wasze ulubione seriale

jett   success is the best revenge
22 lutego 2015 07:28
Jest jeszcze scs.pl  😉 Ja tam oglądam wszystkie seriale i po zarejestrowaniu się jest całkowicie za darmo  🙂
Bischa   TAFC Polska :)
22 lutego 2015 09:40
calore, tak 😁
jett, przekierowało mnie na scs.pl z czegoś innego, też coś nie halo było 😁
baffinka, nie ma opcji 🏇 Uwielbiam ten serial. Kolejnej jeszcze strony szukałam tylko dlatego, że na seansik.tv z 5 sezonu brakowało 1 i 3 odcinka i być może jeszcze czegoś będzie brakowało.
Gillian   four letter word
22 lutego 2015 09:41
a próbowałaś na zalukaj.tv? trzeba się zalogować i wieczorami bywają problemy z limitami ale idzie oglądać.
Bischa   TAFC Polska :)
22 lutego 2015 10:09
Tak, też próbowałam 😉 Mam nadzieję, że teraz kinoman i seansik mi wystarczą.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 lutego 2015 10:10
Bischa, ściągnij po prostu odcinek z torenta.
Torrenty + Napiprojekt i można oglądać wszystko. Na Napiprojekt czasami trzeba poczekać 24-48 godz na polskie napisy, ale angielskie są praktycznie od razu do wszystkich odcinków nawet tuż po premierze.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 lutego 2015 12:09
Skąd Wy te torrenty ściągacie? 🤔 Próbowałam już chyba setki razy i nie mogę- albo są płatne, albo się w ogóle ściągać nie chcą.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 lutego 2015 12:09
zawzięłam się w tym roku i oglądam ,,Czas honoru". Kończę 6 serię i stwierdzam- never ever. 😵
CzarownicaSa, ściągasz sobie uTorrent http://www.utorrent.com/intl/pl/ potem tutaj https://thepiratebay.se/ (jak nie działa to zamiast se wpisujesz cr) wpisujesz przykładowo Suits S01E12 (czyli serial Suits sezon pierwszy odcinek 12). Wyświetla się lista dostępnych torrentów. Wybierasz ten, który ma najwięcej SE (druga kolumna od prawej) i klikasz w link. Potem klikasz w ten pierwszy magnesik "Get this torrent" i automatycznie otworzy Ci się uTorrent. Wybierasz gdzie ma Ci się zapisać plik i klikasz "ok".

Wszystko jasne? 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 lutego 2015 12:23
O, spróbuję później 👀 Dzięki! 😀
Albo jeszcze lepiej:

http://torrentz.eu/

Tutaj wyszukuje wszystkie torrenty z wszytskich baz.

wystarczy że wpiszesz nazwę serialu a pojawi Ci się cała lista odcinków, od ostatniego.
Jakbyś miała jeszcze jakiś problem to pisz, torrenty to nie czarna magia i naprawdę ułatwiają zycie 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 lutego 2015 22:13
Darmowe torrenty: http://tnttorrent.info/
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
23 lutego 2015 15:44
Ja od kiedy dostałam pismo z kancelarii prawniczej o nielegalne udostępnianie (właśnie poprzez program utorrent) filmu mam uraz do torrentów 😉
Oczywiście pismo zlałam ^^
Ja też ostrzegam przed torrentami. Do mojego domu zapukało dwóch panów policjantów, skonfiskowali mi laptopa (w końcu oddali mi go bez dysku twardego), bo jakaś wytwórnia upomniała się o 3 mp3, które ściągnęłam a potem automatycznie udostępniłam przez program peer2peer. Samo ściąganie jest legalne, ale udostępnianie już nie. 😉
Mozesz zablokować udostępnianie w torrentach, wtedy nie łamiesz prawa.
Dzisiaj final Broadchurch 🙂 nie mogę się doczekać. Ktos ma pomysl czy da się obejrzeć go na jakimś streamie? Na polskich serwisach serialowych pewnie bedzie dopiero rano 🙁
Gillian   four letter word
23 lutego 2015 18:23
narrrvana, o kurde 🙂 zawsze myślałam, że to jakaś miejska legenda 🙂
Ja też tak myślałam. 😉 Teraz od torrentów trzymam się z daleka bo trochę strachu się najadłam. 😉
Dynastia Tudorów. Warto? 👀
Mozesz zablokować udostępnianie w torrentach, wtedy nie łamiesz prawa.

