Zawody towarzyskie - propozycje

Uważam że przyda się taki wątek.

I zachęcam wszystkie stajnie do organizowania takich zaowdów!!! Dla tych którzy chcą się sprawidzić i dobrze bawić!
😅 😅 😅

Piszcie Wasze propozycje i do tego województwo gdzie są orgnizowane.
🏇


Zapraszm wszystkie stajnie w ŁÓDZKIM do organizowania szczególnie towarzyskich ujeżdżeniówek!!!!Bo tu się nic nie dzieje!!!
Zaczynam

Warszawa


15.02.2009

STAJNIA PEPELAND - Dziekanów Nowy/Łomianki

ZAPRASZA NA WALENTYNKOWE
TOWARZYSKIE ZAWODY UJEŻDZENIOWE
ORAZ ZAWODY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

1. Organizator: STAJNIA PEPELAND - Dziekanów Nowy/Łomianki
2. Termin: 15.02.2009 r.
3. Termin zgłoszeń do 12.02.2009 telefonicznie: 661193817
4. Warunki techniczne: plac konkursowy - hala, rozprężalnia - podłoże naturalne.
5. PROGRAM ZAWODÓW:
10😲0 KONKURS UJEZDZENIOWY -PROGRAM NA BRĄZOWĄ ODZNAKĘ
11😲0 KONKURS UJEŻDZENIOWY L-2
12😲0 KONKURS UJEŻDZENIOWY P-1
13.00 KONKURS SKOKOWY DLA WSZYSTKICH KONI Z WYBORU (*1) - 80 CM
14.30 KONKURS SKOKOWY DLA WSZYSTKICH KONI  - 80 CM dokładności
6. Opłaty:
STARTOWE W KONKURSACH: 30 zł
7. Nagrody: puchary, floots, nagrody rzeczowe.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie zawodów.
9. Obowiązują aktualne szczepienia koni przeciwko grypie oraz w przypadku osób
nieletnich - pisemna zgoda rodziców.
10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże oraz wypadki zarówno w
czasie zawodów jak i w trakcie transportu na i z zawodów.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
*1 zawodnik skacze dowolne przeszkody, za skoczenie każdej przeszkody dostaje z
góry podaną ilość punktów. Można skakać 2 razy każdą przeszkodę. Czas przejazdu 60 sekund.
Mam pytanie do Moderatora czy ten temat może byc zawsze na 1. stronie - by wszyscy mogli śledzić kalendarz zawodów towarzyskich??? 🙂

Beta działa u nas edycja. Następnym razem bedzie ostrzeżenie. /o.
kujka   new better life mode: on
13 lutego 2009 09:55
UWAGA!!!
wczoraj wieczorem dostalam wazna informacje: na zawodach w pepelandzie pierwsze - o godz 10 beda SKOKI, ujezdzenie zacznie sie ok 11:30. (fajnie wiedziec, 2 dni przed zawodami...)
21,02 Hipodrom Wola towarzyskie skoki 😉
Jupi, jupi!
Na Woli się coś ruszyło!!! 😀
kasiasci   www.alfahorse.pl
13 lutego 2009 18:44
STAJNIA : Alfa Horse
MIEJSCOWOŚĆ : Rynia nad Zalewem Zegrzyńskim pod W-wą

ZAWODY : PROMENADA CROSS COUNTRY - towarzyskie zawody WKKW
TERMIN : 01-03 maja 2009.
STRONA : www.alfahorse.pl.tl
Klasy : LL - Amator : L : P Możliwość startu w wybranej próbie w wybranej klasie ( np. tylko ujeżdżenie w LL )
KOSZTY : 50 zł ( opłata jednorazowa obejmuje : udział w całych zawodach + boks z wyżywieniem ( siano lub sianokiszonka)

ZAWODY : TRAIL OPEN DAY - towarzyskie zawody w konkurencji western TRAIL, połączone z darmowym szkoleniem
TERMIN : 30 maja 2009
STRONA : www.trailopenday.pl.tl
BLOKI TEMATYCZNE : warsztaty szkoleniowe, zawody dla początkujących i zaawansowanych, bieg terenowy z przeszkodami crosowymi ( wys. ok 50 cm )

Zapraszam serdecznie

Więcej informacji na podanych stronach lub pod www.alfahorse.pl.tl

Czy był ktoś w pepelandzie?

