produkty ANKY

Livia   ...z innego świata
03 lipca 2012 10:25
Też mam nadzieję, że Anki jakoś wyjdą na prostą. Bo niestety jedyne, co mnie w tej chwili kusi, to kolory.

Ile bym dała, żeby wróciła stara jakość i pikowanie... ech 😉
deborah   koń by się uśmiał...
03 lipca 2012 10:26
ciekawe czy te narzekania docierają do nowych właścicieli marki
ekuss   Töltem przez życie
03 lipca 2012 17:21
Do mnie doszła dzisiaj Anky Kreta Blue 🙂 Pikowanie równiutkie! Materiał też milszy chociaż nie wiem czy to nie kwestia tego,że ,,nowa" nie była jeszcze pod siodłem
Livia   ...z innego świata
03 lipca 2012 17:52
ekuss, to po prostu kwestia tego, że Kreta to stara, dobra Anka, a Wheat to nowa średnia 😉
A mi się udało dorwać w sklepie ankę off-white nową, ze starym pikowaniem. Właśnie nie mogę się doczekać na przesyłkę  😅
ekuss   Töltem przez życie
03 lipca 2012 19:39
A w jakim sklepie jeśli można wiedzieć? Ja chciałam Anky white,ale na magazynie nie było...
ekuss w Karinie. Też wolałam white, ale trafiła się ostatnia stara anka off white więc bez wahania wzięłam 😉 mam nadzieję, że nie będzie problemu na zawodach- chociaż w sumie to ma tak delikatny odcień kości słoniowej, że wygląda jak biała.
Livia   ...z innego świata
05 lipca 2012 13:27
domcia, wstaw koniecznie potem zdjęcie na swojej siwej - ciekawa jestem połączenia Off white z tą maścią, a w galerii nic nie ma 🙂

A do mnie przyszedł znów pad, który mi się "odwidział", a teraz "powrócił" - Alt rosa 🙂 Dostałam też w miarę pasujące odcieniem ochraniacze HKM, ale one akurat chyba pójdą w świat 😉
Livia Niestety mojej siwej już nie mam. Musiałam się z nią rozstać 🙁 Zdjęcia wstawię pewnie, ale będzie nudno bo teraz została mi tylko gniada kobyłka. A alt rosa- jeden z piękniejszych ankowych róży. Uwielbiam go, i Twojemu jest w niej pięknie!
Livia   ...z innego świata
06 lipca 2012 07:31
domcia, oo, to szkoda... A ja dziękuję, porobię niedługo znów zdjęcia i będę mogla wymienić kolejne niezbyt fajne z galerii szmato 🙂
U nas powrót Anky Off White  😉
Abazuka ale pięknie malowany  Qń 😍
Azbuka - i już więcej się nie pozbywaj, bo dla was to szał! Uwielbiam rude w białych ankach (mój avek)


a ja chcę taki pad jak na okładce Gallopu, fajnie by było jakby był w tej kolekcji, albo następnej mmm  😍
ekuss   Töltem przez życie
07 lipca 2012 22:43
Kreta Blue:



Kreta kretą, Anky Anką, ale jak ślicznie ekuss wygląda na tych zdjęciach.  😀

ekus
s, powinnaś się wynajmować do reklamy takich szmat, bo mina i uśmiech aż krzyczą, że warto mieć taką kretę czy inną maltę.  💃
ekuss   Töltem przez życie
08 lipca 2012 10:00
trusia-dzięki 😀 Mi się bardziej takie fotki podobają niż ,,pozowane" (już pomijając fakt,że mój koń woli iść za mną i mi przeszukiwać kieszenie niż stać) 😀
Livia   ...z innego świata
08 lipca 2012 15:02
ekuss, już w KRM pisałam, że bardzo fajne, takie wesołe te zdjęcia 🙂

Azbuka, nie pozbywaj się więcej tej Anki, wygląda na Brylku super!
Azbuka, haha ja też wczoraj wyciągnęłam 🙂
W sumie niech nie wracają co starej jakości, pikowania, ponieważ ucierpi na tym mój portfel.
Doradźcie - co lepsze na tego pana?:

Orchidea

czy Aqua?
Konwalia - i w tym i w tym fajnie, ale brałabym róż 😀
Livia   ...z innego świata
09 lipca 2012 07:36
konwalia, a tylko te dwa kolory bierzesz pod uwagę? Z tej dwójki wzięłabym Orchideę, ale w ogłoszeniach masz teraz Hortensię, Grassa, Sanda, Mista - ja bym w te kolory bardziej celowała 🙂

edit: dzisiejsza Alt rosa, niestety tylko te zdjęcia wyszły...



Ankomaniaczki! Gdzie w Holandii najlepiej kupować Anky? Chodzi mi o strony netowe, ale także o sklepy stacjonarne.
:kwiatek:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 lipca 2012 14:05
Dobra oczarowana zdjeciem Juliadny, mocno rozwazam emeralnda na siwego... ale jakos nie wyobrażam sobie że będzie takie Wow z brązowym osprzetem? 👀
Livia biore tylko te pod uwagę, ponieważ są po znajomości, więc pewnie będzie jakaś zniżka (najpewniej na orchid  :cool🙂
Karusek pięknie w Alt Rosie, z owijkami będzie dopiero szał  😍
Cierp1enie i chyba tak zrobię 😉
oraz podłączam się do pytania pokemon  :kwiatek:
Zairka - będzie fajnie, bierz, najwyżej sprzedasz  😁

Livia - ślicznie, tak delikatnie 🙂
Livia   ...z innego świata
11 lipca 2012 10:54
konwalia, Cierp1enie, dziękuję 🙂 W owijkach byłoby już chyba trochę za słodko  😁

Zairka, z brązowym osprzętem Emerald może się trochę gryźć, ale mimo wszystko bym zaryzykowała 🙂

na Allegro jest Terra wystawiona w licytacji i Grey
Fantazja to są chyba te same co u nas na ogłoszeniach.
Terra kusi, aczkolwiek szału na moim nie będzie  🙄
Livia   ...z innego świata
11 lipca 2012 16:10
Tak, to te same, co u nas 🙂 Ja się zastanawiałam, ale wolę typowe czerwienie na mojego, a nie takie pomarańczowo-czerwone.

A ja wreszcie zdobyłam Reda  😅



Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
11 lipca 2012 16:19
Livia szał  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się