produkty ANKY

zalcia97 sie obudziłaś z tym Butterem, nie ma szo.  😂 Ładnie mu i faktycznie daawno temu to było bo już nawet nie pamiętam kiedy butterek poszedł w świat.
emptyline   Big Milk Straciatella
29 grudnia 2011 20:37
A my dziś wrzuciłyśmy na kuca seablue, nawet jedno zdjęcie wyszło. Potem padła lampa, a Całus się wiercił jak zwykle. Oświeci mnie ktoś co to za kolekcja?

Emila - Gdybym tylko wiedziała,ze zaraz potem kupiłam ujeżdżeniówkę !  😵 👿 🍴 🤬 😤 :nunchaku: :emot4: :emot4: :emot4: :/  ahah, wybaczcie mój bulwers,ale tak bardzo chciałam tą Ankę i miałam ją przed nosem 😀 Ah Emilio, mogłaś zaczekać ten miesiąc i mi sprzedać  🥂
To może ja teraz zaczekam z siodłem? Może jeszcze nie wiesz, że będzie Ci bezterlicowe potrzebne?  😵 😁
Ja chyba chcę navy albo czekoladę.
hahah, jasne,na pewno bezterlicówka będzie mi potrzebna ! xD. Navy nie,ale czekoladkę taaak! a zwłaszcza,że chcę ją kupić,to założysz parę razy i mi ją sprzedasz 🙂 to jest plan ej !
Pff to już wiem czemu nie navy, bo navy nie chcesz kupić!  🤣 a może coffee to chyba bezpieczny odcień z tych nowości.
Nie tylko, Navy na klusce jakoś mi się nie widzi. Z nowej nie bierz, bo to jakiś dziwny odcień,ni taki,ni taki,w ogóle mi się nie podoba. Mówię Ci,bierz czekoladkę ! Klusce będzie super !  💘
Najpierw musisz mi dać jakiś swój DL cobym sobie ubrała i sprawdziła czy nie będzie się zachowywał jak butter, bo jak będzie to ja pierniczę te anki.  😎
spoko 🙂 Ale jakie Ty masz teraz siodło ?  koniec,sorki za  🚫 :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
30 grudnia 2011 10:32
Dziołszki, jak se chcecie pogadać to PW od tego jest 😉

Ja popełniłam znów zakup, ale na razie się nie chwalę, czekam aż dotrze 🙂
a do mnie leci Anka Bright Red 🙂  jak doleci,to zrobię porównanie różnych czerwieni 😉
30 grudnia 2011 18:54
zalcia, dobry wybór, to super kolor 🙂 Taka czerwień, która się nie narzuca i nie jest taka oczokonkretna 😉
Livia - nie? a mi się własnie wydawało ,że jest mega oczodajna ;pp Ale sama zobaczę jak dojdzie, bo na zdjęciach to kiepsko wychodzi :P
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
30 grudnia 2011 22:50
Zalcia, a to ty paskudo ukradłaś pad moich mareń z ogłoszeń w wersji DL  🤬
Arivle  -wybacz ,ale ona sama patrzyła na mnie tym zachęcającym wzrokiem :-P
Są gdzieś dostępne owijki Madeira?
Albo dopasowałyście coś innej marki?

Musiałam jeszcze raz zapytać  😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
31 grudnia 2011 11:22
Azbuka już kilka razy padło to pytanie od innych osób, ale wydaję mi się że nikt jeszcze nie dopasował owijek  🙁
31 grudnia 2011 11:56
zalcia, moim zdaniem nie jest oczokonkretna - to taka ładna, ciepła czerwień 🙂 Oczokonkretny to był Lemon albo Eskadronowy Limegreen 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
31 grudnia 2011 12:06
Azbuka coś mi się kołacze, że kiedyś ktoś pisał, że powinny pasować owijki z Jarpola (fiołek alpejski)
Co do oryginalnych Anky madeira, to raczej tylko z drugiej ręki  😉
31 grudnia 2011 13:00
Nasturcja-Renata, nie wiem, czy fiołek będzie pasował do Madeiry - on był zamiennikiem owijkowym do Alt Rosy...
Na pewno fiołek nie będzie pasował. Madeira i Alt Rosa to 2 zupełnie inne kolory.
Livia aha, no to ok 🙂 no Lemona też chciałam strasznie (i nadal chcę 😀)  ale jak już mówiłas,spóźniłam się  🤦
Czyli rok kończę z 7 Ankami.  hm, mogło być lepiej. ( w sumie to może z 8 albo 9,czekam aż przyjaciółka odpowie xD)
horka   black horse <3
31 grudnia 2011 19:43
zalcia97 wiem, że w tym wątku się nie powinno komentować jazdy, ale poważnie nie mogę się powstrzymać. Matko! co ty robisz temu koniowi?  🤬 Może sobie od razu wypinacze na ostatnią dziurkę załóż, będzie ci wygodniej ,bo twoja ręka działa tu co najmniej tak samo albo i gorzej.  🙄
przecież zalcia wyraźnie napisała, że kiepsko jeździła i koń też nie najlepiej chodził.
Jej ! jakie starocie znalazłam xD Z czasów kiedy nawet nie miałam ujeżdżeniówki,koń się obijał, ja -bez komentarza, a jedyny plus to to,że miał taką ładną grzywę  💘

Widziałam jej zdjęcie na fotoblogu i koń fajnie teraz pod nią chodzi, na youtubie też są filmiki.horka musisz szukać dziury w całym w każdym wątku?
Kastorkowa   Szałas na hałas
31 grudnia 2011 20:06
horka chyba musi sie wyzyc do konca roku.
najwidoczniej  🤣
horka   black horse <3
31 grudnia 2011 20:36
Żenada... 🙄
Kastorkowa   Szałas na hałas
31 grudnia 2011 20:44
Ta bo ty wiesz wszystko przeciez
horka  naucz się czytać ze zrozumieniem, napisałam wyraźnie ,że zdjęcie jest stareeee, z resztą nie widzę na nim ,żebym robiła krzywdę koniowi  🤔
Nie wiem, widzę,że wszystkich musisz komentować negatywnie,rozumiem,że to z zazdrości ? Musisz się jakoś dowartościować?  😁  a żenadą są tylko twoje wypowiedzi, nie znasz się widocznie,a  wypowiadasz. Weź wyluzuj  🤣
nopebow  dziękuję  :kwiatek:

edit. a co Ci chodzi właściwie  z moją ręką ? (chodzi ci o drugie zdjęcie na zakręcie chyba xd)  🤔  rozumiem,że nigdy nie widziałaś konia  z ustawioną prawidłowo głową ? i co,myślisz może,że ściągam go na chama? Tak się składa,że nie jeżdżę z żadnymi patentami i nie zbieram konia na siłę, on sam musi odpuścić . 😵 przecież wszystko jest ok,tylko mój dosiad może wtedy nie był najlepszy  😀
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 stycznia 2012 17:50
zalcia97 na co jeszcze polujesz 😀

Anky Cognac

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się