Mam talent

opolanka   psychologiem przez przeszkody
05 stycznia 2009 16:50
Niedawno, chyba w sobotę, MB byli w Dzień Dobry TVN. Miło się ich słucha, wydają się być osobami zrównoważonymi, ktore kochają to, co robią.
Martynakoniki-on jest zaj***!!! 😲
JAK ONI TO ROBIA? 😜
Martynakoniki-on jest zaj***!!! 😲
JAK ONI TO ROBIA? 😜

nie mam pojęcia, ale gośc jest nie do przebicia..  😅 😅
Lov   all my life is changin' every day.
15 kwietnia 2009 20:34
Obejrzałam pewien występ z brytyjskiego mam talent, i muszę przyznać, że ciary mi przeszły momentami... Sami obejrzyjcie, bo kobiecina ma świetny głos 😉
http://w150.wrzuta.pl/film/5lcXACpwu1m/susan_boyle_sings_les_miserables_-_episode_1_-_britains_got_talent_2009
Lotnaa   I'm lovin it! :)
15 kwietnia 2009 21:41
Nie otwiera się Lov

I ci też są nieźli  🙂
Lov   all my life is changin' every day.
16 kwietnia 2009 19:38
Hmm, mi się oitwiera... Komuś jescze nie?
Pani z filmu Lov świetna - wychodzi taka niepozorna kobiecinka, już nie pierwszej młodości, a jak zaczyna śpiewać...  😜

Wiadomo już kto tym razem zasiądzie w jury "Mam talent"?
Już się cieszę na castingi, niesamowity ubaw  🤣
cieciorka   kocioł bałkański
11 maja 2009 21:26
Naga ekipa w Mam Talent hahahah!! ale się uśmialam  😁 😁 😁
Livia   ...z innego świata
19 maja 2009 12:49
Haha, dżiz, czego to już nie wymyślą 😀 ale pomysł mieli świetny!  😂  👍
A to widzieliście?



to chyba jest talent :O
Fantastyczne  😜
Niesamowite!
Świetne to jest... niewątpliwie ma talent... tylko trochę dziwne że pod koniec leci piosenka Metallicy i sie troche kupy nie trzyma 😉
Lov   all my life is changin' every day.
26 czerwca 2009 11:39
O jaaa 😲 To jest po prostu boskie! Takie rysowanie za pomocą piasku, tak?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
26 czerwca 2009 11:57
normalnie ... ŁAŁ!! Niesamowite, fantastyczne. TO jest talent!! Ale z jaka pasja ona to robiła, z reszta bardzo ładna kobieta.

Mozecie powiedzieć, co tam na dole napisała?
W komentarzach ktoś napisał że "you are always near"
opolanka   psychologiem przez przeszkody
26 czerwca 2009 12:58
dzieki
cieciorka   kocioł bałkański
27 czerwca 2009 11:12
coś przepięknego.
mama mi kiedys przesłała filmiki z panią rysująca w piasku, m.in zwierzatka- równie piękne, ale to zrobiło jeszcze wieksze wrażenie, bomba!

edit: tutaj troche innych

ale zadne nie ejst tak przejmujace
Ja byłam na widowni castingu w Gdańsku - będzie ubaw 😉
Alice, napisz coś więcej!
Jak w rzeczywistości wygląda taki casting? Porównywalnie z tym, co widzimy przed tv? Brawa i inne takie faktycznie są podkładane?

I... kto jest teraz w jury? Ten sam skład?
a widziałyście fragment rosyjskiej edycji?
Znajomi lekarze mówią że to prawdopodobne, że człowiek został zabity na miejscu.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 lipca 2009 07:41
o mój Boże.....
W rzeczywistowści wygląda jeszcze lepiej niż w TV 😉
Brawa hm... te na początku przed wejściem były starsznie wymuszone i ogólnie zatrudnili ludzi od pobudzania publiczności. Ale potem jak już zaczął sie program, to ci ludzie niby ciągle pilnowali abysmy klaskali i krzyczeli, ale nie bylo potrzeby, bo każdy robił to sam z siebie. Nie kazali robić nam nic innego niż to co sami uważaliśmy, ze trzeba :P

Sami uczestnicy bomba! 😜 Było sporo prawdziwych talentów, sporo kosmitów, czyli emocje cały czas😉 W dodatku jury komentowało ich nie tylko jak stali na scenie, czasem największa beka była po, czego już niestety nie nagrywali. Ogólnie jury zaskoczyło mnie tym, że do każdego mieli cos ciekawego i smiesznego do powiedzenia. Myslałam, że oni tak "porządnie" komentują tylko kilka osob, resztę puszczają tylko po samym głosowaniu. Ale sie pomyliłam :P Nie mam pojęcia jak oni zrobia z tego odcinek 1,5 h, bo moim zdaniem przez cały czas było cos wartego pokazania w tv 😉

W przerwach między uczestnikami panowała raczej luźna atmosfera, czasem jury cos do nas gadało.
Siedizałam z kuzynką obok Chylińskiej:P No i śpiewaliśmy jej "sto lat", bo miała urodziny.

A jury ten sam skład.

Jak dla mnie było super 🙂
za taki wstęp na casting płaci się ?  😉
Nie, nic sie nie płaci😉
Cos dla fanow Riverdance!!

Niezli sa  🙂  😂

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 sierpnia 2009 22:26
mam talent z Ukrainy
👍 dzieciaki polozyly mnie na lopatki
Boshh... a ja w niedzielę stękałam na Workshopie, ze mam za mało odwagi,zeby stac na rękach bez ściany... 😉 powiem o sobie tylko - ciota ;😀😀😀 👍
dempsey   fiat voluntas Tua
20 września 2009 10:31
II edycja (ja tylko w necie podgladam)
ale ci panstwo rulez 🙂
http://mamtalent.plejada.pl/108,9401,6,1_odcinek_mam_talent_ii_-_czesc_druga,1,wideo_detal.html
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się