wasze ulubione seriale

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 sierpnia 2014 15:46
Odpalam właśnie ostatni odcinek Dextera. Nie wiem, po prostu nie wiem jak wysiedzę do końca. Odezwę się po  😁
JARA -i jak? dla mnie jeden z gorszych finałów ever 🙁 a tak ten serial lubiłam...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 sierpnia 2014 17:45
Masakra, oczywiście beczałam 😂 ale finał straszny. 🙁 Oczywiście oglądając ostatnie 2-3 odcinki obstawiałam przeróżne scenariusze, że zabiją Dextera albo go zdemaskują, że zabiją Hannę i Harrisona, ale... ale nic takiego co się wydarzyło! Oczywiście było to mega zaskoczeniem, ale nie spodziewałam się, że


[glow=red,2,300]SPOILER !! !! !![/glow]


że Debre uśmiercą, że Dexter zachowa się tak samolubnie, że upozoruje własną śmierć (podobnie jak House) i zostawi swoje dziecko z Hanną.  Nie, no nie tak sobie to wyobrażałam 🙁
SPOILER

dla mnie to było totalne zaprzeczenie... wszystkiemu normalnie. a właśnie - na świeżo jesteś. Debra zginęła przed tym jak ją wywiózł na morze czy to Dexter ją utopił?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 sierpnia 2014 19:33
Pamiętacie Katie/Emily Fitch z serialu Skins? Wyszedł nowy serial "Finding Carter" spoko się zapowiada, ale nie mogę nigdzie znaleźć napisów 🙁

Ja oglądam finding carter - lekki i przyjemny, szału nie ma, ale dna też nie 🙂

The Knick - zapowiada się super ciekawie.

Selfie - tytuł straszny, ale może będzie coś z niego fajnego.

Forever - jestem po pilocie i już mi się podoba! 🙂

True Blood - finał to totalna kiszka 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 sierpnia 2014 20:17
PonPon, [glow=red,2,300]Spolier![/glow]



Dexter zabil Debre odlaczajac ja.od respiratora w szpitalu.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 września 2014 20:18
Podbijam, bo minęły 24h.

Ściągnęłam jeden odcinek nowego serialu Rush - piękne kobiety, przystojni faceci i bananowy, uzależniony lekarz. Badziewie.
Ale pociągnę to badziewie tylko dlatego:

JARA czasami się trzeba poświęcić, żeby mieć na kim oko zawiesić  😁 

Ja aktualnie czekam na nowe sezony, żeby popatrzeć na moje ulubione ciacha  😍


https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/p480x480/10483899_324499087716691_3181270892353848905_n.jpg?oh=de3e0a3a9e34d9d3d525518fa6225a83&oe=547DBA57
http://wpc.4d27.edgecastcdn.net/004D27/2013/Editorials/ColtonHaynesFlauntMagazine/Colton+Haynes+Flaunt+Magazine+5.jpg
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 września 2014 21:44
baffinka, ten drugi jest dobry, tylko nie mów, że to jakiś serial o wampirach?
Pierwszy i drugi to ten sam :P
Broń Boże. Aż takich badziewi to nie przetrawię 😀
http://www.filmweb.pl/serial/Hawaii+5.0-2010-568529
Ja może nie będę wymieniać co oglądam 🤣 Ale obecnie zaczynam Dominion, takie całkiem całkiem. Anioły, dziwolągi, post-apo świat i efekty niegłupie, jak na serial. Choć kino takie typowo amerykańskie, nie każdy lubi.
Na Demony da Vinci czekam, wkręciłam się bardziej niż w Grę o Tron (chociaż czytałam książki, więc wiem o co kaman).
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 września 2014 22:22
baffinka, drugi facet a nie drugie zdjecie :P
Haha dzisiaj jestem troche rozkojarzona  😁 to Colton Haynes. Gra w "Arrow"
slojma   I was born with a silver spoon!
01 września 2014 22:43
Czy ktoś ogląda House Husbands?
Obejrzałam Mistresses licząc na coś w klimiacie Gotowych ale nie zauroczyło nic a nic, bardziej z nudów obejrzałam.
Czy ktoś coś poleci fajnego?
ja dopiero teraz skończyłam Suits, też się nie spodziewałam takiego zakończenia 😀 ciekawe, co będzie dalej..
a aktualnie wkręcam się w Prison Break, moje rodzeństwo oglądało i bardzo zachwalali, mnie przy 4. odcinku pierwszego sezonu chyba się podoba coraz bardziej  🙂
A ogląda ktoś Leftovers?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 września 2014 10:54
kaskal94, właśnie widziałam reklamę PB w tv i myślę o tym żeby odświeżyć sobie ten serial, ale tylko i wyłącznie pierwszy sezon 😉
(...)ale tylko i wyłącznie pierwszy sezon 😉

dlaczego tylko pierwszy? 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 września 2014 11:10
kaskal94, bo później robi się nudny, naciągany i według mnie nie wart uwagi. Wszystko co najlepsze wykorzystali w pierwszym sezonie. 🙂
JARA, no to zobaczymy 😀
Ja przez lato się wkrecilam w Castle 🙂

Jeśli ktos nie ogladal i szuka serialu polecam The Blacklist - dostał juz drugi sezon i bardzo mi się świeżynek podoba 🙂
Ooo, Marzena, The Blacklist - obejrzalam trailer i zapowiada sie super!!! Sciagam i ogladam  😀
nerechta, Blakclist jest naprawdę dobre 😉 Główna bohaterka trochę wkurza, ale reszta miodzio 😀

Ogląda ktoś Outlander? Trochę romansidło ale czytałam książki i teraz wiernie śledzę serial 😉 Gdyby nie to że wiem o co chodzi to bez napisów bym nie dała rady, ten szkocki akcent! ;/
Z Blacklist czekam na meza, ale zaczelam ogladac Trophy Wife, ale super! Lekki, smieszny, bardzo sympatyczny serial 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 września 2014 16:15
Wiecie, gdzie mogę oglądać seriale po angielsku, bez rejestracji i pobierania, najlepiej z angielskimi napisami, ale niekoniecznie? Gdzieś mi się po głowie tłucze polska strona, gdzie po lewej na większej części ekranu były informacje o serialu, player itd. a po prawej kolumna z listą odcinków i sezonów, każdy wers na osobnym jakby pasku na ciemnoszarym/czarnym tle, tło kolumny było niebieskie (strona ogólnie też w niebieskościach), literki niebieskie lub białe, w każdym wersie były symbole - ziemia, paski i chyba mikrofon, oznaczały wersje kolejno oryginalną, z napisami i z lektorem. Kojarzy ktoś tę stronę? Zapomniałam, jak się nazywała...
Facella, nie wiem czy chodzi Ci o iitv.info, jeśli nie- i tak polecam 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 września 2014 18:34
Nie, to na pewno nie to. iitv.info każe się logować i nie umiem tego obejść, chyba jestem tępa w tym temacie.
Facella, musisz założyć konto (chyba trzeba, żeby to obejść? nie wiem), i wtedy się zalogować. Wejść na serial, a jak przekieruje Cię na to "zapłać", na dole jest napisane małym drukiem "Nie chcę płacić!"

Screen: http://www.tinypic.pl/2kpy252ggr9e
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 września 2014 18:50
Bay, ja to wiem. I nie chcę się w ogóle rejestrować, bo np. na zalukaj.tv mogę oglądać bez rejestracji. Szkoda, że nie mogę sobie wybrać oglądanej wersji (albo nie dotarłam do tego).
http://iitv.info/?entry  wrzuć sobie ten link i nie musisz się logować nigdzie ani rejestrować
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się