Jak tam te zawody, jak sędziowanie i ogólnie?
majeczka   Galopem przez życie!
15 lutego 2009 19:41
Byłam na skokach było troszke zamieszania bo przez obfite opady sniegu nie mozna było rozprezac sie na dworzu mysle ze stad wynikły opóźnienia i myśle ze to był jedyny minus
Sędziowanie jak najbardziej ok
Przemiła atmosfera
Doping ze strony komisji sędziowskiej gdy koniki wybierały inna droge niz na druga strone przeszkody
Fajne nagrody
Jak dla mnie same superlatywy
Moje konie dostały sianko i przytulne boksy, wszyscy wracalismy zadowoleni 😀
caroline   siwek złotogrzywek :)
15 lutego 2009 19:50
dla zainteresowanych: w Aromerze mniej więcej raz w miesiącu - podczas zawodów regionalnych w ujeżdżeniu - są konkursy TOWARZYSKIE

na najblizszych ujeżdżeniówkach 21.02.2009 w Aromerze też są planowane 3 konkursy towarzyskie:
1) L10R konkurs towarzyski – program na odznakę brązową
2) P 4 zmodyfikowany konkurs towarzyski – program na odznakę srebrną
3) N 1 zmodyfikowany towarzyski konkurs specjalny na bazie konkursu N1 program połączony ze skokami z kłusa i galopu wys. przeszkód max 50 cm kłus 80 cm galop.
(propozycje: http://aromer.pl/imprezy2009/02_21/propozycje.pdf)

z reguły te konkursy towarzyskie w Aromerze są rozgrywane na programach odznak, ale warto kontaktować się z organizatorem - z reguły są elastyczni i jak są prośby zawodników chętnych do startu w zawodach, to są dodawane te programy, o które zawodnicy proszą. Więc wydaje mi się, ze mozna tez popytać ich o dodatkowe konkursy towarzyskie w innych klasach 😉
kujka   new better life mode: on
15 lutego 2009 19:53
ja z kolei znam opinie 2 innych osob, ktore jechaly ujezdzenie (lub ujezdzenie i skoki). i sa zgola inne niz Majeczki. organizacja beznadziejna, plany zmieniane co chwile, brak warunkow do odpowiedniego rozprezenia sie, nagrody takie sobie. moja znajoma mimo iz zajela dobre miejsce, opisala to jednym slowem - beznadzieja.

ciekawa jestem jak inni voltowicze. jaki byl w ogole poziom zawodnikow?  kto pojechal pomimo tej pogody?
majeczka   Galopem przez życie!
15 lutego 2009 20:10
Kujka no cóż każdy ma prawo do swoich odczuć.
Wg mnie jak na towarzyskie zawody w których start kosztował 30 zł (np w Aromerze płacisz 120 za start i dostajesz za zajęcie I miejsca floo... ) nagrody były ok. Czapraki, kantarki, pucharki, książki, chyba smakołyki dla koni i floo dla wszystkich.
Napisałam że z rozprężeniem nie było fajnie bo hala była nieduża a na dworze rozprężyć się nie dało. Tak naprawdę to sami zawodnicy ciągle coś kręcili. Panienka robiła awanturę że po skokach ona nie będzie czekać i musi być P ujeżdżenia... moim zdaniem organizatorzy naprawdę się starali, cieszy to że w takich warunkach dało się bezpiecznie przeprowadzić TOWARZYSKIE zawody. Ja osobiście jak i moi znajomi wyjechaliśmy zadowoleni mimo że troszkę zmarzliśmy. Po prostu trzeba podchodzić do tego typu zawodów z uśmiechem a nie z fochem z przymrużeniem oka a nie ze śmiertelną powagą i przede wszystkim trzeba chcieć i umieć się dobrze bawić 😉
a ja bywałam na lepiej ale i na dużo gorzej zorganizowanych zawodach towarzyskich.
Ja miałam przygody z karmieniem, (nauczka na następny raz, żeby nikogo nie prosić o pomoc tylko dopilnować samemu).
Nie podobało mi się ciągłe przestawianie konkursów. Bo w wersji pierwotnej mieliśmy jechać konkurs 1 i 4, poźniejszej 2 i 5 kolejnej 1 i 5 a ostatecznej 1 i 4 w odniesieniu do propozycji. Co do rozprężalni to brak jej był pewnym utrudnieniem ale powiedzmy ze to zawody towarzyskie wiec nie ma co narzekać. No i akurat dość denerwujące (podczas konkursów  ujeżdzeniowych w zasadzie tylko) zmiany kolejności startów co w przypadku ujezdżenia ma to akurat spore znaczenie bo te przejazdy są zdecydowanie dłuższe).
Sympatycznie że każdy mógł ukończyć przejazd mimo wszelkich błędów, odmów, spłoszeń no i ze były puchary. Akurat mniej ważna nagroda, bo pamiątkowy puchar to to dla dzieciaków wielka radość 🙂

