Mam talent

To jakiś remix muzyki z 'Piratów z Karaibów'
oti   Everybody lies...
20 października 2009 20:47
Raven,
to jest Scotty - "The black pearl".
[quote author=małaMi link=topic=201.msg359505#msg359505 date=1255980743]Widzieliscie zeby przepuscili jakichs tancerzy?
Tak, i to całkiem sporo, bo jest ich zaraz po piosenkarzach najwięcej?
[/quote]
To dziwne, bo ja jeszcze nie widziałam.
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
21 października 2009 09:05
umc, oti dzięki wielkie :kwiatek:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
24 października 2009 20:34
ogląda ktoś teraz?

Ta mała była NIESAMOWITAAAAA!!!!!! 😜 😜
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
24 października 2009 20:44
Strucelka, ja ogladam 🙂
fajnie śpiewała, te dzieciaki maja lepszy glos niz nei jeden dorosly !!
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
24 października 2009 20:58
Kurde, jestem zła, że przepuścili tą dziewczynę co śpiewała "Rehab" Amy Winehouse, a Kasi Popowskiej nie!!
I tą małą zamiast tej dzisiejszej! Grrrrrr 👿 👿
tez mi sie ta mala dzisiejsza bardziej podobala... ale bardzo sie ciesze ze przeszla wiktoria katajew i to jej bede kibicowac dalej 🙂
A dla mnie ta mała była "wystudiowana" w śpiewie i sposobie bycia na scenie.
A o takich "dorosłych" głosach u dzieci nie mam zdania. Nie jestem pewna, czy to po prostu nie zniknie po mutacji...
Nie rozumiem, dlaczego przeszły te tandetne cheerlederki albo ,,barmanki", a Kasia Popowska nie  👿
Dlaczego przeszla to całe dziewcze, które chcialo tylko autograf od Chylińskiej..hmm.. a Popowska nie..dobre pytanie..Miejmy nadzieję, ze ją jednak ktos wyhaczył,ze istnieje 🙁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 października 2009 17:09
mała dobrze śpiewała bo w końcu z Białej Podlaskiej!  👍
a ja sie dowiaduje ze na potupaje na którą ide w sobote gościem imprezy będzie sam(a) Żaklina!
o boziu jak mnie wiktoria zawiodla.... 😕
No, szkoda 🙁 Ale biedna dziewczyna się zestresowała
Mimo, że zupełnie nie trafia do mnie taki rodzaj muzyki, Mateusz, po tym tekście do Wojewódzkiego, jest moim numerem jeden w tym programie. Normalnie chyba na niego smsa wyśle  😎
cieciorka   kocioł bałkański
31 października 2009 21:09
mnie się najbardziej gimnastyczki podobały.
jest gdzies dzisiejszy odcinek w necie?
In.   tęczowy kucyk <3
31 października 2009 21:40
Mimo, że zupełnie nie trafia do mnie taki rodzaj muzyki, Mateusz, po tym tekście do Wojewódzkiego, jest moim numerem jeden w tym programie. Normalnie chyba na niego smsa wyśle  😎


Jakim tekście ? Umknęło mi chyba...
Wojewódzki mu powiedział, że nie podoba mu się, że poleciał po schemacie, że bardzo lubi patos, zaśpiewał piosenke w tym samym stylu co na eliminacjach, grającą na emocjach, że  było to sztuczne bo jest wystrojony, umalowany i nie widać w tym było go prawdziwego. Na co on mu odpowiedział, że pamięta jak sam Wojewódzki w TV zaczynał i też nie był taki śliczny jak teraz. Czy cos w ten deseń 😉 Jak dla mnie to zbyt pyszny i pewny siebie był ten cały Mateusz i podobnie jak Wojewódzki nie lubie jechania na patosie i emocjach 😉
Według mnie głos ma chłopak całkiem całkiem, ale zgadzam się z Chylińską- do mnie ten rodzaj muzyki też zupełnie nie przemawia (bo niecierpię musicali :hihi🙂. Może gdyby zmienił repertuar...
A co do riposty to była to odpowiedź na tekst Wojewódzkiego, że na eliminacjach był bardziej naturalny, spocony i ubrany w plandekę (?). On mu odrzekł, że widział go jak wchodził dziś do studia to też wyglądał gorzej i był spocony, a teraz wygląda pięknie. Ot co.
Według mnie ta jego odpowiedź tym bardziej potwierdziła słowa Wojewódzkiego 😉
szepcik - dokładnie to samo pomyślałam 😉
Graba.   je ne sais pas
01 listopada 2009 19:20
A moimi faworytkami w tej edycji są te  dwie gimnastyczki  😜
Moimi zdecydowanie też! Uwielbiam na nie patrzeć!
Bardzo fajne w nich jest to, że nie pokazują tego, co może pokazać każda gimnastyczka, czyli ogromnej gibkości, elastyczności, rozciągnięcia.
Pokazują za to perfekcyjne panowanie nad każdym mięśniem swojego ciała, wspaniałą koordynację ruchową i robią to z niesamowitym wdziękiem.
I tak, jak byłam przeciwna gimnastyczkom w tym programie, bo to tylko kwestia pracy, niesamowitej pracy, ale do tego może dojść każdy, tak uważam, że te dwie dziewczyny naprawdę mają to coś.
cieciorka   kocioł bałkański
07 listopada 2009 20:44
nie, nie, nie  😵 😵

prziecież miał wygrać Krystian......  🙇 🤦
Dzisiejszy odcinek to wg mnie klapa, nic mnie nie porwało  🤔
Bracia przeszli?  🙇
Też mnie nic nie porwało, ale byłam za Adrianną oraz Krystianem lub Patenciarzem. Już nawet obojętne, byle nie Ci bracia....
Ja chcę rowerzystę buu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się