produkty ANKY

Livia   ...z innego świata
31 grudnia 2014 13:10
Burza, prawda, krótkie są te pady... Mnie to akurat nie przeszkadza, bo mam siodło z krótką tybinką, ale rozumiem ból.
emptyline   Big Milk Straciatella
31 grudnia 2014 13:46
Jak dobrze mieć tybinkę tak krótką, że nawet VS-ka starcza na długość.  🤣
Ktoś ma zdjęcia porównawcze Sangria i Cyklamen?
Jak one w zestawieniu wypadają?
Livia   ...z innego świata
07 stycznia 2015 08:27
Cobrinha, Cyclamen wydaje się być nieco ciemniejszy i bardziej nasycony, ale niestety nie znalazłam żadnej fotki z Sangrią. Tylko u nas taką z Fuchsią: http://re-volta.pl/galeria/img/126122 .
Hej wie ktoś może czy ten czaprak to anky ?
myślę że odpowiedź jest w rogu czapraka.
emptyline   Big Milk Straciatella
31 stycznia 2015 19:25
Ahahahah, fantastyczne pytanie. 🙂
Livia   ...z innego świata
02 lutego 2015 15:09
Swoją drogą, ciekawe kiedy Anky wrzuci kolory z wiosennej kolekcji, ciekawa ich jestem 🙂
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
02 lutego 2015 15:28
Livia   ...z innego świata
02 lutego 2015 15:35
Brzask, dzięki! O rany, ja nie mogę, ale żarówa ten jeden 😂 A tak to wszystko po staremu, niebieski, różowy i czerwony 😵
Jejku, niemal w kółko to samo  😵
choć żarówka fajna hehe
Dostałam dzisiaj w prezencie dla Cro. Jutro wrzucę zdj na modelce 😀
Livia   ...z innego świata
11 lutego 2015 16:36
mala_mi, ale oczodajny róż! Co to za kolor? 🙂
Czy starsze pady Anky były produkowane w 3 wersjach: skokowej, wszechstronnej i ujeżdżeniowej (taki jak dl tylko ciut krótszy) czy jak obecnie w skokowej i ujeżdżeniowej?
mala_mi0076 to Anky Pink?
Cobrinha wydaje mi się, że kiedyś (stare pikowanie) były tylko DL  😉.
Livia   ...z innego świata
11 lutego 2015 18:46
Cobrinha, starsze Anki, do wiosny 2009, były tylko DL, potem DL i VS 🙂
No tak właśnie myślałam. Dokładnie chodzi o pad Butterscotch.
Na zdjęciu jest dl a opisywany jako wszechstronny (niby krótsza wersja dl  🤔 )stąd moje pytanie.
Butterscotch z tego co pamiętam to ta sama kolekcja co moja stara Anky Pink, były już wszechstronne. To była jedna z pierwszych kolekcji z nowym pikowaniem (krótsze pady). 🙂
Czyli jednak... to wszechstronny od wersji DL różnił się tylko długością?
Jest inaczej wyprofilowany. I jest chyba jeszcze krótszy  😁.
Livia   ...z innego świata
11 lutego 2015 19:41
Cobrinha, są tylko dwa rodzaje padów, nie ma krótszego padu DL 😉 Krótszy można napisać tylko w odniesieniu do starych padów, ale to dalej ten sam profil DL. Różnicę w profilowaniu obu, DL i VS, widać bardzo wyraźnie. Tu masz np. Hortensię VS:

Nie ma opcji, żeby się pomylić. Dodatkowo pady VS mają szlufki na popręg 🙂
Ok, bardzo dziękuję - dla mnie różnica jest ewidentna, chciałam tylko skonfrontować informacje które dostałam 🙂
to jest Desert Rose, w realu jest mniej żarówiasty, taka brzoskwinka 😉 dzisiaj nie zakładałam jej nic, bo w stajni byłam całe 15 minut... w domu mam szpital  🙄
Livia   ...z innego świata
12 lutego 2015 10:35
mała_mi, serio to jest Desert Rose? No ale może faktycznie kwestia zdjęcia, że wyszło tak żarówiaście 🙂 Jak będziesz mogła, wrzuć zdjęcie na swojej 🙂

Cobrinha, zawsze do usług 😀
Pad na modelce
Livia   ...z innego świata
14 lutego 2015 15:53
Pad wygląda ładnie, ale co to za cudowny koń 😍 Napisz coś  więcej, co to za rasa przede wszystkim 🙂
To jest irlandzki cob, niestety jest NN i nie moge powiedzieć Ci jaka mieszanka dała taki efekt
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
Livia   ...z innego świata
15 lutego 2015 15:03
mala_mi, piękna 😍 Wstawiaj jej więcej 🙂
jak tylko dopadnę jakiś nowy padzik wrzucę na 100%  😁  dziękuję za miłe słowa odnośnie Cro  :kwiatek: teraz spróbuje jakis błękicik jej sprezentowac 😉
Livia kurcze, ten khaki jaki piękny. Na Mojego pół siwego byłby chyba idealny.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się