Kto/co mnie wkurza na co dzień?

-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
27 października 2014 09:54
safie niestety ale to norma. Ja zawsze dzwonię dzień przed wizytą upewnić się, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem. 🤔wirek: JA DZWONIĘ, mimo, że to ICH obowiązek poinformować o jakichkolwiek zmianach! 👿
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 października 2014 09:56
-bibi22- , dzwoniłam w piątek, a wizytę miałam na dzisiaj wyznaczoną
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 października 2014 11:24
To ja w piątek byłam u chirurga, który mi zlecił PILNE rtg kręgosłupa. Dzisiaj czekałam w kolejkach prawie 2 godziny, a po zdjęcie z opisem mam się zgłosić... za tydzień! Albo mi do tego czasu przejdzie, albo w ogóle przestanę chodzić...
Facella ciesz się, ze tylko tydzień. Ja na pilne echo serca czekałam miesiąc  😁  gdyby nie to, że zrobiłam prywatnie to wszystkie badania miałabym w lutym.
Nie ma to jak sprawnie działający fundusz zdrowia.
Strasznie wkurza mnie mój sąsiad. Ma dwa owczarki niemieckie, jak nie domkna bramy to psy wybiegaja. Nie wiem jeszcze jak ale wchodzą do mnie na podwórko. O ile mnie słuchają lepiej niż właściciela bo częściej mam z nimi kontakt niż on to niestety nie tolerują innych zwierząt. Zamordowały juz moją kotkę  😕 i boję się że następne podzielą jej los mimo że nie wychodzą za podwórko. Druga opcja jest taka że to psy zginą. Bo dzisiaj miały szczęście że koń się nie otworzył, bo on nie z tych uciekających przed psami i juz jednego ma ma sumieniu. Jeden kot mi kuleje wiec pewnie przed nimi uciekał wiec zalowalam że Drako był w boksie, ale z drugiej strony co te psiaki winne że mają właściciela ignoranta ? Jak ostatnio ktoś zwrócił mu uwagę ze psy mogą kogoś pogryzc to powiedział, że najwyżej się je uśpi  🤔
Facella u nas we Wrocławiu, terminy do poradni urazowo-ortopedycznej są na przyszły rok (w trybie "normalnym"😉, a ze skierowaniem z dopiskiem PILNE też były niezłe ceregiele. Tak więc nie masz najgorzej  😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
27 października 2014 13:12
Eh,... ja muszę radzić sobie z dziurą w kolanie bo mam termin dopiero na styczeń na artro ( termin wyproszony, bo oficjalne wolne miejsca sa dopiero na kwiecień). No chyba że znajdą lukę  to będą drynić wcześniej.
Od czerwca jestem praktycznie wyautowana z chodzenia i momentami czuję ze stawy ledwo ciągną. Pojawiły się też zwyrodnienia.Mam nadzieję ze to jest odwracalne.
Strach pomyśleć jakie będą tego  zdrowotne konsekwencje, ale no nie ma 6 tysi na zabieg.
Muszę czekać, robić sobie fizjoterapie domową i być dobrej myśli.
Czuję się bezsilna i to mnie wkurw... niesamowicie.  👿
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
27 października 2014 13:24
aż strach chorować  🤔
Mój wujek miał ostatnio bardzo silne bóle brzucha (a on z tych silnych i u lekarza był ostatnio dawno temu) no i dostał skierowanie na usg. Na za 2 tyg...
Mój dziadek miał czekać rok na operację oka. Udało się załatwić wcześniej, ale przez ten czas to by już całkiem przestał widzieć i by mu powiedzieli, że operacja już nie ma sensu. 🤔wirek:
B.B.   Wszystko ma swój początek i koniec.
27 października 2014 14:11
Witamy w Polsce, swoją droga gdybym kiedyś nie poszła do lekarza prywatnego i nie zrobiła zabiegów na kolana (wybuliłam na to z własnych pieniędzy, pomimo, że płacę składki jak większość), to pewnie dziś już bym na konia nie wsiadła. Taka chora rzeczywistość.
wkurzyła mnie dziś listonosz która paczkę do mnie zaniosła do sąsiadki z naprzeciwka której szczerze nienawidzę (i której nie ma teraz w domu ), zamiast zostawić awizo i zanieść na pocztę  👿
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
27 października 2014 15:54
To pisz skargę inaczej nic się nie zmieni. Zaznacz, że chcesz na poczcie odbierać a nie u sąsiadów.
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 października 2014 16:53
Facella u nas we Wrocławiu, terminy do poradni urazowo-ortopedycznej są na przyszły rok (w trybie "normalnym"😉, a ze skierowaniem z dopiskiem PILNE też były niezłe ceregiele. Tak więc nie masz najgorzej  😁

