wasze ulubione seriale

Ja z tych "kryminologicznych" lubiłam "Jordan" - ale ja w większości tego typu seriali  śmieszy mnie ta łatwość w identyfikowaniu śladów , trupy w rozkładzie na środku eleganckich pomieszczeń i aktywność policyjna patologów. Ciekawe czy rzeczywiście w USA patolog jest tak na pierwszej linii ? U nas chyba to jest taki koroner czy jak to nazwać?
Na kursie ludzkiej kryminologii na jaki chodziłam,pan mówił,że polski patolog siedzi w laboratorium .
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
25 maja 2009 22:29
Bush jak tak wychwalasz serial, to może się kiedyś skuszę 😉
Zwłaszcza, że interesuje mnie rola Anny Paquin. Pamiętam ją z X-Men'ów. Choć nie tak wyobrażałam sobie Rouge, to całkiem nieźle sobie w tej roli poradziła 🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 maja 2009 13:12
słyszałam że, "24" jest jest zajebi...., ale nic więcej...o czym to w ogóle jest tak z grubsza? Gdzie można kupić? Empik???

Hm, nie wiem, gdzie mozna kupic, ja z sieci korzystam 😉 Podoba mi sie to, ze serial ma bardzo duze tempo i nie ma czasu na nude. Czeka na mnie w domu oststnia czesc 4 sezonu i obiecuje sobie, ze na tym koniec, ale podejrzewam, ze nie bede w stanie sie oprzec  🤔wirek:
http://en.wikipedia.org/wiki/24_(TV_series)
Czeka na mnie w domu oststnia czesc 4 sezonu i obiecuje sobie, ze na tym koniec, ale podejrzewam, ze nie bede w stanie sie oprzec 

Piąty sezon jest lepszy  😁
Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 maja 2009 14:17
deidre,  🤬 nie kus, moja praca mgr czeka i chyba nie moge powiedziec promotorowi: sorrki, nic nie napisalam bo musialam zobaczyc Jack Bauer ocalal US  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 maja 2009 21:23
Oglądał ktoś przed chwilą Chirurgów?
Mam parę pytań, kim była ta blondynka na widok której "Rudy" uciekł?
I czy przypadkiem Izzie nie pomylono wyników?
Jak ktoś coś wie to proszę walić na pw, żeby tu nic nie zdradzać. :kwiatek:
Mazia   wolność przede wszystkim
27 maja 2009 11:52
Lotnaa
znalazłam "24" na merlinie, 1 sezon kosztuje 149 zł, troszku sporo jak na eksperymenty  😉

http://merlin.pl/24-godziny_Jon-Cassar-Rodney-Charters-Davis-Guggenheim/browse/product/2,348724.html
"M jak Miłość" - rzadko zwracam uwagę na takie rzeczy,ale zwróciłam-
juz trzeci odcinek pod rząd ktoś w serialu pije taka chyba herbatkę Herbapolu z koncentratu.
Pan Kisiel to więcej pił i rozcieńczał niż miał kwestii do wygłoszenia. 😂 😂
W "Plebanii" tez babcia Józia miała zatwardzenia i Aktivię piła .
A w "Na dobre i na złe" latali do banku PKOsa.
Ktos wypatrzy więcej? Zapraszam do zabawy.
asior   -nothing but eventing-
27 maja 2009 19:33
W "Na Wspolnej" sluchaja radia Eska  😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
27 maja 2009 20:27
Teraz albo nigdy- kupują Seaty i słuchają RMF FM 😉

dotarłam do 3 sezonu Rodziny Soprano i coraz bardziej mi sie podoba. taki troche pokrecony ten serial, ale ma cos w sobie 🙂
asior, na wspólnej to jeszcze niemiłosiernie na wszystko się pacykowali kremami z avon'u 😉
Ja strasznie lubię McLeod's Daughter's, oglądam również dr.House oraz Ostry dyżur 🙂😉 i od czasu do czasu zdarzy mi się obejrzeć Modę na Sukces  😁
Lotnaa   I'm lovin it! :)
28 maja 2009 17:48
znalazłam "24" na merlinie, 1 sezon kosztuje 149 zł, troszku sporo jak na eksperymenty  😉

