 'rysowała z piaskiem? Talent to miała kobieta która rysowała opowieści chyba z rosyjskiego Mam Talent. To było przepiękne!!!!  A ta nasza poza biustem to niczym się nie wyróżniała. 


dokladnie to samo sobie pomyślałam oglądając jej występ, i że taki obrazeczek sama moglabym z piasku zrobic w sumie każdy z was mógłby nawet gdyby byl jakimś antytalenciem  😀 chyba na animal planet kiedys tez były reklamy jak ktoś robił z piasku przepiekne malowidla?(obrazki? jak to nazwac  😀 )
e tam, pani z piaskiem byla ok. taki folklor 😉
Przynajmniej nie śpiewała  😁
Kamil Bednarek  💃 💃 💃
Mogę słuchać tych dwóch minut w kółko. Zaśpiewał to lepiej od Nielsena.
Pan "wszystkomijedno" dziś też był rewelacyjny. Ciekawe, czy to tylko taka poza zimnego drania zmęczonego życiem, czy naprawdę taki jest.
Nie wzbudził mojej sympatii, ale co z tego... Zaśpiewał tak rewelacyjnie, że wszystko mu można wybaczyć.
Jestem pewna, że będzie w ścisłej czołówce.
Wygra Kamil  🏇

A poza tym podobał mi się koleś z kółeczkiem i trzej od śmiesznej rodzinki. Fajnie było wplecenie parodii Melkart Ball w występ.
Wszystkim szczerbatym, fałszującym i niefałszującym, próbującym wyciskać łzy i gumowym dzieciom mówię NIE  😀iabeł:
Z każdym tygodniem załamuję się poziomem wokalnym i świadomością muzyczną widzów i jurorów.
Wystarczy, że ktoś wydaje z siebie dźwięki głośno, dwa razy przeciągnie dźwięki na jednym oddechu, doda jedno zawycie w trybie "wilkołaka w pełni" i już widownia bije oklaski na stojąco, jury jest powalone, zachwycone itd. I ktoś przechodzi dalej przy ogólnym aplauzie.
A tak naprawdę to uszy więdły. Połowa dźwięków była nietrafiona, frazowanie w ogóle od czapy, tekst niezrozumiały. Z punktu widzenia zasad sztuki totalna porażka. Czy naprawdę nikt nie słyszy tych fałszów?!
Ale coż, liczy się "szoł"...
Ascaia podpisuje się pod wszystkim co napisałaś. I jakoś nie ma ciekawych, nowych talentów...biorą byle kogo...
A według mnie to ich problem, bo teraz z tych 160 osób dla których byli na TAK, muszą wybrać 40. Zapewnie ucierpią ludzie z większym/ mniejszym talentem. no ale cóż.
Livia   ...z innego świata
10 października 2010 14:39
Dla mnie porażka... największa to chyba puszczenie pana Romana i jego haremu... a zaraz później takiej dziewczyny, która pół piosenki zafałszowała  😵
ta dziewczyna był straszna... mega fałsz.. Ciekawa jestem kogo oni wybiorą.. ze 160 ludzi?? Plus pewnie Ci co przejdą za tydzień tak??
za tydzien juz wybierają tą 40stke, kurde taki Kamil Bednarek wokalista ale nadający się do tego programu bo wykonuje inny gatunek muzyki, ale 90% tych wokalistów co przeszla a było ich naprawde dużo powinni iść do szansy na sukces a nie do mam talent  🤔wirek:

edit: 
#!
niesamowity  😍
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 października 2010 17:18
a wie ktos jak nazywał się ten "dziwny" wokalista z ostatniego tygodnia? :kwiatek:
czarne włosy, i tyle wiem
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 października 2010 18:42
tak, tak dziękuję 💃  :kwiatek:
Ma ktoś link do Jim'a? -tego co udawał jakeiś kowbojskie klimaty
IHAHAA! trtrtrtrtrtrtrtr
i potem w czasie akcji  zwykłe słowa freedom i protect to freedom , które doprowadzaly mnie do salw śmiechu (sposób w jaki on to mówił)
Kamil Bednarek  😅 😅 👍 👍 👍 👍
Podobał mi się część takiego zespołu, gdzie było trzech chłopaków (wydawali paszczą takie świetne baso-podobne dźwięki) i dziewczyna. Precyzując - fajnie mi się słuchało chłopaków i tych ich głosów, ale kobitka w ogóle nie przypadła mi do gustu.

W ogóle w ostatnim odcinku nie było nikogo, kto wywołałby we mnie szczery podziw, czy takie "woooooow" 🙄
Ja tak może ze średnio pasującym tematem do wątku 😉
To, co śpiewa Piotr Lisiecki, to jaki to jest rodzaj muzyki?  😡
W którym odcinku występowała grupa Shock Dance? :kwiatek:
I jak pierwszy półfinał? 😉
Mi nie podoba się system, że z każdego odcinka przechodzą 2 osoby/grupy, bo może być tak, że nikt nie będzie się nadawał, a może być tak że wszystkich zaskoczy te 5 występów... i co wtedy? Bezsens...
Powinno być jakoś inaczej, z ogółu, sprawiedliwiej.
Livia   ...z innego świata
23 października 2010 21:05
Mnie wkurza to, że znów same śpiewoki przejdą do finału...  🙄 Ja typowałam Patrycję i tych od parkuru, niestety zamiast nich wskoczyła Madzia...  😵
Pursat   Абсолют чистой крови
23 października 2010 21:13
Mnie śpiewanie nie rusza, dla śpiewających powinny być inne programy. Ja szukam czegoś co mnie dosłownie zmiażdży, zniszczy i nie będę mogła oderwać oczu, czegoś nowego i świeżego. Śpiew - nawet najpiękniejszy zawsze jest dla mnie czymś wtórnym.
caroline   siwek złotogrzywek :)
23 października 2010 21:16
własnie się dzisiaj zastanawiałam czy to jest już kolejna edycja idola czy jeszcze mam talent... 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
23 października 2010 21:27
Ale w sumie nie było z czego wybierać. Słaby odcinek.
Livia   ...z innego świata
23 października 2010 21:29
Dokładnie... a w następnym są co najmniej 3 dobre występy: tych skaczących, faceta z hulahopem i tej śpiewającej Sabiny.
no właśnie, dzisiaj nie było z czego wybrać, te 2 najlepsze . ja i tak czekam na bednarka . 😀
Mnie doprowadzają do szału te dziewczynki w stylu Klaudii Kulawik. Czy oni je gdzieś produkują, tak jak tego chłopczyka z AI ? Wychodzi bidula w sukience z ochronki (dobre hasło BTW) i śpiewa mocno melodramatyczną piosenkę, której nie rozumie, głosem starej maleńkiej...
Mój mąż mówi - czemu ona nie wyjdzie i nie zaśpiewa Dody, przecież takie gówniary to lubią Dodę  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się