produkty ANKY

D&A- no to jeszcze kasztan w cobalcie  😉

😉
Uhh a kobalt dalej do mnie nie trafia i gryzie w oczy...

Quanta w pomarańczu pięknie, a Off White też miałam na zawody i nie było dużego dysonansu, może kwestia światła?
Dla mnie też Kobalt jest strasznie rażący...
A ja za to przeżyłam szok... wyjęłam wczoraj z pralki mój fioletowy pad, który mam od roku i który piorę zawsze tak samo a on jak psu z gardła... porobiły mu się bąble, jakieś takie jakby kreski... dramat 😤
sznurka czyżbyś zdobyła kiwi?  😉

mhm  😎
sznurka- foty  😍
libella- ktoś pisał <już nie pamiętam kto> ze jak mu sie spurchlił <?> to przeprasował pare razy i był jak nowy  😀
LOVELY, jak bede miała zestaw, aparat i wsiade to pokaze
ale nie liczyłabym przed marcem
bo nawet jak dwa czynniki wystąpią to aparatu dalej nie mam....
Lovely to chyba nawet ja pisalam, bo mi się z miesiąc temu spurchlił china red i przeprasoałam i rzeczywiście było lepiej- może nie jak nowy, ale zagniecenia zeszły. Ale sam fakt że się tak robi mnie przeraża... 🙄
sznurka ma kiwi!!!!  🤔  jak wpadnie w Twoje łapki to foty jak najszybciej

Ja to jak bym miała wybrać sobie kolor z letniej kolekcji Anky, to nie wiem, co bym wybrała, pewnie i kobalt i kiwi i banana  😅
ja sie z kiwi zastanawiam czy dla hucunia go nie zostawić na "pierwsze koty za płoty"
to ja już sie boja prać swoje anky  🤔
mam 3, dopiero jeden prałam-czarny <dwa nowe>, prałam ręcznie bo ja zobaczyłam co sie stało z padem korsik to sie przeraziałm.... wszystkie szwy popuszczały... a czarny w rekach wyprać nie było takim problemem <poza tym ze jak wchłonął całą wode to ważył z 20kg  😁> następnym razem mama mi go wrzuciła do pralki <nie ma to jak pomylić błekitny z czarnym  😁> i przeżył, naszczęśćie.
Ale mam jeszcze bordo i larix, a larix jest jasny... więc w rekach trudno bedzie go doprać.. chyba będe do pralni oddawać  🤔
Linka no co ty, wypierzesz potem dla Hucyka, do tego czasu to jeszcze 15 szmat przed Tobą, nie oszczędzaj jak kupiłaś 😉
Lovely no ja ten fioletowy prałam od roku tak samo i wyglądał ok, a teraz nagle taka niespodzianka ;/
Chyba też zaczynam prać ręcznie...
Burza, moze i racja😀
a z aparatem mam dosc juz tego wszystkiego, bujania się od sierpnia...
Kup jakiś malutki tani na raty, to jak nic jak tylko kupisz tamten wróci z gwarancji 😉 a jak nie to chociaż będziesz miała czym się bawić, bo to zakrawa na głupi żart przecież z tym serwisem.
caroline   siwek złotogrzywek :)
01 stycznia 2009 12:21
no ładnie sie porobilo z tymi padami... szczerze mowiac jestem w szoku...
z drugiej strony - przez moje rece przeszly bodajże trzy pady - i musze przyznac, ze kazdy byl inny - grubsze/ciensze, sztywniejsze/szmatowate... czy to o czyms swiadczy...?

anyway, czytam was i serdecznie pozdrawiam - jako szczescliwa posiadaczka nie mniej niz pięcioletniego czapraka stubbena w stanie jak nówka sztuka 😁  ankypady sa przymale pod moje siodlo, ale czytajac o waszych perypetiach oduczylam sie żałować, że nie mam ankypadu  😉
caroline, ja mam 4 i wszystkie są takie same z kolei;]

Burza malutki to moge z dołu pożyczyć i pokazywać mglisto - poruszone zdjęcia, ja wierze ze wroci lada dzień tylko ciekawe ile będę musiała z kolei czekac w ramach wymiany na zamówienie mi przez sklep nikona bo nie podejrzewam ze będą się spieszyć...
Lovely,nawet nie wygląda tak źle🙂
Ja mam sztuk kilka, i tylko banan raczył się spurchlić. Reszta jest o.k - zobaczymy jak nowa czekolada się zachowa - ale to jeszcze chwila czasu. Najpierw ją trzeba rozdziewiczyć, wytyrać i na końcu uprać.

Na szczęście już mam chętnych 🙂
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
02 stycznia 2009 10:46
Ja mam ich sporo i nie mialam jak do tej pory problemu z praniem,ale powiem Wam ze pad ktory ma juz 3 lata troche sie jakoscia rozni juz od tych nowych.Moze zwiekszyli produkcje i nawet jak po materiale widac ze cos z nim nie tak to wiedza ze itak sie sprzeda i dopuszczaja do sprzedazy? Tak naprawde to powinna byc jakas gwarancja i mozliwosc reklamacji np do roku?!


Ma ktoś może taką kurtkę?
Chciałabym zobaczyć inne fotki takiego wdzianka i dowiedzieć się czy warto kupić 😉
Gdzie można jeszcze dostać pady z aktualnej kolekcji?
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
02 stycznia 2009 15:31
w pasi-koniku na przykład, coś powinni mieć też w GNL i Ihaha?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 stycznia 2009 16:43
W Ihaha nie mają nowej kolekcji.

Ja mam dość sporą stawkę padów i wszytskie łaskawie trzymają się dobrze. a jakby m isię zdarzyło coś takiego jak Korsik to na pewno bym oddała pad do reklamacji. Przy produkcji masowej zawsze może trafić się jakiś bubel, a z doświadczenia już wiem, że Anky bez problemu uznaje reklamacje i się dostaje nowy padzik 🙂
Ok,w Pasi-koniku chyba będą 😉 jeszcze jakby ktoś był tak miły i wstawił adres strony,bo mi się gdzieś niestety zgubił,na której były przedstawione zestawienia wszystkich padów Anky z róznymi końmi.To była bodajże niemiecka strona,była tam też Sznurka z koniem.Dzięki wielkie  :kwiatek:

ps juz znalazłam 😀
Koniczka
tylko, że ja chciałam reklamować pad kiedy dopiero co zmienil się właściciel apollosy i Pani mi napisała, ze nie mają jeszcze podpisanej umowy i nie ma jak mi zareklamować  🤔

ale dałam do krawcowej i super mi to poprawiła, nie widać, ze jest poprawiane a się suuper trzyma!

ale fakt faktem, że pad za prawie 200zł i takie historie  🙄
Mnie ostatnio naszło na nowy pad anky  😁 najlepiej biały albo czarny  😜 tyle czapraków, a w sumie tylko w nim jezdze  🤔wirek: poczekam na dobre czasy az uda mi sie uzupełnic fundusze  😁 😵
Jun - jak czarny to zerknij do Lamri - jest przecena i są bodajże po 149 pln 🙂


Ma ktoś może taką kurtkę?
Chciałabym zobaczyć inne fotki takiego wdzianka i dowiedzieć się czy warto kupić 😉


widziałaś tą kurtkę na żywo? chodzi mi o kolor podszewki oraz kaptura  😎
No właśnie nie widziałam. Niby sklep blisko, ale dojazd dziadowski, bo to już za miastem.
Jak nic nie wymyślę i będę miała okazję, to podskoczę obadać. Ale wolałabym najpierw się dowiedzieć czy warto się tam telepać tylko po to, żeby zobaczyć 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się