Zawody towarzyskie - propozycje

Bardzo fajna impreza -prawdopodobnie będzie połączona z  zawodami regionalnymi.Byłam w tamtym roku , będę na pewno w tym 😀

http://www.endurance.pl/images/zawody/2009/rus_mala/prop_zr.pdf

Super sprawa  😀 - dla tych którzy chcieliby spróbować sił w rajdach długodystansowych.
Uu, szkoda z tym Wilczeńcem w takim razie...  No ale podobno w ten weekend są zawody w Humorku w Leśniakowiźnie, też towarzyskie. To tak z zasłyszanych plot  🙂

Edit: tutaj info z ich strony:

http://www.klubjezdzieckihumorek.pl/
majeczka   Galopem przez życie!
29 września 2009 09:32
A więc tak nasz kochany WMZJ w rezultacie nie zgodził się żeby były MWi Maz w WKKW Amatorów  😤
Będzie amatorska LL WKKW, propozycje na dniach zawody 10-11.10.09
Ehh super:/No nic to czekam na propozycje.

Kiedy mogę wpaść do Ciebie bryczeski przymierzyć?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
29 września 2009 09:56
Majeczka - a można będzie np. jechać samo ujeżdżenie?
ElaPe - zapisujesz się normalnie na zawody, jedziesz próbę ujeżdżenia, a na kolejne próby po prostu się na stawiasz. Można :]
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
29 września 2009 10:41
ano tak, przecież też tak można
Zawody Towarzyskie w Ujeżdżeniu
Czy w okolicach Warszawy szykują się jakieś zawody(poza powyższymi oczywiście) albo hubertus połączony z zawodami?
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
12 października 2009 09:41
zawody towarzyskie w Krakowie

http://www.mzj.krakow.pl/news.php?cid=0&nid=2213

mogą startować i osoby posiadające licencję i amatorzy
klub WLKS Krakus Swoszowice
Czy ktoś się wybiera do Aromeru 21.11. na konkursy towarzyskie?
majeczka   Galopem przez życie!
05 grudnia 2009 04:02
Na 19 grudnia (sobota) planowane są na Szwadronie w Starej Miłosnej k. Warszawy Halowe Towarzyskie Zawody w Skokach przez przeszkody.
Dokładnych propozycji jeszcze nie ma ale prawdopodobnie konkursy będą takie
LL - 60 cm Debiuty dla kucy i dużych koni konkurs dokładności
LL - 80 cm dokładności z trafieniem w normę czasu
L - 100 cm konkurs zwykły
P - 110 cm konkurs  o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
N - 120 cm konkurs zwykły
Na zawody nie potrzebne są żadne licencje.
Konie obowiązuje paszport z aktualnymi szczepieniami przeciwko grypie
Zawodników ubezpieczenie a niepełnoletnich zgoda rodziców
Także zapraszam wszystkich amatorów, którzy chcą spróbować swoich sił w zawodach i pokazać się szerszej publiczności, jak i zawodników startujących już w konkursach do wspólnej zabawy.
Szczegółowe propozycje podam jak już będą zatwierdzone przez Dyrektora.

Co do klas na pewno nic się nie zmieni, natomiast może ulec zmianie rodzaj konkursu np z konkursy zwykłego na dwufazowy itd aczkolwiek niepowinien. Planowane rozpoczęcie zawodów ok godz. 10.
Dostępna jest ograniczona ilość boksów decyduje kolejność zgłoszeń.
Jeśli ktoś z forumowiczów już wie że do nas przyjedzie proszę o nadsyłanie zgłoszeń na super_majeczka@interia.pl z imieniem i nazwiskiem zawodnika, nazwą konia i ewentualnie nazwą reprezentowanego klubu a także klasą w której chce brać udział.
Dozwolony jest trzykrotny start konia, w jednym konkursie dwukrotnie.
majeczka, a jak wysokie są opłaty?
majeczka   Galopem przez życie!
05 grudnia 2009 19:11
tego jeszcze nie wiem ale ostatnio 100 zł było wpisowe (bez startowego - możliwość 3-krotnego startu) od konia
majeczka,widzę że pojawiły się propozycje zawodów.Nie wiesz może czy faktycznie zostały przełożone na niedzielę czy to błąd?
D&A podasz linka do strony?
http://www.voltahorse.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2008:hzt-b-stara-miosna-20122009&catid=39:propozycje-zawodow&Itemid=69

proszę🙂
majeczka   Galopem przez życie!
10 grudnia 2009 18:27
Chyba Pan Andrzej przełożył na niedziele... średnio to widze bo w tym czasie jest aromer i to z jednym konkretnie płatnym konkursem więc mam wątpliwości czy to wogóle ma sens... ale ja już na to wpływu nie mam ;-(
No właśnie dlatego pytałam czy to nie pomyłka, bo jednak pewnie dużo osób rzuci się na tą Lkę w Aromerze
majeczka   Galopem przez życie!
10 grudnia 2009 19:04
Ja się wcale nie dziwie nie ma zawodów na takim poziomie ( L) gdzie można zgarnąć tysiaka ;-))))
Hehe no w sumie, chociaż powiem szczerze, że jeśli pojadę do Aro(teraz nie wiem co wybrać, bo chciałam jechać i tu i tu) to i tak na Dolcu pewnie w ramach ćwiczenia bym wyżej jechała. Jakbyś się coś dowiedziała nt terminu tych zawodów w Szwadronie-że np to pomyłka albo będzie zmieniony to daj znać😉
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
12 grudnia 2009 15:31
czy w ostatni  weekend  roku (27?) szykują się jakieś zawody? zawsze cos było teraz szukam, szukam i nie ma
Zu 29-30.12 są zawody regionalne skokowe w Kuźni Nowowiejskiej. Pewnie LL będzie towarzystkie.
majeczka   Galopem przez życie!
07 stycznia 2010 15:46
Planujemy zorganizowanie Halowego Pucharu Szwadronu w Skokach zawody będą miały charakter towarzyski!
Narazie dogrywamy szczegóły ale zarys jest następujący
Będą 4 kwalifikacje i finał
Będzie się zbierało punkty w kwalifikacjach, w finale punkty będą liczone podwójnie
Nastawiamy się na Amatorów i dajemy szanse wszystkim co nie oznacza że "zawodowi" zawodnicy nie będą mile widziani!
Wstępne terminy zawodów
I kwalifikacja 17 styczeń
II kwalifikacja 21 luty
III kwalifikacja 14 marzec
IV kwalifikacja 28 marzec
V finał 11 kwiecień
Będę informować o szczegółach jak wszystko zostanie zatwierdzone
Planujemy także raz w miesiącu towarzyskie zawody w ujeżdżeniu halowe i otwarte
kujka   new better life mode: on
07 stycznia 2010 15:48
majeczka, jee nareszcie jakies ujezdzenie! 😀
majeczka   Galopem przez życie!
07 stycznia 2010 16:05
No przecież Panią Trener Wandę W. mamy teraz więc inaczej być nie może 😀
Pierwsze prawdopodobnie 16.01 ale to jeszcze nie jest pewna informacja
Rewelacyjny pomysł🙂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
08 stycznia 2010 23:30
majeczka a mogłabyś coś więcej o tych skokowych 17 napisać jak już będzie wiadomo?  😀
darolga   L'amore è cieco
08 stycznia 2010 23:36
A coś w dolnośląskim na luty/marzec?
majeczka   Galopem przez życie!
09 stycznia 2010 07:07
Zu, obiecuje że jak tylko bede wiedziała to napisze
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się