blokada udostępniania=blokada ściągania, tak dla ścisłości.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 lutego 2015 22:42
Podobał mi się ostatni czwartkowy odcinek Chirurgów 😍 Wreszcie coś się dzieje między postaciami, które moim zdaniem już dawno powinny się zgrać! 💃
Ale wydaje mi się, że niedługo koniec... chyba powoli ten serial zmierza do rozwiązania 🙁
Dla mnie Chirurdzy powinni się skończyć w tym sezonie co był wypadek samolotowy - ale  bez niego. Byłoby to ok zakończenie, każdy zmierzający w swoim kierunki i tyle. Chociaż potem następny sezon i akcja z likwidacją szpitala itp były ciekawe, było wtedy parę naprawdę dobrych odcinków. Ale potem - mogli zakońćzyć z odejściem Cristiny. Ten sezon jest strasznie naciągany, ale oglądam - z sentymentu. Nie lubię Pierce, denerwuje mnie, Lexie była tyle razy fajniejsza.. I ta ciągła drama, coraz mniej ciekawych przypadków medycznych...


Obejrzałam właśnie finał Broadchurch. Mocny. Choć pozostało parę pytań (a może i nie? w sumie to wszystko jasne, ale mam poczucie jakiegoś takiego niedomknięcia czegoś. Może po prostu chcę już sezon 3 :P ). Ciekawa jestem co będzie w kolejnym sezonie - mam nadzieję, że będzie jakaś ciekawa sprawa i Alec i Ellie, będą oboje przy niej pracować.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 lutego 2015 08:58
Dynastia Tudorów. Warto? 👀


Warto 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 lutego 2015 09:03
Fakt, trochę już naciągają... i te ciągłe odejścia i powroty Cristiny... a bez niej ten serial to już nie to samo.
Lexi akurat mnie niesamowicie denerwowała, nie płakałam za nią specjalnie 🤣 Price jest taka... nudna. Ale bardzo podoba mi się postać Alison, siostry McSexiego.
JARA dzięki, to w takim razie zacznę oglądać. 🙂

I zacznę jeszcze House of Cards. Co do Chirurgów też oglądam tylko dlatego, że już zaczęłam. Ostatni odcinek był nawet w porządku, ale to i tak już nie to samo.
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 lutego 2015 09:27
Flygirl, jesteś na bieżąco z Castle? Ten odcinek z rozwiązaniem sprawy - miazga. Zawsze to robią z przytupem. Ciekawe co wymyślą w kwestii jego zniknięcia...

Chyba zacznę oglądać Chirurgów, kiedyś lecieli na Polsacie, ale nie od początku....
Oczywiście, że jestem. 😀 No, udało im się. Teraz tylko czekam aż wróci ten drugi tajemniczy wątek, cały czas mnie to ciekawi.
Facella, Chirurgów własnie na początku warto oglądać. Pierwsze sezony najlepsze. W sumie do 8 z tego co kojarzę jest naprawde super, a potem już spadkowo.

branka, będzie 3 sezon Broadchurch? Cudownie 😀 Finał dla mnie mega, taki prawdziwy 😀


Ogląda ktoś może nowy serial Allegiance? Ja generalnie czekam aż pojawi się więcej odcinków, ale tu się złamałam i powiem że póki co wciąga 😀
Moje ulubione sezony w Chirurgach to pierwsze 5. Tez uważam ze warto oglądać od poczatku.


xxagaxx - tak ma być 3 sezon 🙂  ale nie wiem którzy aktorzy potwierdzili udział.
a mnie wciągnęło The Walking Dead ,nigdy nie lubiłam takich seriali filmów tak ten wciąga  😁
no i oczywiście słodkie kłamstewka, ale ma nadzieje że już się kończą  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się