Kto/co mnie wkurza na co dzień?

Dodatkowo w BIK jest możliwość zarejestrowania się do aplikacji, która powiadamia nas kiedy ktokolwiek próbuje wziąć kredyt na nasze dane. Ponoć płatne to jest, ale niewiele, coś koło 25zł rocznie. Przyznaję jednak, że nie sprawdzałam czy i jak to działa. Ale może jest to jakieś zabezpieczenie?


Potwierdzam, przy braniu kredytu hipotecznego założyłam konto w BIK i przychodziły mi alerty nawet wtedy, gdy ktoś sprawdzał moją zdolność kredytową, więc miałam bieżący podgląd tego, czy ktoś interesuje się moimi finansami. Powiadomienia o wziętych kredytach i ewentualnych spóźnieniach w spłacie też tam są.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 maja 2018 08:22
do szału doprawdza mnie to, jak Polacy jeżdżą w nocy, po średniej jakości drogach, albo przez remonty. pokonuję tę samą trasę w dzień i nie spotykam tylu wariatów
MeggiB : już myślałam, że takie coś tylko u mnie i wstyd się przyznać- sterta garów w zlewie, synuś nawet do zmywarki nie przeniesie. Jeszcze bym zrozumiała wstręt do ręcznego zmywania, ale nie nastawić zmywarki ??? Popełniłam jakiś bład wychowawczy.
Pestka : to jest ogolnoświatowa epidemia pt. "kto pani to tak spier... i takiego przypadku nie widziałem". Dzięki takiemu opisowi i związanymi z ew. naprawą trudnościami można podnieść cenę.
Behemotowa :miałam 3 psy ze schroniska, wzięte kiedy miały po ok. 8 lat, przeżyły jeszcze 5 i 6 lat. Niestety rottweilery, dobermany krótko żyją, psy niestety zmarły, mnie jest potrzebny pies obronno-pasterski z normalną głową. W fundacjach oburzenie, że pies ma pracować i to jeszcze na wsi, czyli nie wydadzą, w znajomym schronisku nie mają. Kupiłam z rodowodem FCI i oburzenie nawiedzonych jak mogłam nie wziąć psa ze schroniska  🤔wirek:.
Przy okazji: gugiel mnie trochę podłamał: na streetview 2012 zobaczyłam swój domek, a przed nim dwa moje psy, które zmarły, jeden w 2016, a drugi w 2017. Koniec szychty, a ja z pracy nie wychodzę, tylko sobie ryczę i wykazuję objawy załamania nerwowego.
NOAK Tylko ja to słyszę od fachowców którzy swoje fuszerki przychodzą oglądać, no i oczywiście twierdzą, że nigdy wcześniej im się to nie zdarzyło i pierwszy raz to widzą!

No i koń też wyjątkowo chory, pierwszy taki przypadek w klinice 😵
Zapomniałam dodać: oczywiście, że najczęstszą odpowiedzią na "kto pani tak to spier..." jest "pan ze swoim zespołem kilka miesięcy temu".Po kilkunastu remontach, wizytach u mechaników jestem całkowicie pewna tej oczywistej oczywistości.Pożyjesz, zobaczysz 😉.
A mnie kiedyś próbowali po takim "nigdy nie widzieliśmy takiego przypadku u konia" grozić konsekwencjami prawnymi jeżeli nie będę leczyć dalej w ich klinice. Koniecznie chcieli robić kolejną artroskopię wałachowi lat 23 nieużytkowanemu pod siodłem, który to te zwyrodnienie miał minimalne i spowodowene biologią starego konia. Pomysły na uporczywe leczenie i wyciąganie pieniędzy kliniki weterynaryjne mają genialne. Straszenie właściciela jak to koniś cierpi i jaki to wyjątkowy przypadek są częste. Tylko później tacy szantażowani właściciele mogą przez to lekceważyć faktyczne ciężkie problemy zdrowotne swoich zwierząt.
majek   zwykle sobie żartuję
23 maja 2018 13:45
To bedzie glupi wpis...
Toyoty Prius mnie wkurzaja. Moj kon sie ich panicznie boi. Wylaniaja sie bezszelestnie zza krzakow.
emptyline   Big Milk Straciatella
23 maja 2018 15:59
majek, ahahaha you made my day. 😍. Współczuję oczywiście , ale brzmi to zabawnie. 🙂
Boże...ja to czytałam jako Toytoye Prius. I zazdrościłam że za granicą ludzie mają tojtoje w lesie. A ten Prius to myślałam że to jakaś firma robiąca tojtoje o wyrazistych barwach, skoro konia płoszy.
To bedzie glupi wpis...
Toyoty Prius mnie wkurzaja. Moj kon sie ich panicznie boi. Wylaniaja sie bezszelestnie zza krzakow.


