wasze ulubione seriale

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 października 2014 17:56
Ta z Jessica Hyde? 😀
Ja dotarlam dopiero do 2 serii, czekam na nowy komputer i bede ogladac dalej  😜
CzarownicaSa niestety na drugim sezonie przygoda z Utopią się kończy (póki co :oczy2🙂 osobiście wychwalałam ją tutaj pod niebiosa  😍 (chyba nawet dwukrotnie  😜 )

Ja w ostatnio łyknęłam parę seriali, więc podzielę się pokrótce refleksjami:

True Decetive ile podejść do tego miałam to nie zliczę. Pierwsze dwa odcinki mnie powykańczały  😵 trzeci już zaintrygował, a dalej się już bawiłam wyśmienicie. Zwłaszcza scena strzelaniny (gdy Rusty bierze zakładnika) majstersztyk! Bez cięć, bez edycji. Jedno ciągłe 6 minutowe ujęcie. Chyba nigdy tego typu scena nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. Końcówka troszkę mnie zawiodła, bo nastawiłam się na coś.... sama nie wiem, na coś takiego wooooow!!(bo dochodziły do mnie echa super pozytywnych recenzji i dyskusji nad zakończeniem serii), a w sumie było takie normalne.
p.s.  Matthew McConaughey  😍 😍 😍

Orange is New Black dobrze wyważone wątki komediowe z dramatycznymi. Łatwo się ogląda, interesujące postacie drugoplanowe i irytująca główna bohaterka (co nie jest żadnym zarzutem, raczej celowym zabiegiem 😉 ) W drugim sezonie miejscami przymierało nudą, nie na długo, co prawda, ale zawsze. Pierwszy bardziej przebojowy.

ostatni to mój absolutny faworyt  💃
Orphan Black!!! Jak mnie ten serial wciągnął to jest nieprawdopodobne! Dwa sezony (20x45min) w dwa dni  🤔wirek: To jest taki typ serialu w którym nie można się powstrzymać, by nie odpalić kolejnego odcinka. Cieszyłam że miałam możliwość obejrzenia tego na raz (ufff dobrze że zaczęłam na tydzień przed rokiem akademickim  :wysmiewa🙂, bo w przerwie pomiędzy kolejnymi epizodami chodziłabym po ścianach  🏇
Więc fenomenalna intryga, Tatiana Maslany, akcja rozwijająca się z prędkością światła, Tatiana Maslany, humor w idealnych miejscach i proporcjach no i Tatiana Maslany  😍 (kto widział to wie, co mam na myśli 😉 )
Polecam nic nie czytać, nie szperać na temat tego serialu. Bo to chyba najłatwiejszy serial do zaspiolerowania jaki znam. Więc gorąco namawiam do odpalenia pierwszego odcinka i przekonania się, czy nas porwie, czy też nie.
Właśnie kończymy IV sezon Haven - jest super 😍. Wciągnęło nas bardzo: 3 dni oglądania, a nam zostały do końca sezonu raptem 2 odcinki 😉
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
21 października 2014 12:37
Ta z Jessica Hyde? 😀
Ja dotarlam dopiero do 2 serii, czekam na nowy komputer i bede ogladac dalej  😜

Właśnie ta 🙂
IMO druga seria jeszcze lepsza 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 października 2014 12:39
Mi sie serial szalenie podoba, choc Becky mnie do szalu doprowadza 😵 no jest dla mnie prawie jak Joffrey z GOTa 😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 października 2014 18:26
Wciągam się w ,,6 stóp pod ziemią".
Pierwszy odcinek nie powalił na kolana, jednakże po 2-3 dniach mam ochotę na kolejny. Skoro mój mózg zastanawia sie nad dalszymi losami bohaterów czyli czas oblukać produkcje.
Jedyna rzecz która mnie urzekła do  humor sytuacyjny 🙂 W dodatku czarny humor czyli taki jaki uwielbiam. No nic zobaczymy jak to sie rozwinie.


Kolejny to ,,Chirurdzy" 11 seria- póki co  odcinki nie powalają  :/
Ogląda ktoś peaky blinders? Mój numer jeden obecnie 🙂
BitSmoked, UTOPIA ta UK skasowana. Nie bedzie więcej sezonów. Za to amarykańce robią własną wersję.

