produkty ANKY

Bo były różne Anky, o różnej miękkości i sztywności! Mam pady z różnych okresów i wyglądają naprawdę różnie pod tym względem. Jedne to miękkie szmatki, a inne to całkiem sztywne pady.
I jak podoba Wam się nowa kolekcja?
anil22 jakoś tak bez szału  👀 zarezerwowany mam ten fiolet z limitowanej tylko 💘
Właśnie, gdzie można dostać pad shiny purple?
protoniasta dopiero będą dochodzić do sklepów  :kwiatek: w horsetown będą  :kwiatek:

Edit
Nie będzie jednak, bo wszystkie już sprzedane  👀
A był gdzieś jeszcze? W animalii?
Mi sie podoba ten szary komplet ale jasne ochraniacze na sezon zimowy odpadają.
Właśnie do mnie przyszedł  😅
Ale świetny  😍 Czekam na zdjęcia na koniu
Ma ktoś zdjecia Climatroli granatowych z kolekcji wiosna lato?
Rozmiary są takie jak BR?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
27 sierpnia 2019 11:20
Pytanie dotyczące climatroli, one nadają się tylko do ujezdzeniowej jazdy po płaskim? Czy można je śmiało zakładać w teren, jazde z drągami?
Pati2012 używam i w tereny i nawet zdarza się na padok.
charlieeee, skąd go wytrzasnęłaś? W horsetown twierdzili, że dopiero będą??
anai no właśnie horsetown, dotarły do mich chyba w piątek i w poniedziałek wysłali. Na stronie ich nie będzie, bo już wszystkie podobno zarezerwowane i sprzedane  👀
charlieeee, to nieładnie, jak pytałam o wcześniejszą rezerwację, to napisali że nie ma takiej możliwości...
anai dziwne  👀 a kiedy pisałaś? może już nie mieli wolnych egzemplarzy?
charlieeee, pisałam do nich 11 lipca, słabe..
Anai, trochę Cię rozumiem. Sama czekam na te pady od pierwszego zdjęcia na FB Anky. I okazuje się, że nie powinnam grzecznie czekać, tylko truć w sklepach tyłki. :P Nawet w oficjalnych przedsprzedażach nie udostępnia się całych kolekcji, zazwyczaj połowę, a tutaj nawet tego... Wiedziałam, że będzie ciężko dostać ten pad, ale nie sądziłam, że aż tak. Nie wiem, pewnie się czepiam i ktoś może powiedzieć, że gdybym sama na to wpadła, to bym się nie czepiała. Ale tak trochę dziwnie zaklepać wszystko przez emaile... No, ale to nie mój sklep, nie moja decyzja. Mam nadzieję, że gdzieś jeszcze dorwę.
To dziwne, mi co prawda na tych padach nie zależało, ale ja nigdy nie spotkałam się z sytuacją gdzie przed sprzedażą sklep rezerwował czapraki...
Nawet jeśli chodzi o inny sprzęt, moim zdaniem kto pierwszy ten lepszy, ale sklep nie powinien dopuszczać do takich sytuacji. Założę się, że większość osób nie widziała o takiej możliwości i czekała aż wejdą do sklepów :/
Ja się z takimi rezerwacjami spotkałam już w kilku sklepach  👀 nie jest to dla mnie nic dziwnego szczerze mówiąc  👀
Napisałam do horsetown, okazuje się, że można ten pad zamówić. Będzie.
Czy w Poznaniu te nowe anky na żywo można zobaczyć tylko w Bruge? Ew gdzieś w Wawie?
Tylko Bruge jeżeli chodzi o Poznań, ale jeszcze ich nie maja z tego co się orientuje 😉
Napisałam do horsetown, okazuje się, że można ten pad zamówić. Będzie.


Naprawdę? Wystarczy się do nich odezwać na facebooku czy coś?
Dawno mi się tak smutno nie zrobiło... On jest prześliczny!
Czemu smutno skoro będzie w sprzedaży?  :oczy2 ktoś mi po prostu złe sformułował zdanie najwidoczniej  👀
Zanim dotarłam do posta w którym jest informacja, że będzie dostępny to zdążyło mi się zrobić smutno.  😁
Dziewczyny! Fiolet to szał w ciapki  😍 jak wrzuciłam na konia, to oszalałam jeszcze bardziej!
kitty, - zdjęcie, zdjęcie koniecznie! 😎
Niestety mam tylko taki koszmarek  😵 Maniuś nigdy nie ma czasu na zdjęcia, a mój kalkulatorek już mocno leciwy.... Ale jest mega wooow  😀
A do mnie dziś przyszły climartole estate blue i są fajne, chociaż w pomieszczeniu słabo blingują 🙂
Orientujecie się czy pad estate blue jest zwykły matowy, czy ma coś połysku?
Zwykły matowy
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się