Często gęsto wyśmiewana w Top Gear XD
Wkurza mnie to, że 1000 podpisów to mało i dużo jednocześnie!
Jeszcze jeden e-mail o RODO i mnie szlag jasny trafi 👿
emptyline   Big Milk Straciatella
24 maja 2018 17:53
fin, mnie też...
I mnie... 👿
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 maja 2018 20:49
ja pracuję w rekrutacji i powiem Wam, że naprawdę, nas też wku**ia :P
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 maja 2018 20:52
Urzędy też nie są zachwycone. I błagam nie wkurzajcie się, jak będziecie chciały się telefonicznie dopytać o swoją sprawę w urzędzie - nie wolno podawać ŻADNYCH informacji  😵
safie, a to do urzędu da się dodzwonić, żeby o coś spytać? 😁 Taki smutny żart 😉 po kilku dniach walki z telefonem do USC - żeby dowiedzieć się, na kiedy mają najszybsze wolne terminy ślubu muszę jechać osobiście, bo jedna pani nie chciała mi udzielić tej informacji, a potem telefon przestał odpowiadać... 😵
mundialowa, będzie ślub?! 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 maja 2018 21:24
mundialowa, do mnie się da o ile nie jestem sama w pokoju i kogoś nie obsługuję kogoś - ciężko mi wtedy odebrać. 😉
Tak, tak, TAK. Mnie też szlag trafi w tym temacie. Zaś pierdyliard więcej papierów.... Już nie mówiąc o niektórych absurdach, które wychodzą np. przy rekrutacji właśnie.
A to muszę te maile czytać i coś z nimi robić?  😵
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
25 maja 2018 07:26
safie, a to do urzędu da się dodzwonić, żeby o coś spytać? 😁 Taki smutny żart 😉 po kilku dniach walki z telefonem do USC - żeby dowiedzieć się, na kiedy mają najszybsze wolne terminy ślubu muszę jechać osobiście, bo jedna pani nie chciała mi udzielić tej informacji, a potem telefon przestał odpowiadać... 😵



Dlatego w Szczecinie od 1 czerwca rusza eTerminarz ślubów i będzie sobie można przez internet zarezerwować daną datę  😁
Moon   #kulistyzajebisty
25 maja 2018 07:28
Ej, a co z rejestracją do lekarzy np? Ja do mojej ginki się zawsze zapisuję dzwoniąc i co, teraz też nie udzielą mi żadnych informacji?!  😜

Ja maile z rodo hurtem usuwam... X.x
majek   zwykle sobie żartuję
25 maja 2018 08:45
Teraz ksiadz udzielajac slubu bedzie mowil `pan x i pani x`....  😂
Ascaia, tylko podpisanie paru papierków. 😉

martva, serio? Przeprowadzam się do Szczecina! 😍
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
25 maja 2018 10:45
Serio, serio 😉 Co prawda potem i tak trzeba będzie przyjść do USC i potwierdzić osobiście wybraną datę, ale zakładam, że wiąże się to ze złożeniem stosownych dokumentów itd. Tak czy siak jak dla mnie fajne udogodnienie 😉
Oczywiście, że to sporo ułatwia, bo nie musisz jeździć po różnych urzędach i pytać na miejscu (oczywiście za każdym razem odczekując swoje w kolejce), tylko dzwonisz i albo Ci pasuje i jedziesz podpisać dokumenty albo lecisz dalej z szukaniem. 😀 Mega mi się taka opcja podoba!
wkurza mnie ostatnio (zresztą jak ostatnie lata w upały), że mam nogi jak z ołowiu  😵 no masakra jakaś, jakby ktoś mi kule uczepił u nóg
wkurza mnie też ludzkie wścibstwo i ich łatwość ingerencji w cudze sprawy 
A to muszę te maile czytać i coś z nimi robić?  😵

Nie musisz. Tylko na pewno w życiu spotkasz się z większą ilością świstków do podpisania np. u kosmetyczki, fryzjera.... itp.
Wkurza mnie, że jak się wali, to wszystko. Samochód wrócił w poniedziałek z naprawy, dzisiaj zastała nas ulewa, więc pojechałam po mamę do pracy, chcąc nie chcąc musiałam przejechać przez naprawdę głęboką kałużę. I co? Urwałam jakieś gówno, za przeproszeniem, pod maską i wszystko mi wisi teraz i szoruje... nie stać mnie na kolejne naprawy.
lazuryt00, to znajdź jakiś osiedlowy kanał i weź pęk "trytytek" 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się