Mia, ja się zbieram, ale aktualnie nie chcę zaczynać nowych seriali, i tak za dużo oglądam. Mówisz że warto?

xxagaxx, zdecydowanie warto! Ja nie miałam już co oglądać, niedawno szukałam czegoś nowego, a peaky polecił mi kolega. Niesamowicie wciąga, pierwszy sezon obejrzałam ciągiem. Świetnie dobrany soundtrack i bardzo dobra gra aktorska. No i ten akcent 😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 października 2014 09:06
Zabeczka zgadzam sie odnoscie Chirurgow... tacy bez polotu 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 października 2014 10:34
Jestem już na bierząca z Chicago PD i Chicago Fire 😍 czas chyba ściągać nowego Hanibala 🙂
Jest już nowy Hannibal?  👀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 października 2014 11:11
A nie? 👀
Tylko dwa sezony są, trzeci ma być chyba w lutym (?).
Nie ma nowego Hannibala, sa 2 sezony, 3ci sie kreci 🙂 tez czekam z utesknieniem :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 października 2014 12:26
Ahh, moje niedoczekanie. Po prostu mam fejsa zawalonego nowymi fotami i dlatego mi się ubzdurało, że on już leci! 🙂
Mia, no i oczywiście obejrzałam 😉 Serial naprawdę dobry, ale kurcze miałam lekkie Deja vu. Tak trochę podjeżdża Sons of Anarchy, Rayem.. Rodzina nie do końca żyjąca zgodnie z prawem, na której czele stoi nie do końca zły, a może wręcz dobry przywódca. Tylko że czasy inne 😉

Zaczęłam drugi sezon właśnie, jeszcze 2 tygodnie do końca... Fajnie tak się hurtowo serial ogląda, jak nie trzeba czekać tydzień na kolejny odcinek.
Dzisiaj obejrzałam 5 odcinkowy serial "Dzwony wojny", bardzo mi się podobał, obejrzałam odcinek po odcinku 🙂
xxagaxx, tamtych seriali nie znam, więc kompletnie nie mam porównania. Dla mnie to było coś nowego, ale cieszę się, że mimo wszystko Ci się spodobał. Dla mnie pierwszy sezon lepszy niż drugi. Teraz czekam na trzeci 😁
Zgubiłam rachubę w PLL. Od którego odcinka zaczęło wychodzić po przerwie? 👀
Mia, widzisz, wychodzi na jaw ile ja tego już obejrzałam 😉 Z wywiadu który jakoś mi przypadkiem trafił pod nos wynikało że mają plan na 5 sezonów 😉 Szkoda tylko że raz do roku ;/
Tak? To super, mam nadzieję, że się jeszcze rozkręci 🙂 Ja za to znów nie mam co oglądać. Zaczęłam Luthera ale dla mnie jest zbyt ... przewidywalny? Co chwilę wiem co się wydarzy, albo na jaki trop wpadnie  🤔wirek:
Mia, mnie ciekawi 3 sezon. Naprawdę jestem ciekawa czy wątki które teoretycznie wiemy jak powinny się potoczyć nie obrócą się o 180 stopni 😉

Zaczęłam oglądać The affair. Inny, zupełnie inny nić podobne seriale tego typu. Póki co 6 odcinków wypada interesująco. Czekam do końca czy zdania nie zmienię bo nie raz finałem można zepsuć dobry serial.
Sa juz 2 odcinki 2 sezonu The Fall jak ktos oglada 🙂
Mia,
Zaczęłam oglądać The affair. Inny, zupełnie inny nić podobne seriale tego typu. Póki co 6 odcinków wypada interesująco. Czekam do końca czy zdania nie zmienię bo nie raz finałem można zepsuć dobry serial.


właśnie właśnie! 6 odcinków łyknełam w 2 dni - a wybredna jestem - ciekawe bardzo jak się wszystko dalej potoczy  👀
nerechta, czekam aż się skończy seria 😉
zoyabea, im dalej tym lepiej 😀 Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. Naprawdę fajny serial, szkoda że tak mało jest dobrych, ciekawych rzeczy do oglądania. Większość to takie typowe guilty pleasure.

Dobra metoda, ja sie zawsze niecierpliwie 😀 ale jakos sie zawsze tez ciesze na kolejne odcinki Castle  😍 , Greysow itd... Jeszcze tylko Mentalista (o ile w ogole bedzie bo nie pamietam w sumie...) i Game of Thrones!
nerechta, a wiesz może kiedy Mentalista?
Według stronki epguides.com 30 listopada 😉

http://epguides.com/Mentalist/
Teraz bardzo fajny serial odkryłam.

Castle na tvn7 o 18 od pon-pt.

Nieco kryminału ze szczyptą humoru, bardzo fajny na wieczorny relaks.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się