Mam talent

Mnie się druga edycja mniej podoba od pierwszej.
Miałam wrażenie, że w pierwszej pokazywali więcej występów, mniej bez sensu mówili. I jak już pokazywali, to tak bardziej konkretnie, nie robili dwusekundowych urywków z czyjegoś występu.
Poza tym czy mi się wydaje, czy w zeszłym roku jakoś więcej pokazywali z danego miasta?
Pan Hołownia z kolegą Prokopem jakoś mało mnie bawią, wolałabym pooglądać uczestników...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 września 2009 17:06
Ma ktoś filmik tych lasek co miały układ 'barmański' z alkoholem? Bo kurza nie załapałam się na program, a chciałam obejrzeć ich układ.
Ada   harder. better. faster. stronger.
20 września 2009 17:17
Notarialna, w sumie nic nie straciłaś.
Sam pomysł może i nie najgorszy ale wykonanie bardzooo kulawe.
Brak synchronizacji, jedej butelka leciała w tą drugiej w tamtą, przy tym wylewały. Ruszały się kiepsko, według mnie.
I wiem że, niektórzy barmanie/barmanki robią dużo fajniejsze i bardziej widowiskowe sztuczki.
Widzicie to "dibudaj", co ja? :|
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
26 września 2009 20:12
Adrianna - WOW
Ta śpiewająca dziewczyna przed chwilą (nie wychwyciłam imienia) - Suuuper !!!!
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
26 września 2009 20:17
Adrianna mnie zaskoczyła, ona i chłopak którego Kuba określił aspirantem na pączka (też pięknie śpiewał).  👍 dla nich. To musiało robić wrażenie na żywo. Czekam, może w tym odcinku będzie jeszcze jakiś talent 😀
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
26 września 2009 20:19
Querido, to właśnie Adrianna Niewolańska była
No! Fajnie śpiewała 🙂
A.. I ten co "lewitował z walizką" też mi się podobał 🙂
Molo i Frodo? Genialni!
Molo i Frodo? Genialni!


Tak, tak tak !!!!

ZARĄBIŚCI BYLI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aaa!! Widziałam Żakline na żywo!! 😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 września 2009 20:36
Mnie się podobał ten koleś ze stojącym krawatem 😁
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
26 września 2009 20:38
mi też ale zapomniałam o nim napisać i ci dwaj co tańczyli.
- Szymek, spróbujemy?
= Oooo!!
- Nie, nie spróbujemy :|

😁

To był jedyny moment podczas całego programu, kiedy się zaśmiałam  😉

Chłopak na końcu. Intrygujący. Zwracający uwagę. szczerze to nigdy bym nie pomyślała, że to jest chłopak  😡
Ja też. Do końca zastanawiałam się nad teorią spiskową 😁
Ja jestem szczerze zaskoczona, że go wzięli i byli nim zachwyceni  😵
Jak na moje ucho (a chyba nie jest złe) to śpiewał absolutnie przeciętnie, zwyczajnie, momentami braklo mu głosu  itd
Poza tym dobija mnie jak ktoś przed występem chwali się skąd to on nie jest i co to on nie osiagnął  😵
Jak tylko sie zorientowałam, że to chłopak miałam ochote wyłączyć telewizor, nie trawie czegoś takiego nie mówiąc juz o tym, że teraz jest trend na takie coś i pewnie dlatego go wzieli... :emoty232: Wszystkie metro i inni "faceci", którzy się maluja, ubierają dośc dziwnie i robią "spedalone" gesty (jak poruszal ręką na mikorofonie) mnie demotywują  🙄

Tak tak jestem okrutna, zła i w ogóle BE bo jestem nie tolerancyjna 😉  mam nadzieje ze ten "chlopak" prędko odpadnie bo talentu nie widze zadnego...

Ale ten cały program to wg mnie klapa...dotąd może w 3 osobach zobaczyłam coś naprawdę fajnego, zaskakującego, z klasą, pomysłem no i....talentem  😂 Jak np Molo i Frodo - wg mnie super!
A za tydzien Gdańsk! 🙂 szukajcie mnie gdzies tam na widowni :P
Te dwie dziewczyny + fortepian... Jak dla mnie...

T R A G E D I A

Nóż mi się w kieszeni otwiera jak słyszę takie kaleczenie angielskiego.

Szi krajs for de hewen ebow end it herts lajk brend niu szuz....



Julie 🙇
mam takie same odczucia! Słowa można było kroić, bo były tak wyraźnie zaśpiewane (przy tym, często niepoprawnie)


Btw. podobał mi się koleś z walizką, naprawdę świetnie się bawiłam oglądając go, Adrianna też była niezła.
Co do tego blondynka na koniec... Ja słuchu jakiegoś wybitnego nie mam, ale słyszałam że śpiewał nieczysto. Aczkolwiek, jak by się go podszkoliło... I dla mnie jest, tak jak dla Foremniak, dziwny - ale interesujący.

