wasze ulubione seriale

Bischa   TAFC Polska :)
24 lutego 2015 17:35
Działa wam normalnie seansik.tv? Coś się zmieniło w kontekście limitów?
Nie mogę oglądać filmiku (dziś jeszcze nic tam nie oglądałam), pokazuje mi wykupienie jakieś pakietu 1 i 7 dniowego jak próbuję odpalić, a jestem zalogowana normalnie u góry i w okienku filmowym (kiedyś mimo zalogowania na górze, kazało mi się zalogować w okienku z filmem, bo przekroczyłam 150 minut i trzeba się było zalogować i było ok). Na wszystkich możliwych przeglądarkach jest to samo.
Takie coś mi się pojawia:

E: na kinomanie też dziwne rzeczy się dzieją:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 lutego 2015 12:49
flygirl, jeszcze w tym klimacie co Tudorowie jest Rodzina Borgiów 😉 Również polcam.
Rodzinę już oglądałam. 😀
Laski oglądające Castle'a czy tylko ja mam po ostatnich odcinkach wrażenie, że główna aktorka jest w ciąży wiec na silę cisną ostatnio temat dzieci?

flygirl spróbuj Outlander...na razie tylko 8 odcinków ale wciąga...a ta muzyka  😍
branka, doczytałam że na pewno główna para będzie w 3 sezonie 🙂 Ale pewnie tym razem to już nowy wątek będzie prowadzony.

Justified mnie nadal zachwyca 😀 uwielbiam ten serial.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 lutego 2015 22:53
Mentalista się skończył. Ostatnia minuta jednak przesadzona, ale reszta urocza.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 lutego 2015 08:07
Strzyga, powiedz tylko czy znaleźli Red Johna (jeśli tak to nie zdradzaj kto to) ? 😉
Też uważam,że naciągany już jest ten sezon i ciągłe dramaty. Serio czy twórcy serialu mogliby chociaż jednej parze odpuścić tragiczne narodziny dziecka. Mer, Callie, Bailey i Amelia. Grrr. Mogli by chociaż odpuścić A&J  - i to mnie denerwuje w tym serialu .
Wątek z Maggie naciągany strasznie ale ja ją lubie, na początku nie podobała mi ale zbiegiem czasu jakoś polubiłam ją.
Nie podoba mi się strasznie zachowanie Meredith.

CzarownicaSa Oglądałaś Prywatną Praktykę?  Serial łączący się z Greys'ami gdzie główną bohaterką jest Montgomery a występuje też Amelia - polecam
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 lutego 2015 09:17
JARA, juz w zeszlym sezonie :P
Red John znaleziony, tu twórcom nie poszło, do dziś fani są zawiedzeni. Reszta, która przetrwała dostała sziperski sezon finałowy na pożegnanie, ale za to bardzo sympatyczny😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 lutego 2015 10:00
Ja mówiąc szczerze, w ogole nie pamietam tego jak oni go znaleźli :P ale życzyłam Patricowi wszystkiego najlepszego i było mi miło 😀
Ja mam w planach obejrzenie od początku, bo jeszcze się nie oswoiłam z końcem  😀 Próbowałam się pocieszać Castlem, ale... to nie mój klimat 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 lutego 2015 10:33
Ja włąśnie z Mentalistą nastęłam gdzieś w drodze i teraz staram się wszystko nadrabiać.

Castle według mnie ma teraz tendencję spadkową odkąd zaginął i ma swoje biuro detektywistyczne.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 lutego 2015 10:39
honey, mi sie bardzo podobało jak pociągnęli ten wątek. W taki właściwie dorosły sposób, a nie meandry losu...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 lutego 2015 10:41
Czekoladowiec ooo, o tym nie słyszałam! Poszperam 👀
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 lutego 2015 10:51
Jara, oj ktoś tu nie jest na bieżąco 😁  zeszlotygodniowy odcinek miażdży.
Hmm to może też nadgonię ostatni sezon Mentalisty , zmotywowałyście mnie xD
Może mi ktoś na pw napisać, kto jest Red Johnem? 👀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 lutego 2015 14:57
Jak ktos publicznie napisze kto jest Red Johnem to załatwie mu bana! 😁
No weźcie, ja chcę wiedzieć! Skończyłam właśnie 3 sezon, powiedz mi ktoś. 😀iabeł:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 lutego 2015 15:42
JARA, banana chyba 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 lutego 2015 15:42
flygirl, oglądaj dalej, szkoda żeby ktoś Ci spoilerował, jeszcze sporo fajnych rzeczy się wydarzy, więc lepiej żebyś była zaskoczona!


A jak komuś się będzie nudzić to polecam odkopać stary serial pt [url=[[a]]http://www.filmweb.pl/serial/Powr%C3%B3t[[a]]+do+%C5%BCycia-2007-432554]Life[/url] (polski tytuł Powrót do życia). Jest to niedoceniony serial z 2007r.

edit:

Ahh ten rudzielec

Ech, no dobra, biorę się za 4. Tudorowie muszą poczekać. 😎
Strzyga, ależ jestem podobnego zdania, podobał mi się cały finałowy sezon, bo po prostu ma sens pod względem powiedzmy psychologicznym. Bardzo podobają mi się zbudowane postacie i to jak ewoluowały pod wpływem historii. Ani mnie grzało ani ziębiło dobieranie bohaterów w pary, a wyszło tak naturalnie i pozytywnie, że aż mi się spodobało 😉
Wy mówicie o Castle? warto obejrzeć? Jaki to jest gatunek, bardziej kryminał czy bardziej coś innego?



Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 lutego 2015 17:37
branka, nie o mentaliście.
branka, nie o mentaliście.




A, no to się pogubiłam  😁 A co lepsze - Mentalista czy Castle?
Jak dla mnie oba są w zupełnie innym klimacie. Ja polecam ten i ten. 😉
Mentalista! Ale mi osobiście ciężko porównać te dwa seriale.
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 lutego 2015 18:41
Mentalisty nie oglądałam, ale Castle'a będę zawsze polecać, szczególnie 5. i 6. sezon. Warto! Procedural ze smaczkiem tajemnicy i romansu, potrafi trzymać w napięciu i wyciskać łzy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się