produkty ANKY

Pady ujeżdżeniowe mają napis Anky Technical Pad, a wszechstronne ATC 🙂
Nieprawda- moja madeira wszechstronna ( ostatnia kolekcja) ma ANKY.
JA myślę, że wypuścili serię z napisem ATC ale doszli do wniosku, ze to błąd i poprawili znów na ANKY.
Ale generalnie tak jest, bo żaden pad ujeżdżeniowy nie ma napisu ATC 🙄
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 stycznia 2010 10:21
no wlasnie sie zdziwilam:p
juz myslalam ze moja banana okaze sie nie banana 😁
Seria z bananą to była pierwsza kolekcja kiedy wyszły pady wszechstronne. Może faktycznie założenie było takie, że mają mieć to ATC. I część bananek jest z ATC. Potem kapnęli się, że tracą w tym momencie znaną metkę i wrócili do ANKY- stąd część serii bananek ma ANKY. I w nowych już znów ANKY. (halo-kto ma jeszcze pad z nowej kolekcji-jakie macie napisy?) To by było dość logiczne wytłumaczenie.  😉
Sklep Gidran sprzedaje pady, na jednym zdjęciu jest ACT, a na drugim już Anky  🤔 http://allegro.pl/item877109960_pad_wszechstronny_anky_kol_stone_grey_bcm.html
No przecież piszę, że poprzednia kolekcja wszechstronnych ma albo ATC albo Anky. W tej kolekcji były: banana, orchid, stone gray, bright read, pea, orchid i ten niebieski.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 stycznia 2010 10:35
a banana nie byla z tej kolekcji co hortensja a w tej co orchid byla madeira
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
12 stycznia 2010 10:39
Zairka, hortensja banana i orchid były w tej samej kolekcji wiosna/lato 09 madiera jest w obecnej jesien zima 09/10
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 stycznia 2010 10:40
brzask :kwiatek: i wszytsko jasne, usprawiedliwiam sie ze jestem anko maniakiem od niedawna a moje anki to stare kolekcje 😁
Piszę jeszcze raz
1) kolekcja wiosna/lato 09- banana, orchid, stone gray, bright read, pea, hortensja, kreta blue - tu pady wszechstronne mogą mieć ATC lub ANKY
2)kolekcja zima09- dusk blue, sea blue, madeira, dusty lilac, grass, cardinal, gray- to raczej wszystkie mają ANKY z tego co wiemy jak na razie
majeczka   Galopem przez życie!
12 stycznia 2010 13:19
tunrida, nieznudziła mi się ale jakoś coś mi nie gra z moim holsztynem a dla niego miała być, jak się nie sprzeda to zostanie ze mną będzie dla arabokonika i stwierdzam że ja mam fajnie bo pod moją ujeżdżeniówkę super wszechstronne anky pasują tak samo dobrze jak pod skokówkę 😁
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
12 stycznia 2010 21:54
Banana była w 2 sezonach  (z pogłoskami , że ma wejść do standardów za drugim razem - co się chyba nie stało ?) :
- najpierw była na wiosne/lato 08. ( gdzie był kiwi, banana, pebble, chyba cobalt , china red i jakiś szary-graphite ? )
- drugi raz była na wiosna/lato 09 (banana, orchid, stone gray, bright read, pea, hortensja, kreta blue). Ta druga seria o nieco bardziej nasyconym odcieniu (cieplejszym? ). W tej drugiej serii poszły pierwszy raz pady wszechstronne i miały napisy ATC (dresażowe Anky)
- od obecnej zimowej serii poszły pady wszechstronne z napisamy Anky (?) , no i zmieniła się podobno minimalnie jakość materiału i grubość padów.

Możliwe, że ta banana z napisem Anky była starsza (chyba, że jest dresażowa, co z tego co czaję wyklucza taką ewentualność)
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 stycznia 2010 21:58
tak moja jest ujezdzeniowa 😉
co raz bardziej przekonuje sie ze chyba khaki zostanie ze mna 😁 musze jeszcze zobaczyc jak bedzie wygladal na karej 🏇
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
12 stycznia 2010 22:05
A to nieźle. 🤣   🤔wirek:
To choć  na pocieszenie obstawiałabym, że to jest z tej nowszej serii lato 09 . 😁

Khaki powinno być fajne na karej,  skoro karym pięknie jest w bebble (mam koszulkę khaki i jest minimalna różnica do pebble, khaki bardziej zielonkawe), o ile się lubi takie stonowane barwy.
Dziewczyny pomóżcie! Czy orientujecie się może, czy gdzieś w obrębie Trójmiasta można dostać produkty ANKY?
Ja zachorowałam na KRETA BLUE  🤔wirek: do derki HORZE w kratke  💃
A na mnie cos czeka na poczcie  😅 I mam ogromna nadzieje, ze jest to kobalcik 😀
Severus   Sink your teeth into my FLESH
13 stycznia 2010 12:39
Mój jakoś nie chce przyjechać... Może dzisiaj? Ostatnio codziennie latam do skrzynki jak wariatka, bo zamówiłam sporo sprzętu i nie mogę się doczekać, aż przyjdzie  🤔wirek:
Dziewczyny, nie wiecie mniej wiecej jakie beda kolory nowej kolekcjii ;D?

i czy gdziekolwiek jeszcze można dostać banana?
misia, ja szukałam i dupa, nie ma... chyba że używaną...
Mój najnowszy nabytek Anky grass, odcień ciepły, jak kiwi  😀

A na mnie cos czeka na poczcie  😅 I mam ogromna nadzieje, ze jest to kobalcik 😀


Cholera, to nie by kobalcik... 😕
a co? ja też na cobalta czekam 🙂
Czy mam ktos możliwość zrobienia zdjęcia Grass'owi i Pea razem? Dla porównania?

Próbowałam upolować Pea, ale marne szanse. Zakupiłąm Grassa i chciałabym się dowiedzieć jak duża jest między nimi różnica.
majeczka   Galopem przez życie!
13 stycznia 2010 18:51
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
14 stycznia 2010 01:57
Dramka,
do jakiej derki? 🙂

Fantazja,
kolor na focie wygląda realnie?
Severus   Sink your teeth into my FLESH
14 stycznia 2010 07:20
Vuko - w Koniku może jeszcze jest Pea, ja kupiłam przed Sylwestrem cały komplet 🙂
Dorotheah  kolor na fotce jest najbardziej zbliżony, to jest taki ciepły zielony, taka młoda wiosenna trawka, może uda mi się dziś zrobić lepsze zdjęcie

edit
banana w ogłoszeniach
jeden pad w kolorze pea wisi w gnl'u 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się