Zdecydowanie za drogo jak dla biednego studenta. Ale oglądać i tak będę  😉
asior   -nothing but eventing-
28 maja 2009 18:19
k_cian, patrz no, tego nie zauwazylam  😁
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
29 maja 2009 22:13
jak to się stało, że część z bohaterów LOST wydostała się z wyspy? obejrzałam dziś jakiś odcinek z serii V. oj wciąga...
Lotnaa   I'm lovin it! :)
29 maja 2009 23:14
Diakon'ka, Michael z Prison Break zrobił parę tuneli i ich wydostał  😉
Mnie absurdy tego serialu zabiły i przestałam oglądać...
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 maja 2009 23:18
W skrócie - przypłynął w pobliże wyspy statek, wraz ze statkiem helikopter. Po wielu perturbacjach 6 osobom z wyspy udało się z niej wydostać przy użyciu tegoż helikoptera.
Goś, a masz może Chirurgów na DVD?  😁
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 maja 2009 23:27
Przykro mi, ale nie - oglądam z Fox Life.
Ja też, ale zdążyłam się pogubić :/

A jak sobie przypomniałam waszą biblioteczkę DVD to wstąpiła we mnie nadzieja...  🤔wirek:  😁
Ja wczoraj obejrzalam w TV ostatni odcinek Prison Break... szkooooda ze to koniec!

Poza tym jestem fanka tychze seriali: Scrubs, Two and a Half Man, Rules Of Engagement, The Big Bang Theory, no i oczywiscie Friends.

Nie obejrzalam w zyciu ani jednego odcinka Lostów ani 24, takze moze jeszcze dopisze he dotej listy 🙂

Sex and the City - nie ogladam i nie zamierzam.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 maja 2009 23:34
Akurat tego rodzice w ferworze walki jeszcze nie nabyli 😁 Jakby co służę górą innych. Albo możemy sobie zrobić 3 tygodniowy maraton któregoś jak będe miała wolną chatę 😎
Lotnaa   I'm lovin it! :)
30 maja 2009 00:11
Ja przyznaję szczerzę, jestem chora psychicznie. Właśnie skończyłam 5 serię 24, 24 odcinki w trzy dni  🤔wirek:
I zaczęłam zasysać sezon 6. Nie potrafię nie oglądać  👿
Kochane dzieci, nie próbujcie tego w domu. Nie tak się pisze pracę magisterską  🤔wirek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 maja 2009 00:14
Pocieszę Cię - 6 jest dość słaby, więc może dasz radę się odessać od kompa 😉
Ehh a miałam nadzieję że moze Prison break się pozytywnie skończy... No może nie ma tragedii no ale..
hmm sciągam właśnie 3 serię Gilmore Girls ale cięzko to idzie :/
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
30 maja 2009 11:06
moje wczorajsze oglądanie Lost'a na AXN wyglądało tak, że co chwila przysypiałam, więc pamiętam tylko co poniektóre klatki 😁
Ale ogólnie nie rozumiem o co chodzi, jakim cudem Lock na wyspie żyje, a normalnie na lądzie Benjamin go udusił?  🤔wirek:
xxagaxx  gdzie sciagasz?
Strucelka, To chyba tak jak było w sezonie pierwszym. Na lądzie siedział na wózku, na wyspie mógł normalnie chodzić ... . Poza tym wyspa go przecież potrzebuje! 😁
asds   Life goes on...
30 maja 2009 14:21
Ja wczoraj obejrzałam ostatni odcinek 4 serii BONES no i wielki Zonk, po między rozczarowaniem a nie wiem czym? Specjalniec zekam na 1szy odcinek 5 serii 🙂
Ja uwielbiam "Córki McLeoda"  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się