produkty ANKY

Livia, pięknie  💘
A z Sandera niezłe ciacho  😉
Livia już nawet nie mam pomysłu co Ci pisać. Każde zdjęcie ładniejsze od poprzedniego, a Sanderowi we wszystkim ładnie  😍
Livia, bardzo bardzo ładnie 💘
Livia   ...z innego świata
28 maja 2012 20:07
Azbuka, gabb, domcia, bardzo dziękuję :kwiatek:

Swoją drogą, niełatwo było uchwycić ten kolor - większość zdjęć wyszła mi niestety prześwietlona...
xxagaxx na bokcie zrobili teraz takie ogłoszenia jak u nas http://www.bokt.nl/markt/
jakby ktoś polował na sand, to informuję, że byłam wczoraj w koniku i widziałam jeden egzemplarz  😉
Livia   ...z innego świata
31 maja 2012 15:52
Dziewczyny, mam prośbę - dobrała któraś z was może owijki do Olympii? Albo wiecie, czy jeszcze gdzieś mogę takowe znaleźć? :kwiatek:
xxagaxx na bokcie zrobili teraz takie ogłoszenia jak u nas http://www.bokt.nl/markt/


dzięki!!!!!!!!!
Livia   ...z innego świata
07 czerwca 2012 16:37
Kurcze, niech ktoś oprócz mnie rusza ten wątek 😂

Sangria z dziś 🙂



ekuss   Töltem przez życie
07 czerwca 2012 16:50
Właśnie zamówiłam swoją pierwszą Ankę- kolor wheat 😀
Livia   ...z innego świata
07 czerwca 2012 18:51
ekuss, fajnie, na twojej kobyłce powinno być elegancko 🙂
Livia  oj,bo nas nie ma kto pofocić!  😤  Ślicznie Sanderkowi w Sangrii! coraz bardziej lubię go w różach-czerwieniach.  💘
Livia, świetnie! 😜 Nas też nie ma kto focić, może po sobocie będziemy mieć jakieś zdjęcia 😉
Livia   ...z innego świata
07 czerwca 2012 19:27
zalcia, gabb, dziękuję 🙂 Mnie dziś też się przyfarciło z fotografem, ostatnio ciężko mi kogokolwiek namówić 😉
Livia - według mnie Sanderowi o wiele bardziej do pysia w różach i czerwieniach niż niebieskościach ale TEN kolor jest na nim BOOOOOSKI  😍
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
08 czerwca 2012 00:07
Livia odważnie  😉 ale podoba mi się
Livia   ...z innego świata
08 czerwca 2012 07:29
Karino, dziękuję 🙂

Nasturcja-Renata, dziękuję - długo nie byłam przekonana do różu w ogóle, ale jak już się przełamałam, to... podoba mi się 🙂
Rude w orchidei 😉
w cieniu:


w słoncu:


niestety średnio mi zdjęcia wczoraj wychodziły🙁
Livia   ...z innego świata
09 czerwca 2012 13:10
Isabelle, pisałam już w KRM że fajnie 🙂

My się zaprezentujemy tym razem mniej konkretnie, delikatniej 😉 Lilac w letniej odsłonie:



Livia  ślicznie.  💘 Jak zawsze z resztą :P  Spokojnie,ale ładnie.


Ja ubrałam dzisiaj moje osiołki w Buttera i wyglądały faaaaajnie. 🏇 Ale nie mam zdjęć  😤
Isabelle fajnie  😉
Livia dla mnie tak trochę mdło... Wolę was w żywszych kolorach.
Lilac mi się ostatnio strasznie spodobał, no i na Sanderze super wygląda! 😉
Livia pierwszy raz mi się nie podoba. Taki zupełnie bez wyrazu ten liliac. Ciemniejsze fiolety Wam lepiej paują 🙂
Livia   ...z innego świata
09 czerwca 2012 20:16
huzarova, zalcia, dziękuję bardzo 🙂

xxagaxx, domcia, to jest jeden z tych padów "dla mnie" - bardzo mi się ten kolor podoba. Może też niezbyt pięknie wygląda, bo było dość słonecznie, w cieniu pewnie wyszedłby bardziej wyrazisty 🙂 Ale i tak Hortensji i Ruby nie przebije 😉
ChingisChan   Always a step ahead! :)
09 czerwca 2012 20:52
Muszę się i tutaj pochwalić 🏇.
Haxley w mojej pierwszej ance 😀.
Nigna   Warto mieć marzenia...
10 czerwca 2012 11:11
A ja tak strasznie czekałam na okazje żeby kupić anky madeire... w końcu dostałam i jakoś mi nie przypadła  kolorystycznie do gustu; /
(pomijając że moja siwa wygląda tu jakby była w 8 mies ciąży ; o  Pracujemy nad tym ! ) Co myślicie ? Być może dlatego że nie mam do niej owijek , cieżko dostać a nic zastępczego nie pasuje. Puszczam ją w świat chyba : D
ChingisChan, ładnie 🙂 Co to za kolor?
Nigna, ładnie, ale jak dla mnie bez szału...
Livia   ...z innego świata
10 czerwca 2012 12:25
Ruda, odpowiem za Chingis, to Hot pink 🙂

Nigna, faktycznie jakoś tak nie za fajnie - może na jabłkowitym siwym byłoby lepiej...
Kurcze kusi mnie ten hot pink  🤔wirek: Będzie pasować do takiego gniadego?
Nigna  szkoda Madeiry sprzedawać , gdybyś dorwała owijki do niej byloby naprawdę fajnie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się