Ale rzecz w tym, że ja nie do poradni. Zdjęcie RTG miałam zrobione dzisiaj na skierowanie od rodzinnego. I na głupi opis mam czekać tydzień, nawet cholernej płytki nie mogłam dostać dzisiaj (poleciałabym do chirurga i by sobie obejrzał, bo mogę się dostać do niego od ręki, może nawet na dziś byłoby miejsce), nie muszą mi tego tam opisywać... To nawet wynik tomografii dostałam od ręki, a tam było chyba więcej do opisywania... Przy tym ten kręgosłup martwi mnie bardziej, niż łeb, bo o ile z łbem się borykam od lat bez żadnych większych wariacji, tak plec nawalił mi gwałtownie i znacząco... Zwyczajnie się boję, że wyjdzie coś pilnego, z czym powinnam już od tygodnia leżeć bez ruchu, a nie latać po lekarzach za głupim opisem zdjęcia.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 października 2014 19:09
Dziś nie jest mój dzień ... Macie czasem tak, że coś co ciągle wpadało wam w ręce w momencie jak jest potrzebne znika? Normalnie diabeł ogonem przykrył  👿
Żeby to raz 😉
Módl się do św. Antoniego  🙂
Ateistycznie doradzę... Zrób porządek  😀iabeł:.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 października 2014 19:49
Naturalsi, zasadniczo porządek mam w szafkach. Aktualnie przekładam wszystkie papiery i nigdzie nie ma tej jednej jedynej karteczki potrzebnej na już  😵
safie, znajdzie się, na pewno znajdzie się jak już nie bedzie potrzebna 😉
Szczęśliwy finał historii książkowej? Mail od sprzedawcy:


Thank you for taking the time to send me the pictures. I will launch a complaint with the postal service.

I will refund you in full, as we do not want you out of pocket.

Please do not return the item to ourselves, please keep it if it of any use to you or dispose of the item.


Fajnie 😉
Wkurza mnie, że kolejny młody, zdolny człowiek wyjechał i pisze do mnie z Londynu. Strasznie mnie to smuci. Te wyjazdy. Fajny chłopak, artysta i ląduje na zmywaku, bo tu nie ma dla niego szansy na studiowanie, życie. Podły ten nasz kraj.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 października 2014 11:46
Tania, mnie wczoraj wybitnie z równowagi wyprowadziła informacja w radiu, że rząd aby zapobiec wyludnianiu kraju chce ściągnąć obcokrajowców ... Nie ma żadnego planu, żeby zatrzymać młodych i zdolnych, żeby zapewnić pracę, mieszkania itp.  🤔wirek:
Tania, mnie wczoraj wybitnie z równowagi wyprowadziła informacja w radiu, że rząd aby zapobiec wyludnianiu kraju chce ściągnąć obcokrajowców ... Nie ma żadnego planu, żeby zatrzymać młodych i zdolnych, żeby zapewnić pracę, mieszkania itp.  🤔wirek:

No już o tym miałam nie pisać. Też czytałam. O 140 tysiącach na początek. Pomyślałam, że może jestem zaściankowa, dzika jakaś, że nie chcę imigrantów. Ale skojarzenie się samo nasuwa. Wypchniemy naszych najzdolniejszych ludzi i będziemy budować nowe państwo z nowymi. Niewykształconymi.
kujka   new better life mode: on
29 października 2014 12:07
aktualnie nowa ustawa o cudzoziemcach jest skonstruowana tak, zeby sciagac mlodych, zdolnych, wyksztalconych. inzynierow, menedzerow i takich tam 😉


co nie zmienia faktu, ze nawet bez wyjazdow polskich mlodych, wyksztalconych i doswiadczonych nasz kraj bedzie sie starzec, bedzie potrzebowal nowych pracownikow. bo sie starzejemy a jakos nikomu do glowy nie przychodzi, ze moznaby jakos ulatwic zycie ludziom, ktorzy decyduja sie na plodzenie nowych pokolen Polakow...
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 października 2014 16:26
Strasznie się dzisiaj wkurzyłam... Panowie ze spółdzielni mieli przyjść do grzejników, bo się zapowietrzyły. Przyjść mieli "przed południem", więc ja od rana siedziałam w domu, chociaż powinnam pójść w parę miejsc. Oczywiście - nie przyszli. I ja cały dzień zmarnowałam. I zmarnuję kolejny, bo jutro też muszę siedzieć  😤
Tania uważasz, że obcokrajowcy sa niewykształceni ?
Patrząc na Wielką Brytanię, przyznam że obawą napawa mnie pomysł ściągania obcokrajowców. Boję się, że przyjadą nie tylko wykształceni ludzie, ale też różnego autoramentu i przekonań dziwni popaprańcy.
Tania uważasz, że obcokrajowcy sa niewykształceni ?

A Ty mnie uważasz za jakąś głupią czy co? Wszystko trzeba pisać duzymi literami i prostymi zdaniami?
Większość imigrantów nie zna języka polskiego. I trzeba zacząć od podstawowej edukacji w tym zakresie.
To miałam na myśli.
Z mojej strony: koniec rozmowy na ten temat.
Poza tym kto zdolny, dobrze wykształcony przyjedzie pracować do PL za takie stawki i śmieszną emeryturę na starość.
Tacy ludzie mają perspektywy zazwyczaj w swoich krajach lub innych dobrze rozwiniętych, nastawionych na ludzi. Ściągnęli by Polaków do kraju, a nie własnym działaniem zmuszają ich do wyjazdu za lepszym życiem  😤  <<cała gromada moich znajomych, rodziny mieszka za granicą i nie mają na razie zamiaru wracać, dobrze im tam.
Tania a czy Ty musisz od razu do człowieka z 'twarzowym' wyskakiwać ? Tylko zapytałam a nie od razu stwierdziłam, że jesteś głupia czy coś... nawet o tym nie pomyślałam. I weź się tutaj coś odezwij.  🙄
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się