produkty ANKY

Dziękuję dziewczyny za opinie :kwiatek: W takim razie nie mogę się już doczekać aż przyjdzie 😀
chilli2 w kolekcji ze stone greyem jakie były jeszcze kolory? stone, orchidea..?
Minosia :
Bright Red, Pea, Banana, Orchid, Hortesja, Kreta Blue, Stone Grey
Livia   ...z innego świata
23 maja 2012 12:43
Ruda, a ja czekam na zdjęcia 😉

Minosia, tu jeszcze poglądowe foto z tej kolekcji 🙂

Ankoholicy, mam jeszcze jedno pytanie z gatunku niezbyt mądrych. Czy z jakiś względów warto sobie zostawić któryś z kolorów: bright red, stone grey, pea. Czy wszystkie bez żalu puścić w świat? 
Livia   ...z innego świata
23 maja 2012 13:08
trusia, to zależy 🙂 Jeśli nie zależy ci na kolorach, a na dobrych padach, to zostaw - to była ostatnia dobra kolekcja. Natomiast jeśli masz jeszcze inne pady, a te kolorystycznie ci nie leżą, to puść 🙂
trusia,  to zależy od przywiąznia, na moją burnt orange z owijkami miałam sporo chętnych za niebotyczne kwoty, aż jak ktoś mi zaproponował dwukrotną wartość sklepową to chcialam sie złamać, ale jednak zostawiłam, wiec jeśli chcesz to puszczaj, choć bright red bym sobie zostawiła 😉 warto sobie zostawić, jeśli podobaja Ci się 🙂
Kolorystycznie nawet mi leżą, ale mam jeszcze kobalta, którego uwielbiam i dwa w produkcji u ivett.  Nie mogę się zdecydować,   🤦   bo z jednej strony może szkoda się pozbyć, a z drugiej nie lubię, jak coś leży. Stąd moje pytanie - żebym mogła siebie pchnąć w jedną albo w drugą stronę.  🤦   


Edit: oooo, burnt orange jest tak piękne, jak kobalt. Też bym się nie pozbyła.  🤣

 
trusia,  to niech nie leżą, rób ino roz szmato fotki i codziennie inny pad i nic sie nie zmarnuje😀 a burnt jest śliczny na Rudym, mieni sie w słoncu niesamowicie  😜 mam zdjęcia jak w cieniu wygląda jak koralowy, a w słońcu mieni się na złoto  😜
Livia   ...z innego świata
23 maja 2012 13:21
trusia, w takiej sytuacji też bym zostawiła, w końcu jeść nie wołają 🙂 No i wstaw tu kiedyś fotki 🙂
Foty nic nie wniosą, bo one poza kobaltem nie są rozdziewiczone. A takie saute to chyba już milion razy były.

Isabelle, dlatego kiedyś też chciałam kupić burnt dla swego rudego, ale nie trafiłam. Kupiłam jakiś inny pomarańczowy - nie pamiętam, jak się nazywal, ale był z gumowym napisem ANKY -  ale błyskawicznie rozpruł się w szyciu na grzbiecie i jakieś białe stamtąd wylazło. 
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 maja 2012 09:55
Rarytasik na ebayu  😍 Anky Red

i co to za kolor 👀 niebieskość
kittajka   yellow power
24 maja 2012 10:12
Zairka, ten niebieski wygląda na petrol, ale może być to kwestia słabego zdjęcia 🙂
Livia   ...z innego świata
24 maja 2012 10:55
trusia, pewnie miałaś Butterscotcha - szkoda, że te nowe Anki to czasem takie niewypały...