Ach, i troszkę żałowałam, że nie przepuścili tych dzieciaków na monocyklach (tak to się nazywa?) Nie dlatego, że byli dobrzy. Bo szczerze mówiąc, widowisko było żadne. Ale ja zawsze mam wielki szacunek dla ludzi, którzy w wioskach na końcu świata potrafią wspólnie bądź indywidualnie coś tworzyć. Że mają pasję, chęci. Dlatego zrobiło mi się przykro. Ale z drugiej strony, program to program. Nie pokazali niczego szczególnego, a sama się znam i wiem jak wkurza mnie, jak ktoś przechodzi do następnego etapu tylko dlatego, że gra na ludzkich uczuciach.
Nie zasłużyli na kolejny etap, ale i tak ich podziwiam. I ich trenera.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
27 września 2009 09:06
Oni się tak zachwycali tymi dwoma dziewczynami, że sobie pomyślałam, że chyba jestem nienormalna, bo mi się w ogóle nie podobało...  🤔 Ale przywróciłyście mi wiarę w moją normalność 😉
A ten blondynek... Hmm, no cóż, też myślałam, że to dziewczyna, ale jak dla mnie nic specjalnego, najbardziej mi się podobała ta dziewczyna, która mówiła, że gdy śpiewa przestaje się liczyć to jak wygląda.
Ja tez miałam wrażenie, że blondyn fałszował!
Jak dla mnie nasze edycja nie umywa sie do brytyjskiej czy amerykanskiej.
U nas coraz mniej pomyslow,w kolo to samo,nudne sie to robi.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 września 2009 10:06
Mam takie same odczucia co do tego blond chłopaka. Dla mnie nie powinien przejść, nie widzę żadnego talentu...
Za to ta "pulchniejsza" dziewczyna była świetna! I nieźle wkurzyłam się na Chylińską gdy zrobiła tą swoją minę 🙄 na jej wstępie. To, że jest gruba nie świadczy o tym, że nie ma żadnego talentu. A wszyscy jurorzy ocenili ją w pierwsze 5 sekund po wyglądzie, żenada 😤

Zapadł mi w pamięć sprzed tygodnia ten koleś z Filipin. Był NIESAMOWITY!! A końcówka  😜

Alexander Martinez
Chłopaka podrasują i da radę. Ma na bank jakąs osobowośc.

Filipińczycy dobrze śpiewają z natury. Poszukajcie sobie na YT. Są tony dziewczyn z głosami jak Mariah, czy Whitney. Niestety dla mnie to takie śpiewanie karaoke. Nic swojego, koles z Mam talent nawet usiłuje naśladowac barwę głosu orginalnego wykonawcy, przez co jest.. nijaki, chociaz nie mozna mu zarzucic braku talentu, profesjonalizmu itd.

Adrianna- masakra. Świetny głos, fajnie wyszkolony (wreszcie!!!!!!!). Angielski podszlifuje i  będzie drugą Jennifer Hudson.

oglądajcie koniecznie następne odcinki. Będzie taka laska- Kasia Popowska (poszukajcie jej filmików na YT!!), która miażdży połowę polskich wykonawczyń już na dzień dzisiejszy. Z tego, co pamiętam, to w Warszawie była na castingu. Śpiewa piosenkę "Halleluyah". To jest dopiero talent.
cieciorka   kocioł bałkański
27 września 2009 17:56
dajcie linka do "dwoch panien i fortepianu"

ja ogladałam na wyrywki. monocyklisci nie zrobili nic piorunujacego, ale podboało mi się, ze cos robią ze sobą, dają cos tym dzieciakom, jakies zajecie inne od standartowych. tym bardziej ze sama sie bujam z monocyklem i dla mnie taki uklad to dalej czarna magia 😉

podobało mi sie jeszcze trzesienie pupa, ale to takie jednorazowe.
[quote author=Dworcika link=topic=201.msg342983#msg342983 date=1253993142]
Molo i Frodo? Genialni!


Tak, tak tak !!!!

ZARĄBIŚCI BYLI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]



Odnośnie .... Tylko ja widze podobieństwo? To nie ten sam???

http://youcandance.plejada.pl/3,46,785,1,urodzony_w_buenos,1,archiwum_wideo.html#autoplay

EDIT : Nie no teraz jestem pewna że to ten sam Molo trzymałam kciuki na YCD, uwielbiam jego choreografie  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się