majeczka   Galopem przez życie!
16 lutego 2009 05:57
Byczek jechałaś skoki?
ktos się wybiera na Wole w z Poznaniu?  😉
Ja się wybieram... tzn nie mam się gdzie wybierać bo tam jezdze 😉
Jadę na początku LL... to będą pierwsze zawody mojego konia więc... moze być niezła kaszana. Ale zobaczymy.

A ty madzix jedziesz?
tak🙂 tez LL
Ja byłam w Pepelandzie i wg mnie największym minusem były zmiany w programie.Przyjechałam na zawody na 11.30,wyjechałam o 16.Okazało się,że najpierw mam jechać P1,potem brązowa odznaka i L-2.Wszystko fajnie tylko do L-2 zostały 4 konie a w brązowej było ich z 15.Strasznie zmarzłam i osro się to wszystko przeciągnęło.Minusem był też brak rozprężalni,ale to akurat można zrozumieć.Na plus: fajne nagrody,super atmosfera,bez problemu można było zalatwić boks dla konia.Ogolnie zawody na plus🙂Jednak na przyszłość radzę bardziej dopilnować programu i tego,żeby wszystko sprawniej szło🙂
Gdzie w woj. mazowickim od wschodniej strony odbywają się zawody w skokach takie regionalki/towarzyskie? Oraz czy trzeba mieć odznaki (bo w LL nie trzeba tak?) Jakie dokumenty są potrzebne?
Jeśli chodzi o zawody to jestem zielona (regulaminy, zasady, papiery itp) więc proszę nie linczujcie mnie za to pytanie.
Też jade teraz na Wole i startuje 😉
majeczka   Galopem przez życie!
17 lutego 2009 11:02
Fantazja u nas w Starej Miłosnej często robione są zawody towarzyskie na które musisz mieć paszport konia z ważnymi szczepieniami i swoje zaświadczenie lekarskie, nic Ci więcej nie potrzeba a jechać możesz jaką klase chcesz. Jak tylko coś się będzie u nas działo dam znać na forum 🙂
Oby udało się coś zorganizować jak najszybciej😉
nie wiecie czy szykuje się coś w okolicach Warszawy? 😀 a ja nie wiem gdzie szukać propozycji jak nie tutaj  😁 i cośten wątek zamarł ;p
za tydzień w Aromerze będą konkursy w skokach towarzyskie
majeczka   Galopem przez życie!
27 lutego 2009 06:32
KJ Skarb przy SK Kozienice zaprasza na ZT które odbędą się 07.03.2009r.w Hali- krytej ujeżdżalni przy stajni sportowej SK Kozienice. Program zawodów;konkurs dla kucy(50 cm), Konkurs debiutów(do 70 cm), kl.LL ,L (dokładności),P,N - w zależności od liczby zgłoszeń. (W kon.P,N obowiązuje dla zawodników min. III kl. w karierze,prawo startu konie 5 let. i starsze) Opłaty organizacyjne - 50,-zł od konia, box - 30,- zł (dzień); Zgłoszenia - biuro SK tel.48 614 23 33. Informacje - trener 696 560 684
a do Kozienic ktoś się wybiera?? ;p ja będę bo muszęodebrać odznakę.  😀
ja będę prawdopodobnie jako widz w Kozienicach 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 marca 2009 19:24
A wie ktos o jakis zawodach na dolnymslasku najlepiej skoki jakies LL na przełomie kwietnia i maja?
Wybrałabym sie z moim to by były nasze pierwsze xD
[quote author=ewuś link=topic=2023.msg188084#msg188084 date=1235775926]
ja będę prawdopodobnie jako widz w Kozienicach 🙂
[/quote]

to się spotkamy ;p muszę odebrać odznake ;]
Nie szykują się w Warszawie albo okolicach jakieś towarzyskie zawody w ujeżdżeniu?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się