Zairka, co to za niebieski to ciężko powiedzieć, ja bym obstawiała Sea blue/Dusk blue, ale foto strasznie słabe. A Red pewnie jeszcze pójdzie w górę 🙂
tak, butterscotcha, teraz pamiętam. Znalazłam zdjęcia w kobalcie

trusia,  boosko! i jeszcze Ty pod kolor :o mniam mniam! zakładaj inne szmaty!
Matko, jakie ceny się pojawiły w ogłoszeniach  🤔  🤔wirek: Szkoda, że takie z kapelusza, bo kolory faaaajne.
Livia   ...z innego świata
24 maja 2012 20:29
domcia, ostatnio znów jest trend na drożyznę 😉 Dla mnie najdziwniejsze jest to, że ktoś te pady w takich cenach kupuje 😉
domcia406,  ceny są z czapy. 450 za pad z niefirmowymi owijkami? szalenstwo 😉 ale wszystko jest warte tyle na ile ktoś wycenia i za ile ktoś inny chce kupić 🙂 zapewne ceny jak za "rarytasy" (nienawidzę tego słowa od jakiegoś czasu, jak widzę je w ogłoszeniu to mam dreszcze) nie są aż tak bez uzasadnienia😉
Moim zdaniem są. Jakby poszperać w zagraniczych portalach, to można znaleźć fajne perełki za połowę tych cen. Albo kupić kilka hurtowo wtedy też wychodzi korzystniej i można jeszcze sprzedać z zyskiem 🙂 Najbardziej mnie rozśmieszył emerald za 350zł. No ale ciekawe, czy znajdą nowych właścicieli  🤔
Dlaczego bardziej śmieszny jest ten za 350 niż ten za 450?  😲
Livia   ...z innego świata
24 maja 2012 20:38
domcia, tylko nie każdy ma możliwości zamówić gdzie indziej, więc niektórym zostają tylko nasze ogłoszenia.
domcia406,  ja nie potrafię szukać 😉 przerażają mnie zagraniczne przesyłki, jakby ktoś hurtowo kupował to bym się chetnie dołączyła, ale sama? w życiu😉

mnie chyba bardziej zdziwiła cena  rozprutego graphite za 270, czy cobalta z nie firmowymi owijkami za 450 😉
słuchajcie a co się stało z bokt nl?? Tam nie ma żadnych aktualnych ogłoszeń. Gdzie teraz warto zaglądać??
trusia Bo ten  za 350, emerald, jest z nowej kolekcji. Oprócz tego, że ma ładny kolor to nic poza tym. Można go spokojnie kupić u nas za 200-250 zł, a o cobalta jest ciężko, co nie zmienia faktu ze cena spora.
Livia Może masz racje. Ale za takie centy, to wolałabym zamówić coś u Ivett, czy w Jarpolu. Dobra jakość, a cena przyziemna. Jakoś stary pad przybrudzony i powycierany przy popręgu do mnie nie przemawia, tym bardziej za 350-450 zł  😁
Isabelle Ceny tych przesyłek wcale nie takie straszne🙂 Jak zamawiasz kilka anek (i myślisz o tym, żeby część sprzedać) to na prawdę są całkiem przyjemne.
Mam sangrie !!! Hahahaha !!! Mam sangrie !!!!
domcia406 ja komplet Emeralda w super stanie kupiłam za 150 zł... 😀
Klami to fajny kolor,obfoć na koniu 🙂
Livia   ...z innego świata
24 maja 2012 20:50
Klami, na twoim Sangria będzie bardzo fajnie wyglądała 🙂

domcia, to już zależy co kto lubi, ktoś będzie chciał Ankę koniecznie, a ktoś zamówi w Jarpolu albo u ivett 😉

Ja już kiedyś się zżymałam na wygórowane ceny, ale - w sumie nie moja broszka. Jak ktoś chce to kupi i tak.
zalcia97 No właśnie... Swoją drogą zazdroszczę, bo to piękny kolor  🍴
Livia Jasne, każdy może sobie wystawić, za taką cenę, jak mu się podoba. Jego prawo i nic mi do tego, tylko dla mnie takie ceny są śmieszne 🙂 Ale jak ktoś ma taką ochotę, to niech kupuję  😂
Klami Nie mogę się doczekać zdjęć. Twój piękny ogór będzie wyglądał bombowo  😜
Livia   ...z innego świata
28 maja 2012 17:45
Ale nam wątek spadł... to odkopuję 🙂

Nieco zapomniany Lake blue 🙂



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się